Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Popsy

verovatno ga je uvatilo zeleno na semaforu a on se spu¹tao od pijace na dole... pa mu se "zakljuèao" volan i prodale ga gume stare 18 godina... malko ispravio krivinu i eto ... :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***


CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ovo te¹ko da su piloti pre¾iveli... Ako nije foto¹op neke druge firme... Mislim i tad te¹ko da su piloti pre¾iveli...

hpg

Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2013, 00:06
Ovo te¹ko da su piloti pre¾iveli... Ako nije foto¹op neke druge firme... Mislim i tad te¹ko da su piloti pre¾iveli...

http://www.truthorfiction.com/rumors/a/aircraft-hits-wall.htm

Evo ga.
Koga mrzi da èita, etihad je naruèio avion, ali ga nikada nije dobio zato ¹to ga je posada aviona zapucala u betonsku ogradu pre poletanja. Niko nije povreðen. Na slici se vidi da enterijer aviona jo¹ nije u(g)raðen.

 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

Lazic

Garant su ga popravili i nazvali Novak...:o [facepalm][rofl]

perlx

#20350
Svi su preziveli i niko nije tesko povredjen.
Nezgoda se desila na aerodoromu u Tuluzu prilikom testiranja Airbus A340-600 namenjenog Etihadu, svi unutar aviona su zaposleni u nezavisnoj firmi koja testira avione pre isporuke.

edit: easy hpg me pretece  ;D

Lazic


Zverinjak II


©eki


Lazic

Samo mu odseku prednji deo i zakaèe sa nekog koji je bio sastavljen zguza...:D Svaki na¹ kr¹ten limar bi to mogao...:o [rofl]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

djolefer

:D

monsterbnt

Bila bi to lepa sa'rana....
Smrt SVIMA!!!!

makinjo


Lazic