Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Joker poslato 11 Oktobar, 2013, 18:51
J kazem da mu lepo stoji... :D



Naravno da mu lepo stoji, kad taj prst ve¾ba godinama :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

Citat: mareskin poslato 11 Oktobar, 2013, 20:59
Citat: Joker poslato 11 Oktobar, 2013, 18:51
J kazem da mu lepo stoji... :D



Naravno da mu lepo stoji, kad taj prst ve¾ba godinama :D

ljubavni izvidjac.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


Popsy

Citat: goranvojska poslato 11 Oktobar, 2013, 21:03
Citat: mareskin poslato 11 Oktobar, 2013, 20:59
Citat: Joker poslato 11 Oktobar, 2013, 18:51
J kazem da mu lepo stoji... :D



Naravno da mu lepo stoji, kad taj prst ve¾ba godinama :D

ljubavni izvidjac.
Sloteru Nièe, izvini nisam te prepoznao :D :D :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

eclipse4

Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2013, 02:17
:o


[thumb_up]
Citat: mkt poslato 11 Oktobar, 2013, 03:56
svaka cast eklipse
Citat: Gvozden poslato 11 Oktobar, 2013, 04:14
[clapp] [clapp] [clapp] [clapp]@Eclipse

zahvaljujem svima ljudi.....kao sto rekoh to je stvarno samo mini delic sta sam sve odradio ove godine,sam samcijat....sem naravno busotine koju su odradili momci,ali naravno i sa njima sam bio 80% vremena.....

Citat: MIGE poslato 11 Oktobar, 2013, 10:42
@ eclipse  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
edit: a I mogao bi da sednes na avion,gde god da si ,doleces za 2 sata  [thumb_up]

negotin-bg nema jos avio liniju;)    bem ga ako ima jos neko iz ovog kraja da ide,mozda i uspem nekako da se predomislim ;)

Citat: con3 poslato 11 Oktobar, 2013, 13:34
Ajde videcu da dodjem ,a ovaj gore zida hotel :)

nije hotel drug,ali je problem sto me pritiso posao u obe kuce,mada ne bih to uokvirio samo na kuce vec na oba dvorista (i u gradu i u selo),jer koliko unutra toliko i napolje posao hebi ga......

a kad zavrsim ovogodisnju muku......onda se malo posvecujem svom starom hobiju i naravno voznji ako bude bilo jos topline ;)





Citat: Laziæ poslato 11 Oktobar, 2013, 14:27
Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2013, 01:30
e lazicu jel ce ovaj con3 i eclipse da dodju na MM rodjendan da ih upoznam vise u pm?

con air-a æu da nahvatam prvi put kad odem do kumova, ne zvao se ja mortimer, a za pomraèenje ne znam ¹ta da ti ka¾em, izgleda stvarno gradi hotel...:o :o :o

Da mi nekako odemo do njega, makar govna padala...:D :-*

kada bi ste vi dosli,taj dan bi sigurno bio proveden u pauzi ;)
bacili bi nesto na rostilj i tako to ;)
a govna nek padaju,takve smo sorte da nam uvek nesto usere dan hehehehe

UFF

brate nije problem mi da dodjemo... ali samo par nas koji su u mogucnosti
ali ako ti dodjes upoznaces skoro sve bitne manijake (bez uvrede ali oni koji nisu za druzenje uzivo... nek se druze preko foruma i pp-a)
kad podelimo kodmad leba i popijemo koje  [cheers] drugacija je odmah prica kao i dozivljaj a ja ovaj forum NISAM otvorio samo za virtuelno druzenje (zato i pokrecem sve te jebene teme za voznje i okupljanja jer bez toga sta smo i ko smo?)

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 12 Oktobar, 2013, 01:48
brate nije problem mi da dodjemo... ali samo par nas koji su u mogucnosti
ali ako ti dodjes upoznaces skoro sve bitne manijake (bez uvrede ali oni koji nisu za druzenje uzivo... nek se druze preko foruma i pp-a)
kad podelimo kodmad leba i popijemo koje  [cheers] drugacija je odmah prica kao i dozivljaj a ja ovaj forum NISAM otvorio samo za virtuelno druzenje (zato i pokrecem sve te jebene teme za voznje i okupljanja jer bez toga sta smo i ko smo?)

Ono ¹to yes,yes oæe¹ ti da me vozi¹ kuæi zna¹ put od Izvora levo il desno. :-* [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: eclipse4 poslato 11 Oktobar, 2013, 23:21
Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2013, 02:17
:o


[thumb_up]
Citat: mkt poslato 11 Oktobar, 2013, 03:56
svaka cast eklipse
Citat: Gvozden poslato 11 Oktobar, 2013, 04:14
[clapp] [clapp] [clapp] [clapp]@Eclipse

zahvaljujem svima ljudi.....kao sto rekoh to je stvarno samo mini delic sta sam sve odradio ove godine,sam samcijat....sem naravno busotine koju su odradili momci,ali naravno i sa njima sam bio 80% vremena.....

Citat: MIGE poslato 11 Oktobar, 2013, 10:42
@ eclipse  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
edit: a I mogao bi da sednes na avion,gde god da si ,doleces za 2 sata  [thumb_up]

negotin-bg nema jos avio liniju;)    bem ga ako ima jos neko iz ovog kraja da ide,mozda i uspem nekako da se predomislim ;)

Citat: con3 poslato 11 Oktobar, 2013, 13:34
Ajde videcu da dodjem ,a ovaj gore zida hotel :)

nije hotel drug,ali je problem sto me pritiso posao u obe kuce,mada ne bih to uokvirio samo na kuce vec na oba dvorista (i u gradu i u selo),jer koliko unutra toliko i napolje posao hebi ga......

a kad zavrsim ovogodisnju muku......onda se malo posvecujem svom starom hobiju i naravno voznji ako bude bilo jos topline ;)





Citat: Laziæ poslato 11 Oktobar, 2013, 14:27
Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2013, 01:30
e lazicu jel ce ovaj con3 i eclipse da dodju na MM rodjendan da ih upoznam vise u pm?

con air-a æu da nahvatam prvi put kad odem do kumova, ne zvao se ja mortimer, a za pomraèenje ne znam ¹ta da ti ka¾em, izgleda stvarno gradi hotel...:o :o :o

Da mi nekako odemo do njega, makar govna padala...:D :-*

kada bi ste vi dosli,taj dan bi sigurno bio proveden u pauzi ;)
bacili bi nesto na rostilj i tako to ;)
a govna nek padaju,takve smo sorte da nam uvek nesto usere dan hehehehe
Ma zna¹ ¹ta bre i ja bi se qurcobeco da imam prangiju ko,ti. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Citat: UNCLEBOB poslato 12 Oktobar, 2013, 02:12
Citat: UFF poslato 12 Oktobar, 2013, 01:48
brate nije problem mi da dodjemo... ali samo par nas koji su u mogucnosti
ali ako ti dodjes upoznaces skoro sve bitne manijake (bez uvrede ali oni koji nisu za druzenje uzivo... nek se druze preko foruma i pp-a)
kad podelimo kodmad leba i popijemo koje  [cheers] drugacija je odmah prica kao i dozivljaj a ja ovaj forum NISAM otvorio samo za virtuelno druzenje (zato i pokrecem sve te jebene teme za voznje i okupljanja jer bez toga sta smo i ko smo?)

Ono ¹to yes,yes oæe¹ ti da me vozi¹ kuæi zna¹ put od Izvora levo il desno. :-* [rofl]

Ako ne bude neka uzasna kisa ili neki minus ja dolazim motorom i obecavam ovde pred svima da te vozim kuci (ako smes sa mnom da sednes na motor) iako zivis u 3pm i iako sam prosli put rekao ja ovde vise nikad ne idem  [rofl]

mada mislim da je bolje da te vozi lazic jer ipak je on gaylord a ja da nadjem nekog trezvenjaka da me doveze i vrati kuci onesvescenog :D (a to ne sme da bude lazic iz ociglednih razloga pa bolje da ide sa tobom)

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 12 Oktobar, 2013, 02:16
Citat: UNCLEBOB poslato 12 Oktobar, 2013, 02:12
Citat: UFF poslato 12 Oktobar, 2013, 01:48
brate nije problem mi da dodjemo... ali samo par nas koji su u mogucnosti
ali ako ti dodjes upoznaces skoro sve bitne manijake (bez uvrede ali oni koji nisu za druzenje uzivo... nek se druze preko foruma i pp-a)
kad podelimo kodmad leba i popijemo koje  [cheers] drugacija je odmah prica kao i dozivljaj a ja ovaj forum NISAM otvorio samo za virtuelno druzenje (zato i pokrecem sve te jebene teme za voznje i okupljanja jer bez toga sta smo i ko smo?)

Ono ¹to yes,yes oæe¹ ti da me vozi¹ kuæi zna¹ put od Izvora levo il desno. :-* [rofl]

Ako ne bude neka uzasna kisa ili neki minus ja dolazim motorom i obecavam ovde pred svima da te vozim kuci (ako smes sa mnom da sednes na motor) iako zivis u 3pm i iako sam prosli put rekao ja ovde vise nikad ne idem  [rofl]

mada mislim da je bolje da te vozi lazic jer ipak je on gaylord a ja da nadjem nekog trezvenjaka da me doveze i vrati kuci onesvescenog :D (a to ne sme da bude lazic iz ociglednih razloga pa bolje da ide sa tobom)
Brate ako sam smeo sa Duletom Hitlerom sa murtvim pijanim da sednem na Boldorku ono jes da smo se posle iskr¹ili na Banjici na æo¹ku sa Paunovom il,sa debelim Stevicom sa B.Brda onda sednem iza svakog nego bre sumnjiv mi Laziæ on bi qreso bilo ¹ta samo nek je toplo. [rofl] E ajd sad smejte mi se imam dve solucije da doðem na èetri toèka sa Pe¾oom il da poludim skroz i sednem na matica i dojdem  pa sad ako krenem na vreme tad æu i stiæi. :-[ [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Nego ako ja vozim onda ni¹ta pivo ni¹ta oni èajevi by Laziæ. :(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

shmeki

prava Bajkerska kilometraza

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Twist the Throttle

chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Joker

Uvece Bacardi Breezer a ujutru kifla i parizer...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Uncle Bob

Citat: Joker poslato 12 Oktobar, 2013, 11:28
Uvece Bacardi Breezer a ujutru kifla i parizer...
Ako ima i za to dobro je. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

juga

#19776
Citat: eclipse4 poslato 11 Oktobar, 2013, 23:21



Koja ti je ovo sprava u rukama?

mareskin


Skraæena saèmara za blisku borbu sa neprijateljskim pticama :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

chengelle

Nadam se da se nece ljutiti Sale Rizla,jer je ovo bilo jace od mene  ;D

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

Citat: chengelle poslato 12 Oktobar, 2013, 21:08
Nadam se da se nece ljutiti Sale Rizla,jer je ovo bilo jace od mene  ;D


Or'ooooooo  [rofl] [rofl] [rofl]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!