Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

....u jebote....jel te toliko boli taj minus.....da li je moguce da tome pridajes znacaja.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Ne, ali mnogo me boli srpkeenya ¹to zna oche nash, toliko da ako æe neko da mi da minus zbog nje, ima da mi se javi i snosi posledice zbog svoje neogranièene gluposti, pederèina smrdljiva...:P

Dragana friz

ko je smeo laziæu da da minus...javi se izdajnièeeee   [bejzbolka]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

marckony

Mozda je stvarno gay, pa ces morati stvarno da ga jebes, pa mu se svidi pa ti stalno daje minuse, pa ga stalno jebes :)
Tako da bolje da precutis :)

mareskin

Citat: Laziæ poslato 04 Oktobar, 2013, 16:59
Citat: Laziæ poslato 04 Oktobar, 2013, 10:51
Citat: UFF poslato 03 Oktobar, 2013, 22:38
ima problema sa kicmom kao i sszgo-ove devoke
ukocila se izgleda

I to nam tro¹i kiseonik na planeti...[facepalm]


mnogo ne volim da citiram sam sebe i boli me kurac za tuða mi¹ljenja, ali ovo je previ¹e... paæenik koji voli onu spodobu toliko da mi da minus zbog iste, mo¾e da mi popu¹i kurac kad hoæe...

Marko Laziæ
Uèitelja Milo¹a Jankoviæa 3/79 XV-ti sprat(ima mm nalepnica na vratima)
11000 Beograd
telefon 011 2416834; 063 222 000


@paæenik:
javi se ako sme¹ pederèino raspala... jebaæu te 1389 puta... Na suvo...

A spodoba za to vreme udi¹e vazduh s kiseonikom, izdi¹e ugljen dioksid i slika se po crkvama...:o [facepalm]

Meni samo nije jasno za¹to si ostavio UFF-ovu adresu i brojeve telefona?!?   [prebicute]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MIGE

Citat: Laziæ poslato 04 Oktobar, 2013, 17:14
Ne, ali mnogo me boli srpkeenya ¹to zna oche nash, toliko da ako æe neko da mi da minus zbog nje, ima da mi se javi i snosi posledice zbog svoje neogranièene gluposti, pederèina smrdljiva...:P
jebote minus,ce izginemo zbog minusa ...eve ti od mene plus

Lazic

@Dragana:

Ti si stvarno nasilan lik, ja se sve nadam da pièku neæu morati da upoznam sa arsenalom ¹to oru¾ja, ¹to 22cm...:P :-*

@Marcony:
:-* [srce] [rofl]

@bata Mige:
nije poenta u minusu, stvarno me ba¹ zabole, ali da li bilo ko od nas ¾eli na forumu srpkeenyo ljupkinju...:o [facepalm]

@Marjan:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*

MIGE

dal je moguce da je tebe neko iznervirao???pa ja ne pamtim kad sam te video ovako ljutog,jbt [neampojma]

Lazic



Lazic


Joker

@Gaspar  [dunce] [neampojma] [neampojma]

Koliko sam popio i sta, nije ni cudo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Citat: Joker poslato 04 Oktobar, 2013, 17:53
@Gaspar  [dunce] [neampojma] [neampojma]

Koliko sam popio i sta, nije ni cudo...


Ne mogu da verujem, upoznao si srpkeenyu...:o [facepalm] mislim da la¾e o poreklu, rekao bih da je èaèanka...:D

kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

balcan girl

znas lazicu ti kao ateista ne bi trebao toliko da se sekiras sto se retardirani bolid fotka u crkvi :D :D mada stvarno bi neko trebao da joj skrati muke :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

nemojte tako, mozda je monahinja.....mislim, kad moze pahomije decu, kacavenda mladice...pa moze i jedna monahinja da se slika....a uz to poruka je pozitivna....nece snjim jer ne zna "oce nas".....dakle tradicinalno vaspitana, a uz to ima visoke moralne standarde, pohadjala veronauku.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

 [facepalm] [facepalm] [facepalm] Ako su sve èaèanke kao ona...:o

eclipse4

Citat: UFF poslato 03 Oktobar, 2013, 22:38
ima problema sa kicmom kao i sszgo-ove devoke
ukocila se izgleda

to se tako namestaju da vide buduci menadjeri sta jebu ;)

Boban_m

Laki u epizodi Cotton Club...