Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Zeljkamp poslato 19 Septembar, 2013, 22:48
Citat: Joker poslato 19 Septembar, 2013, 14:34
kada smo kod crnjaka...



;D



[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

negde sam proèitao da su ljudi sjebali evoluciju, jer danas uspe¹no odgajimo 95% sve roðene dece, a to nikako nije normalno ni prirodno... I ova dvojica se nikad ne bi "proslavili kao pevaèi" da su na vreme umrli od gladi zbog nemoguænosti lovljenja hrane... Da ne pominjemo trenutak kad treba potrefiti pièku...[facepalm]


Kao i parole, pravda za Uro¹a ili ¹to sam video na zvezdinom stadionu grafit, ivan bogdanov politièki zatvorenik...:o po meni je veleizdajnik i trebalo ga je ubiti kao psa... Kao i onog debila bin miladina kovaèeviæa ¹to smo mu platili da bije jevreje...[facepalm]

Plazma Keks

pa normalno. to i ja govorim stalno. sta ce nam koji Q ljudi rodjeni bez ekstremiteta, raznorazni sindromi, retardirana deca itd itd... mislim jeste surovo skroz, ali zivot nije nista lepsi.

goranvojska

samo ljudi pomazu nesposobne.kad zivotinja vidi nesposobno ubije ga.samo ljudi ne pomazu uspesne da budu uspesniji.pomaze drzava debile i retarde da ne nabrajanm jos jer ima vec tema........................

Kanarinac

Sta ce nam? Pa nisu oni tu zbog tebe i nisu oni birali da budu takvi kakvi su. Sta predlazes? Da ih po rodjenju bacaju u neku jamu i spaljuju? Vecina njih su vise doprinela drustvu od bilo kog ajde da se izrazim normalnog. Tako da prestanite da lupetate gluposti i da razmisljate kao da ste vi sad Bogom dani

I da se nadozvezem na ovo Goranovo. To nas razlikuje od zivotinja, bar neke od nas

Dragana friz

mnogi od tih ljudi su sposobniji od tako reæi "normalnih"
ne razumem ova lupetanja i manjak saoseæanja

eclipse4

Citat: Plazma Keks poslato 20 Septembar, 2013, 00:37
pa normalno. to i ja govorim stalno. sta ce nam koji Q ljudi rodjeni bez ekstremiteta, raznorazni sindromi, retardirana deca itd itd... mislim jeste surovo skroz, ali zivot nije nista lepsi.


nedao ti bog nikada da ti dete ima neku manu,zelim ti zdravu decu,ali bih te pitao da nije tako,da li bi ubio svoje rodjeno dete jer je slepo?
i onda da kazes "sta ce mi koji q kad je bilo slepo?

sramota je uopste tako nesto i napisati....

Plazma Keks

da se ne ide u zatvor, bih.

Kanarinac

Vidi plazma, a ni lazica da ne izostavim, nekad je jednostavno bolje da nista ne napises, nego sto ovo pisete

eclipse4


Lazic

@Dragana & prepelica & pomraèenje:

©ta se odmah palite kao hepo kockice, hteo sam malo da se zezam zbog onoga pravda za Matiæa...:P boli me ba¹ kurac za Matiæe, bolje im je slepima nego meni sa èetvoro oèiju i zanatom od koga bi bilo gde na planeti bio odavno bogat, ali ne i u zemlji gde æe blago reèeno mediokretski pevaèi da zgrnu brdo para i dobrih pièaka, a na ceni su retardi kao mi¹iæ i bogdanov...[facepalm]

Takvi debili æe celom ljudskom rodu doæi glave jednog dana, jer se mno¾e i prave nove generacije debila...

eclipse4

Citat: Plazma Keks poslato 20 Septembar, 2013, 00:56
da se ne ide u zatvor, bih.

vidis koliko si mali coveculjak,plasis se zatvora,a ubio bi i rodjeno dete...... c c c c

Lazic

Citat: Kanarinac poslato 20 Septembar, 2013, 00:59
Vidi plazma, a ni lazica da ne izostavim, nekad je jednostavno bolje da nista ne napises, nego sto ovo pisete

gde mi je grafièka karta, onaj mator konj D¾imika se igra umesto mog deteta, jer si ti lenj...:o [srednjiprst]



Citat: Dragana friz poslato 20 Septembar, 2013, 00:52
mnogi od tih ljudi su sposobniji od tako reæi "normalnih"
ne razumem ova lupetanja i manjak saoseæanja

ako si mislila na braæu Matiæe i onu dvojicu ¹to pomenuh...:o [facepalm]

naravno da je Stiven Hoking vi¹e zadu¾io èoveèanstvo nego mnogi arijevci, ali on se razboleo sa 35 godina...:P

Plazma Keks

jesam. a sad se ti zapitaj ovako. to dete bi raslo i raslo i zivelo sa time da ce mu zivot stalno zavisiti od drugih, da ne moze da se razvija i sve sto prati ostale ljude.
prirodno je i surovo je to sto govorim, ali uvek ce biti onih koji ce se sloziti i onih koji ne.

Kanarinac

Za Bogdanova me bas zabole, a Matici jbg, slepi su, ali su talentovani, pa su uspeli. A muzikanti su svuda u puni, ne samo kod nas.

Ne znam ja gde je graficka, ali znam gde su kasete :)) Nosim Dzimiju za vikend kasete, ne mogu da stinem radnim danima

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 20 Septembar, 2013, 01:03
Citat: Plazma Keks poslato 20 Septembar, 2013, 00:56
da se ne ide u zatvor, bih.

vidis koliko si mali coveculjak,plasis se zatvora,a ubio bi i rodjeno dete...... c c c c


Imao sam prilike da vidim mnogo sjebanih ¾ivota i porodica jer su neki pre¾iveli detinjstvo, a nije trebalo... Uop¹te ne mislim na ove sa posebnim potrebama, nego na "zdrave i prave" koji su u stvari bili sa posebnim potrebama(heroin, pare za isti i sl.)...


@belogruda zeba:
Hvala ¹to te neæu èekati dok Uff ne odluèi da proda ovu ¹to je sad kupio...:-* A matiæi su realno talentovani do mojega, ali glupa raja se lo¾i da mi nemamo jednog nego dva Rej Èarlsa...:o [facepalm]


UFF

Citat: Plazma Keks poslato 20 Septembar, 2013, 00:56
da se ne ide u zatvor, bih.

Citat: Plazma Keks poslato 20 Septembar, 2013, 01:08
prirodno je i surovo je to sto govorim

pa da je tako kao sto zelis tebe bi dohvatio neki muzjak od dva metra i 120kg misica, odveo u sumu, silovao vezanog za drvo dva cela dana a onda ti prerezao grkljan i ostavio te takvog jebenog i vezanog da trulis


mislim da ti se ipak ne bi dopao takav svet

Popsy

Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2013, 00:31
negde sam proèitao da su ljudi sjebali evoluciju, jer danas uspe¹no odgajimo 95% sve roðene dece, a to nikako nije normalno ni prirodno... I ova dvojica se nikad ne bi "proslavili kao pevaèi" da su na vreme umrli od gladi zbog nemoguænosti lovljenja hrane... Da ne pominjemo trenutak kad treba potrefiti pièku...[facepalm]

ovo je jaèe od mene... a ti bi se proslavio lovom samo kada bi krda piva veselo trèala ¹umom.. e ¹to se potrefljavanja tièe svima nam se bar jednom ( a nekima i vi¹e puta - jeste gledam u tebe Laziæu ) desilo da jebemo mrtvi pijani tj. da ne vidimo ni¹ta pa smo ubadali ....  :P :P :P :P :P
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

A ne, kad ne vidim na oèi od alkohola nema ¹anse da jebem...:D Znam iz druge ruke...[rofl]

A za lov i nisi ba¹ u pravu, daj mi æoravom bilo koju pu¹ku pa æu ti pokazati...:P Ipak nisam Uff, pa da ovnove koljem zubima...[rofl]

Popsy

HAHAHAHAHAHA... Lazic ne ume da jebe pijan :P :P :P :P :P :*

a za pusku, mogli bi nekakav paintball da organizujemo :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***