Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


UFF

 :o    :o     :o    :o

                     :wtf:    :wtf:    :wtf:    :wtf:    :wtf:


[panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic]

Ivan1979

Kad sada nisam pao sa stolice nikada necu  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Izvukao je iz kontesta, ali nema veze...[rofl]

Ivan1979

Kasno sad brate kasnooooo....    [facepalm]

Lazic

Govoreæi o izvlaèenju iz konteksta, Jelena izvini, Ilija je prvi poèeo...:o [rofl]


mkt

mnogo srba mnooogo hahah sinoc napusavanje sve u 16
neki nasi se ponapijali na terasi do nas  i poceli da vilene a karingtonci sisli dole da pokusaju da urazume pijane srbe i puste ih da malo odspavaju hahaha show
na kraju je intervenisala baba grkinja i najebala se majki i jednima i drugima

TEEfqd


MILJAN

Citat: Lazić poslato 16 Septembar, 2013, 16:15Izvukao je iz kontesta, ali nema veze...[rofl]
Sad vidim da se izvukao olako kada Lazic nije svratio kod mene..uff za dlaku sam se izvukao..Lazicu, pa ti si opasniji nego sto izgledas.  :)
Cave ab homine unius libri

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* ©to ja tebe volim, stupido americano...:P

Major

Lazicu ima Jelena da ti smucka nesto gotov si ;D

Alchemist

Citat: Major poslato 17 Septembar, 2013, 09:05
Lazicu ima Jelena da ti smucka nesto gotov si ;D

aha va¾i, nisam ba¹ tolika budala, samo mi fali da i od toga postane zavisan  [ludak]

You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic


mrle


Joker

Citat: Taraba poslato 16 Septembar, 2013, 16:11
[rofl]
http://s24.postimg.org/g91qeync5/gejlord.png

Svidja mi se tvoje brzo razmisljanje... Lazic nije uspeo ni da zavrsi sledecu recenicu a vec si udario PrintScreen... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Stoka izdajnièka, pusti ga...[rofl] vi'¹ kakve ja imam prijatelje... [rofl] [rofl] [rofl]

Taraba

With friends like that, who needs enemies. :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Dragana friz

#19239


hahahah...vrh  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]