Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: mkt poslato 24 Jun, 2013, 14:20
za 17k bi radije imao samo tonski zapis iz hodnika,  :o  jbte mada kad razmislim i za 5k bi  :P
Moj drugar je ceo taj spektakl oko porodjaja jos i snimao kamerom  :o :o  ,bio sam zgranut kad mi je pustio snimak  [neslusam] [neslusam] [neslusam]

...od kad je mu¹karcima mesto pored ¾ena dok se poraðaju?!
Koji je to qrac?! To poèele da èitaju u magazinima pa i kod nas postalo popularno... pomodarstvo.
A snimanje kamerom - to neæu ni da komentari¹em - ko i kaèenje slika sa sahvrane na FB...
Uvek su ¾ene poraðale ¾ene, mu¹ko je bilo negde drugde i strepelo... uz rakiju... to je valjda i normalno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Prisustvovao Crnogorac porodjaju i padne u nesvest pre kraja.Povrate ga i kazu mu da je dobio devojcicu
Hvala Bogu, rece on,da se ne muci ovako ka" ja.
Друштво за заштиту од животиња

Major

Citat: aleks89rd poslato 24 Jun, 2013, 14:14
deliimicno je fake,

PIB je zaista od porodilista i ima stavka ali "prisustvo na porodjaju" i kosta 5000 a ne 17
a i stavka usluge je latinicom ispisano a ceo racun cirilicom





Tacno. Ima ta stavka u nekoj bolnici naplacuju 2000 u nekoj 5000.
I da je dzabe ne bi ja tu stajao, verovatno bi ko sveca pao cim bi krenuo porodjaj :)

mrle

prisustvo 5000din, epidural 12000, odabrani lekar 40000din

®ena mi je u devetom mesecu, èekam...

Lazic

Citat: El Jefe poslato 24 Jun, 2013, 14:37
Prisustvovao Crnogorac porodjaju i padne u nesvest pre kraja.Povrate ga i kazu mu da je dobio devojcicu
Hvala Bogu, rece on,da se ne muci ovako ka" ja.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


@mrle:
Ako si sluèajno rekao da æe¹ da prisustvuje¹. spremi se na razne briseve dok ne dobije¹ zeleno svetlo... Treba najmanje ne¹to dve tri nedelje... Ja pristao ali kasno, nikad mi nije opro¹teno...[facepalm]


Lazic


goranvojska

koje ste vi mlakonje bre.pa sta bi radili da vam zena na putu za bolnicu pocne da se poradje.pa vi bi pobegli 500m samo da niste tu a dal treba pomoc ili ne to nema veze.
ma zezam se bre.ja sam svoju zenu porodio na pola puta do bolnice i da vam kazem jebena varijanta.nisam ja hrabar ni sta samo su okolnosti bile takve da je sve proslo bez problema.noge su se odsekle kad je sve proslo i zena i beba bezbedno smestene u bolnicu.kad sam seo u kola nisam mogao da krenem koliko su mi se tresle noge.ta beba j
e moja ivana a znate je po onom trijumfalnom oduzimanju motora uff-u i voznje istog.uff dobro zna o cemu pricam a i prisutni manijaci.
i da vam kazem.to da vam se desi nebi vi stvarno pobegli ili padali u nesvest samo serete.

eclipse4

s obzirom da mi je zena babica a kum primarijus i u to vreme nacelnik bolnice (a i ginekolog) dobio sam "popust" da prisustvujem porodjaju svoje zene sto sam naravno bez problema odbio ;)

kao prvo iz razloga sto nisam hteo da iskoristim tu privilegiju,jer ako je to svima zabranjeno,zabranjeno je i meni,zasto bih ja bio indijanac.
kao drugo,porodila se na carski rez i mogu vam reci da slike koje mi je uslikala njena koliginica izgledaju i vise nego "braaaateeee" krv,creva,rezovi......
a kao trece,sigurno bi obustavili carski rez i metnuli mene na sto da me protresu defibrilatorom ;)

Dukags


Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 24 Jun, 2013, 18:27
a kao trece,sigurno bi obustavili carski rez i metnuli mene na sto da me protresu defibrilatorom ;)

[rofl] [rofl]

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]
Tarabiæ ima kraljevstvo...

Taraba

Ja sam u stvari NIgerijski princ i imam nekih 20 milijardi dolara zarobljenih na raèunu u Tarabi jer sam uteko nekoj revoluciji kad su hteli da me utepaju.
E sad, treba mi 50.000e da platim kontaktu u dr¾avi da mi prebacci lovu na moj raèun, u Srbija.

Ko mi bude dao tih 50.000e èim mi legne lova ja mu vraæam sa 3x kamatom.
[zvizdi]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

neskez


dzimika

obozavao sam te mail-ove :D

monsterbnt

Tacno sam znao da niko nece dobro procitati.... I samo vas gledam kako lupetate....



Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks


Lazic

pa zato sam i napisao, foto¹op...:D Kome ti da nije primetio...:D

despic

i ja primetio odma...
jaka je to cena...ima i za 20e ;)
klasican divljak