Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: UFF poslato 30 April, 2013, 02:03
jebes moto skup na kojem ni pivo ne smem da popijem a samo to je dovoljno da ode dozvola
o tome da sam uvek neregistrovan da ni ne pricam
sta ces vise?

zasto druze pricas tako,niko ti na skupu ne brani da sedis ne za sto nego gde god ti je volja i olesis se od piva da vise  neznas za sebe,al zato posle ides u sator i odspavas ili isprcas nesto ;)
zasto bi se popeo na motor u pijanom ili pripitom stanju?tu ne treba da strahujes od gubitka dozvole,vise bi trebao da strahujes da ne oduzmes nekom zivot,recimo nekom detetu koji se nasao u auto u kojem si udario.....itd,da ne crnim toliko,ali ja sam se malo (a verujem i ti) nagledao pijanih bajkera,citaj drugova,koji su bas nakon jednog ili par piva napravili sranje i to ponekad sranje sa smrtnim ishodima,i na kraju niko ne govori koliko je pio dal casica rakije il gutljaj piva vec se vrte komentari kako su mu nasli alkohol u krvi.....i onda se sve pripisuje tome......dobijes pecat na celo "vozio pijan" i kraj price.

nedaj boze nikom,mozda imas decu neznam,ali sigurno ti ne bi bilo prijatno da ti zvoni tel u sred noci i javi kako ti je sin pao motorom pijan ko plot.
a da ga je kojim slucajem pustio policajac sa kojim je recimo  poznanik,i koji je mogao da spreci sve to pa makar ga i odveo u podrum na treznjnje,bio bi kivan na policajca jer nije radio svoj posao.....zar ne?

ili sta bi tek radio da si bio na skup i sve proteklo kako valja a ti trezan 100% ali da te na povratku kuci neka pijana budala pokupio autom,onda bi psovao mamu pijanom vozacu auta jel tako i policiji koja ne radi svoj posao?

ja brate mislim da policija samo radi svoj posao,i da tako i treba da ostane,oni su tu da ti nadju manu a ti budi maher pa budi bez mane....a sto se kazni tice ja bi ih digao za jos 200% za bilo kog ko se nadje pod dejstvom alkohola za volanom.


e sada,za to sto nisi registrovan,verujem da ti policija nije kriva,registruj se pa vozi ;) ;) ;) ili forsiraj patike,za njih ti ne treba registracija ;)
cela zemaljska kugla placa registraciju pa nista nece ni tebi da fali ;)

jednom je u srednjoj skoli moj profesor matematike izveo na tabli jednog narkosa da resi zadatak jer ga je narkos zajebavao pola casa,naravno posto zadatak nije znao dobio keca......e posle taj narkoman poceo da vristi kako ja zajebavam profesora 3 put vise nego on a mene ne izbaci na tablu da mi zalepi keca iz osvete i profesor mu odgovori:

"bobane sinko,izmedju tebe i vas***ica (moje prezime) je ogromna razlika,ti si obicna budala a on je mangup"
narkoman pita: "kako to mislite da je mangup? u cemu je razlika izmedju mangupa i budale ako vas i jedan i drugi zajebava?"

e onda mu moj profa odgovorio nesto sto se meni urezalo  u glavi:

"za tri godine vas****ic me je zajebavao vise nego svi zajedno od kad sam profesor (sigurno nije mislio bukvalno),da bih ga nekad rado izbacio i iz skole jer nezna za granicu,ali vidis dve godine sam na njemu primenjivao isti sistem kao na tebi,svaki put bi ga izveo na tablu,ali on bi resio svaki zadatak pred njim i umesto da mu dam keca ja mu zalepim peticu,i ispadnem opet ja zajeben a on faca,nadam se da si sada naucio koja je razlika izmedju budale i mangupa"


tako da brate uffe budi mangup i sjebi policiji dan a ne oni tebi skup ;)

a sada prebaci ovo u temi za bullshit ili nazad onnnnntopic ili pa obrisi,morao sam da odgovorim,jace je od mene ;)

Lazic

ja ne umem da vozim trezan...

eclipse4

e pa lazicu ni na konja nesmes pijan iako on vozi a ne ti,ali zato uvek ima resenja ;)

[attachment deleted by admin]


mirno

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 April, 2013, 22:12
...bez da se neko naðe uvreðen, al meni je to skroz ok, za na¹e dobro ¹to bi se reklo.

To je bilo za NJIHOVO dobro, da su razmisljali kao ti, posle duvanja bi trebali da vracju ljude u kamp. Tamo su radili za svoj ego, pisali prijave u pustali ljude koji su popili da se odvezu kucama. Zar to nije nenormarlno ??
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

durmitor2000

Citat: eclipse4 poslato 30 April, 2013, 03:08
Citat: UFF poslato 30 April, 2013, 02:03
jebes moto skup na kojem ni pivo ne smem da popijem a samo to je dovoljno da ode dozvola
o tome da sam uvek neregistrovan da ni ne pricam
sta ces vise?

zasto druze pricas tako,niko ti na skupu ne brani da sedis ne za sto nego gde god ti je volja i olesis se od piva da vise  neznas za sebe,al zato posle ides u sator i odspavas ili isprcas nesto ;)
zasto bi se popeo na motor u pijanom ili pripitom stanju?tu ne treba da strahujes od gubitka dozvole,vise bi trebao da strahujes da ne oduzmes nekom zivot,recimo nekom detetu koji se nasao u auto u kojem si udario.....itd,da ne crnim toliko,ali ja sam se malo (a verujem i ti) nagledao pijanih bajkera,citaj drugova,koji su bas nakon jednog ili par piva napravili sranje i to ponekad sranje sa smrtnim ishodima,i na kraju niko ne govori koliko je pio dal casica rakije il gutljaj piva vec se vrte komentari kako su mu nasli alkohol u krvi.....i onda se sve pripisuje tome......dobijes pecat na celo "vozio pijan" i kraj price.

nedaj boze nikom,mozda imas decu neznam,ali sigurno ti ne bi bilo prijatno da ti zvoni tel u sred noci i javi kako ti je sin pao motorom pijan ko plot.
a da ga je kojim slucajem pustio policajac sa kojim je recimo  poznanik,i koji je mogao da spreci sve to pa makar ga i odveo u podrum na treznjnje,bio bi kivan na policajca jer nije radio svoj posao.....zar ne?

ili sta bi tek radio da si bio na skup i sve proteklo kako valja a ti trezan 100% ali da te na povratku kuci neka pijana budala pokupio autom,onda bi psovao mamu pijanom vozacu auta jel tako i policiji koja ne radi svoj posao?

ja brate mislim da policija samo radi svoj posao,i da tako i treba da ostane,oni su tu da ti nadju manu a ti budi maher pa budi bez mane....a sto se kazni tice ja bi ih digao za jos 200% za bilo kog ko se nadje pod dejstvom alkohola za volanom.


e sada,za to sto nisi registrovan,verujem da ti policija nije kriva,registruj se pa vozi ;) ;) ;) ili forsiraj patike,za njih ti ne treba registracija ;)
cela zemaljska kugla placa registraciju pa nista nece ni tebi da fali ;)

jednom je u srednjoj skoli moj profesor matematike izveo na tabli jednog narkosa da resi zadatak jer ga je narkos zajebavao pola casa,naravno posto zadatak nije znao dobio keca......e posle taj narkoman poceo da vristi kako ja zajebavam profesora 3 put vise nego on a mene ne izbaci na tablu da mi zalepi keca iz osvete i profesor mu odgovori:

"bobane sinko,izmedju tebe i vas***ica (moje prezime) je ogromna razlika,ti si obicna budala a on je mangup"
narkoman pita: "kako to mislite da je mangup? u cemu je razlika izmedju mangupa i budale ako vas i jedan i drugi zajebava?"

e onda mu moj profa odgovorio nesto sto se meni urezalo  u glavi:

"za tri godine vas****ic me je zajebavao vise nego svi zajedno od kad sam profesor (sigurno nije mislio bukvalno),da bih ga nekad rado izbacio i iz skole jer nezna za granicu,ali vidis dve godine sam na njemu primenjivao isti sistem kao na tebi,svaki put bi ga izveo na tablu,ali on bi resio svaki zadatak pred njim i umesto da mu dam keca ja mu zalepim peticu,i ispadnem opet ja zajeben a on faca,nadam se da si sada naucio koja je razlika izmedju budale i mangupa"


tako da brate uffe budi mangup i sjebi policiji dan a ne oni tebi skup ;)

a sada prebaci ovo u temi za bullshit ili nazad onnnnntopic ili pa obrisi,morao sam da odgovorim,jace je od mene ;)

Sla¾em se u potpunosti sa napisanim.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

@ joker nemam pojma valjda za kuvanje, javim kad probam

@ eclipse jbg ne mozemo svi da budemo mangupi kao ti, ja sam glup jer necu da platim duplo vecu registraciju za duplo manju kubikazu u motorciklu u odnosu za auto a lazic je do sad pijan zgazio bar 3 trudne zene na pesackom koje su gurale male dete u kolicima

Taraba

I da jeste - ne seæa se.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

Citat: mirno poslato 30 April, 2013, 08:51
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 April, 2013, 22:12
...bez da se neko naðe uvreðen, al meni je to skroz ok, za na¹e dobro ¹to bi se reklo.

To je bilo za NJIHOVO dobro, da su razmisljali kao ti, posle duvanja bi trebali da vracju ljude u kamp. Tamo su radili za svoj ego, pisali prijave u pustali ljude koji su popili da se odvezu kucama. Zar to nije nenormarlno ??

Jeste, i ako su tako radili onda stvarno odosmo u qrac! [glavazid]

Ja se sla¾em sa eclipsom...
Vozeæi pijan ti mo¾e¹ sam sebe da ubije¹ i na to ima¹ pravo, to je tvoja stvar, al mo¾e i neko drugi da strada.
Mom kumu je pijani vozaè ubio oca na biciklu, i iza njega ostala ¾ena koja je bila tehnièki vi¹ak u propaloj firmi i 2 deteta tinejd¾era...
To je jedan ¾ivot oduzet i 3 upropa¹tena. I seæam se dana i oseæaja kad meni moj najbolji drug govori dok sedimo na klupi: "A ¹ta ja sad da radim...?"
NIKO nema pravo na to.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

aj nemoj opet da ulazimo u debilnu raspravu
niko nije rekao da su voznja+alkohol dobra stvar ali koliko vas kad dodjete na mm okupljanje i rostilj ne pije pivo?

onda ce da se nastavi na to da ja ne smem da vozim bez kacige jer mogu da ubijem nekog, MOGU ALI NECU, a ako resim mogu da vozim i skroz trezan i sa kacigom i da namerno ubijem nekog na ulici i kurac ce bilo ko da me spreci ako to resim da uradim!

zato no bullshit please

Lazic

Citat: UFF poslato 30 April, 2013, 11:18
lazic je do sad pijan zgazio bar 3 trudne zene na pesackom koje su gurale male dete u kolicima

èetiri...[rofl]

dzimika

Citat: UFF poslato 30 April, 2013, 11:40
aj nemoj opet da ulazimo u debilnu raspravu
niko nije rekao da su voznja+alkohol dobra stvar ali koliko vas kad dodjete na mm okupljanje i rostilj ne pije pivo?


ja ne pijem :D

UFF


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Taraba poslato 30 April, 2013, 12:46
Citat: UFF poslato 30 April, 2013, 12:30
ti se ni ne vozis  :P

Njanja njanja njanja  [plazi_se]

vidi ovoga, a ovamo hrani goste jorgovanom i sve se ubi od vo¾nje...[facepalm] [rofl]

Lazic

#17078
Nego, ontopic: stakleni zippo...:D


[attachment deleted by admin]

dzimika

Citat: Taraba poslato 30 April, 2013, 12:46
Citat: UFF poslato 30 April, 2013, 12:30
ti se ni ne vozis  :P

Njanja njanja njanja  [plazi_se]

sta se ti rugas kad ni ti nisi bolji od mene :D