Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 51 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


eclipse4

drug mi sad poslao sliku iz italije,kaze da je prisao sa svih strana i nikako ne moze da otkrije u cemu je fora?

kaze ladno ga drzi na ruci satima,fazon sigurno postoji al ovaj decko kaze da se nista ne vidi neobicno ili da se nesto oslanja o zemlji.

moje misljenje je da nesto ima kroz rukav,pa pod tu bluzu i da se oslanja a zemlji,al ovaj drug kaze da je i on to mislio i sa druge strane nista ne izlazi iz rukava.

[attachment deleted by admin]

UFF

poverovao bi da nije u dugim rukavima

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Maaa nemoguce.. oni gore stvarno levitiraju [rofl]

Taraba

Ko ¹to Ga¹a stvarno vozi motor [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pittatore

 ;D

[attachment deleted by admin]

mareskin


Na isti fazon se radi ono podizanje devojke koju kao razapnu izmeðu dve stolice.
Ali, nekad je lep¹e kad ne zna¹ u èemu je fazon.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Citat: eclipse4 poslato 12 April, 2013, 15:05
drug mi sad poslao sliku iz italije,kaze da je prisao sa svih strana i nikako ne moze da otkrije u cemu je fora?

kaze ladno ga drzi na ruci satima,fazon sigurno postoji al ovaj decko kaze da se nista ne vidi neobicno ili da se nesto oslanja o zemlji.

moje misljenje je da nesto ima kroz rukav,pa pod tu bluzu i da se oslanja a zemlji,al ovaj drug kaze da je i on to mislio i sa druge strane nista ne izlazi iz rukava.

mozda imaju leteci cilim :D :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4


eclipse4


eclipse4


mkt

jbmti koliko ruzna zena  [govance]

Major


mkt

ona i medlinka brate mrtva trka
jezivo jezivo
ko da su igrale sa djavolom poker u lepotu i izgubile 5 puta uzastopno

Major


UFF



Dragana friz


mareskin


Al za muziku dobije¹ vi¹e ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu