Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Gvozden poslato 29 Mart, 2013, 02:21
pa ja bre slikao , drugar me molio da skinem crnu mat foliju.... Ne znam gde da se okrenem od posla al ajd..3h posla... Imam josh slika samo sramota....ovaj mu jb kevu sa cuckcetom.. a  u gepek ono fetish jastuce...reko to ni sa rukavicama ne diram...
Ako ostane bez struje pola auta demontirash da otvorish gepek i haubu....
JEdino mi nije jasno kako je izdrzao da im zatvori vrata sa pur penom dok....... je ovaj trpao.....neka momentfix pena...da se vrata ne otvore...hehehehe

daj gvozdene ispricaj celu pricu od pocetka do kraja molim te ;)

Lazic

ajde stvarno...:-* i ljubi popa ako je jo¹ Kikinðanin...:D

Gvozden

Porsche Carera S, 3.8 biturbo idimidodjimi tjuning, mat crn folija.....skoro nov... tip kresao zenu nekog nervoznog i ovaj skapira to ( verovatno nije 1x)... navata ih na delu, zamandali vrata modernom metodom tipa montafix aparaturom, dohvati cekic u narodu poznat kao majstorski iliti cuckce i izudara ceo auto od pocetka do kraja.....kanda je vishe tukao u haubu jer ih je gledao u razogacene zenice i spolovilo doticnog vozace te ga je isto dodatno razgnevilo da mu unishti ponos i diku ako mu nije otkinuo gorespomenuti alat.... I tako moj ortak koji radi gore u Shvici sa nashima i sa autima i ima registrovanu firmu koja uzima tako sjb vozila od osiguravajucih firmi dotera to do mene da mu pomognem da resi sredi auto i da ga neki moji ortaci inace vanserijski majstori poprave i vrate nazad novom kupcu. Inace ortak autolimar je glavni autolimar u shvici za bentlije i sl vozni park tako da ga cekam da se vrne za vikend da se skine folija oko kvaka i sl mesta.

Drugim recima...ok je ovaj ispao jebac ali je kresnuo pogreshnu zensku.... ok dobio je drugi auto ali kanda ce i batine ali to cu izvestiti... Snajka...bekend forhend ...i ona trazi novog vlasnika....

A Pop je ilegala.... jbla ga pumpa...

TEEfqd

e pa znas kako, ako je jebao u njegovoj kuci moze se reci da to malo menja stvar. al opet sto auto...

UFF

jebao je u autu, ovaj ih uhvatio na delu inace bi vozac reagovao i video dok ga ovaj zaptiva sa penom koji je u stvari glup ko qrac
najmanja steta je limarija
sve se to zavari ispravi i zafarba da bude ko novo pogotovo u srbiji, a ako preko jos ide folija tad ces tek qrac da provalis da je ikad radjen
da mu je polupao stop svetla, farove i stakla vise bi mu stete napravio

Gvozden

pa polupao je sve...to i kazem..ovaj moj ortak je sve novo uzeo dao preko 10.000 far 1300 evra....

TEEfqd

Citat: UFF poslato 29 Mart, 2013, 03:06
jebao je u autu, ovaj ih uhvatio na delu inace bi vozac reagovao i video dok ga ovaj zaptiva sa penom koji je u stvari glup ko qrac
najmanja steta je limarija
sve se to zavari ispravi i zafarba da bude ko novo pogotovo u srbiji, a ako preko jos ide folija tad ces tek qrac da provalis da je ikad radjen
da mu je polupao stop svetla, farove i stakla vise bi mu stete napravio
pare bi dao za taj snimak

Uncle Bob

Joj bre greota Por¹e je to jbte ja u Cerskoj onom bre mu¾u od Maje odzaklijevske besplatno prao sa Jelovcem 911 Turbo 300 ks a on beo kao sneg ma samo da ga pipnemo neki teniser jebo mu ja mamu jes nas posle odveo na onaj sok ¹to pr¹ti u nos al Por¹ je Por¹ .
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden

Mislim da ovog vishe boli sto mu olupao auto nego njega....
Ili je to neka bolesna fora ovaj gleda dok mu jebe zenu pa onda ovaj gleda dok mu ovaj jebe auto...

UFF

ako je imao kasko bole ga patka :D

Gvozden

hahaha pade mi ona igrica sa besnim zombijima...kako rokcu i nasrcu.... WarZ....hahahaaa ok kasko al u tom trenutku.... patka mokra, a ovaj cekica li cekica..

Uncle Bob

Pa jebem mu mater ima gi razni ma ja bi pre pustio neko mene da oplavi nego onu Ikonu jbte jo¹ mi nije dobro ej bre greota,znam sve je to plek i lalala al brate nekom bi izvadio oko da se nezgodno nasloni nemam pojma sad lupam al,ono nije ispod 80,90 iljada
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

e svasta da covek cuje......sad mi samo nije jasno,sto je tom pur penom zatarabio vrata,ako mu je polupao staklo,i kako je ovaj sedeo u auto dok mu ovaj zatarbljuje vrata....

Gvozden

150.000 evrica....
sad vredi 80.000
a ja vam kazem kako je bilo , pa zar nije za Smeshne i zanimljive slike...!? iz prve ruke hehehee

Uncle Bob

Pa ono jes sme¹no nama al,tom na kog se vodi auto brate presela ¹valeracija zato ja sas Yugom u akciju  [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden


Uncle Bob

Ma bre to mi ne¹to glupa prièa taj mora da ih je pratio od ranije mislim pazi otkud ba¹ da ima Purpenu pri ruci?i bre koji mozak mora¹ da ima¹ to veæ nije afekat nego dobro smi¹ljeno.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden

Znash kako to ide....
Rambo - volim zene.mpg

koja je to mukica da trpi, sluhsa, gleda i purpenishe....!?  [doh]

Uncle Bob

Ko zna mo¾da i voli nego se pravi  [neampojma]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Ej bre pa ja neznam dal bih dobio 150000e za stan maltene u centru jebem mu mater bez da se dame uvrede i da rizikujem da ga neko olupa iskreno svaka mu èast a sve za par trenutaka zadovoljstva pa bre da je Mi¹el Fajfer. [neampojma] [ludak]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM