Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

 [doh]

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.


UFF

 [rofl]

[attachment deleted by admin]

dzimika



Plazma Keks


perlx



Plazma Keks

kako bih peglao one pik apove  [balavi] [balavi]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

monster teraj se u tri picke materine,idi bre u kurac,jebi se bre  :D :D :D :D 6 dana sam na dijeti ne otvaram temu o kulinarstvu kad sada ovo,aaa pojescu sada stolicu bre... :D :D :D

Gvozden

Bas mi to pade na pamet, de okaci tu prokletinju  [veryangry]......Imaj milosti ima nas koji se "odricemo" sotone i jela ....

CBRR1


UFF

 :o :o :o :o ovo moram da probam pod hitno  [balavi]

monsterbnt

Citat: CBRR1 poslato 04 Februar, 2013, 23:01
monster teraj se u tri picke materine,idi bre u kurac,jebi se bre  :D :D :D :D 6 dana sam na dijeti ne otvaram temu o kulinarstvu kad sada ovo,aaa pojescu sada stolicu bre... :D :D :D
Citat: Gvozden poslato 04 Februar, 2013, 23:01
Bas mi to pade na pamet, de okaci tu prokletinju  [veryangry]......Imaj milosti ima nas koji se "odricemo" sotone i jela ....

Ja sam bre do malopre zdrao i sad kad sam ovo video odma sam ogladneo. A vama ko kriv sto ocete da umrete zdravi :P
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

Citat: monsterbnt poslato 04 Februar, 2013, 23:04
Citat: CBRR1 poslato 04 Februar, 2013, 23:01
monster teraj se u tri picke materine,idi bre u kurac,jebi se bre  :D :D :D :D 6 dana sam na dijeti ne otvaram temu o kulinarstvu kad sada ovo,aaa pojescu sada stolicu bre... :D :D :D
Citat: Gvozden poslato 04 Februar, 2013, 23:01
Bas mi to pade na pamet, de okaci tu prokletinju  [veryangry]......Imaj milosti ima nas koji se "odricemo" sotone i jela ....

Ja sam bre do malopre zdrao i sad kad sam ovo video odma sam ogladneo. A vama ko kriv sto ocete da umrete zdravi :P
Ma bre necemo da umremo debeli,112kg imam jbte...

Gvozden

E pa ne zna samo Monster da slika.....evo malo i ja..... a tek kako pecem....sas skaru batke...
http://img825.imageshack.us/img825/9484/dscf4838resize.jpg

Plazma Keks

za dorucak sam imao 4 przenih kokosijih jaja, za rucak pire krompir i dva pileca ogromna bataka, za veceru 4 americke palacinke i trenuntno jedem ostatke od rucka...