Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

@mkt:
ok, ovaj desno si ti...:D  [gej]



Citat: mareskin poslato 03 Februar, 2013, 13:36
Citat: Slaninar poslato 03 Februar, 2013, 12:34
Citat: UFF poslato 03 Februar, 2013, 12:23
pa kako drugacije da objasnim coveku zasto volim kozu?
Zato ¹to koza to nikome neæe reæi?  :P
A i da ka¾e, ko bi verovao kozi?

Ako koza la¾e, rog ne la¾e...:D

mkt



Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gavrilo



zemunboy



WOLVERINE

#14928
Citat: UFF poslato 03 Februar, 2013, 03:04
;D


 hahahahah.........  nezna se ko je veci debil od ove cetvorice....


Laki-zr

 [doh] [doh] [doh]

[attachment deleted by admin]

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

3006

Citat: Poison girl poslato 04 Februar, 2013, 11:50

Lepo je ovo sa decom, samo, vezano za poslednje:
Dete koje ¾ivi sa sreæom pronaæi æe ljubav i lepotu.
Ovo mo¾e da mi ka¾e samo neko ko mi napismeno da formulu kako usreæiti dete, a da ne napravi¹ debila od njega. Deca su kao odrasli, svako je na svoj naèin nasaðen...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

The One

Citat: 3006 poslato 04 Februar, 2013, 13:11
Lepo je ovo sa decom, samo, vezano za poslednje:
Dete koje ¾ivi sa sreæom pronaæi æe ljubav i lepotu.
Ovo mo¾e da mi ka¾e samo neko ko mi napismeno da formulu kako usreæiti dete, a da ne napravi¹ debila od njega. Deca su kao odrasli, svako je na svoj naèin nasaðen...
pregled nekih najoèiglednijih znakova sreæne dece:

LJUBAV: Iako se svako dete izra¾ava drugaèije, sreæna deca u¾ivaju u davanju i primanju ljubavi. Ova deca nisu nasilnici i vrlo retko (ili skoro nikada) æe zadirkivati ili poni¾avati drugu decu.

PONA©ANJE: Sreæna deca ne zahtevaju pa¾nju i ne trude se da impresioniraju svoje prijatelje, oni se pona¹aju prirodno dok su u dru¹tvu, isto kao i kada su sami.

SAMOPOUZDANJE: Veruju u sebe i spremno se bore za svoja uverenja i sposobnosti.

NEZAVISNOST: Sreæna deca u¾ivaju u svojoj nezavisnosti i u¾ivaju da rade stvari na svoj naèin. Iako ponekad zatra¾e pomoæ, radije vole da savladaju zadatke samostalno, pa makar to znaèilo i uèenje na sopstvenim gre¹kama.

ISHRANA: Hrane se normalno bez posebnih zahteva, pre svega zdravo i umereno.

PRIJATELJSTVO: Bez obzira da li se radi o deci introvertima ili ekstrovertima, sreæna deca u¾ivaju u dru¹tvu prijatelja.

©KOLA: Sreæna deca su dobri i vredni uèenici.

ZABAVA: Sreæna deca znaju kako da zabave sebe i druge. Retko im je dosadno i uvek æe pronaæi naèin da se zabave. Sreæna deca se èesto smeju, preprièavaju uzbudljive prièe i prièaju viceve.

ZDRAVLJE: Iako se, kao sva druga deca, povremeno razbole, imunitet sreæne dece je bolji i jaèi.

EMPATIJA: Sreæna deca su vrlo emotvna i imaju razvijenu empatiju. Prihvataju granice i razumnije podnose kritiku.

RADOZNALOST: Vole da postavljaju pitanja i u stalnoj su potrazi za odgovorima.

SPAVANJE: Retko imaju problem sa spavanjem, a rano jutarnje buðenje im ne predstavlja problem.

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

mareskin

Citat: Poison girl poslato 04 Februar, 2013, 15:15
Citat: 3006 poslato 04 Februar, 2013, 13:11
Lepo je ovo sa decom, samo, vezano za poslednje:
Dete koje ¾ivi sa sreæom pronaæi æe ljubav i lepotu.
Ovo mo¾e da mi ka¾e samo neko ko mi napismeno da formulu kako usreæiti dete, a da ne napravi¹ debila od njega. Deca su kao odrasli, svako je na svoj naèin nasaðen...
pregled nekih najoèiglednijih znakova sreæne dece:

LJUBAV: Iako se svako dete izra¾ava drugaèije, sreæna deca u¾ivaju u davanju i primanju ljubavi. Ova deca nisu nasilnici i vrlo retko (ili skoro nikada) æe zadirkivati ili poni¾avati drugu decu.

PONA©ANJE: Sreæna deca ne zahtevaju pa¾nju i ne trude se da impresioniraju svoje prijatelje, oni se pona¹aju prirodno dok su u dru¹tvu, isto kao i kada su sami.

SAMOPOUZDANJE: Veruju u sebe i spremno se bore za svoja uverenja i sposobnosti.

NEZAVISNOST: Sreæna deca u¾ivaju u svojoj nezavisnosti i u¾ivaju da rade stvari na svoj naèin. Iako ponekad zatra¾e pomoæ, radije vole da savladaju zadatke samostalno, pa makar to znaèilo i uèenje na sopstvenim gre¹kama.

ISHRANA: Hrane se normalno bez posebnih zahteva, pre svega zdravo i umereno.

PRIJATELJSTVO: Bez obzira da li se radi o deci introvertima ili ekstrovertima, sreæna deca u¾ivaju u dru¹tvu prijatelja.

©KOLA: Sreæna deca su dobri i vredni uèenici.

ZABAVA: Sreæna deca znaju kako da zabave sebe i druge. Retko im je dosadno i uvek æe pronaæi naèin da se zabave. Sreæna deca se èesto smeju, preprièavaju uzbudljive prièe i prièaju viceve.

ZDRAVLJE: Iako se, kao sva druga deca, povremeno razbole, imunitet sreæne dece je bolji i jaèi.

EMPATIJA: Sreæna deca su vrlo emotvna i imaju razvijenu empatiju. Prihvataju granice i razumnije podnose kritiku.

RADOZNALOST: Vole da postavljaju pitanja i u stalnoj su potrazi za odgovorima.

SPAVANJE: Retko imaju problem sa spavanjem, a rano jutarnje buðenje im ne predstavlja problem.



Po¹to to sve nema kod jednog deteta ko bre da izdr¾ava ovoliku decu? :D
Nismo mi Bred i Anðelina :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

HRC Boza

Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

Hohštapler

©to je sad Bo¾a dobio minus? Bo¾o, na +
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

zato sto je neko postavio link za taj oglas ali nije svestan da nema nista na linku a boza je uradio print scrin da bi sacuvao za slucaj brisanja (sto se i desilo zbog pretnji)

The One

Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2013, 17:19
Po¹to to sve nema kod jednog deteta ko bre da izdr¾ava ovoliku decu? :D
Nismo mi Bred i Anðelina :D

briga, pa¾nja i ljubav vode do sreæe  :)

a to mo¾e biti ista osoba  [cheers]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet