Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Kako su se odvijali treninzi za Dakar 2013 u Borci...
Sa srecom nasem clanu cbrr1!!!!!!!  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

mkt


balcan girl

ali brate kakve oci imaaaaaaaaaa jeboteeeeee
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


balcan girl

ne znam, meni se bas svidjaju :D al stvarno mi se svidjaju takve neke neobicne i upecatljive oci
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


Major

Citat: mkt poslato 05 Januar, 2013, 16:55
spuki pogled

Upoznao sam jednu zenu koja ima slicne.. verujes mi da nisam mogao da je gledam konstantno nego sve kao levo desno.

balcan girl

ja znam lika koji ima slicne njegove su sive nekako neobicna boja kao led cas su sive cas su plavicaste kako kad zavisi od svetla zverala sam non stop u njegove oci ko kreten :D a imam i drugaricu koja uopste ne moze da podnese da gleda u necije oci ako su svetle boje ni ono kad su obicno plave ili zelene a kamoli neka takva neobicna boja
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Alchemist

bio vic... al evo i slikovito  ;D
You're just jealous cause voices are talking to me

Dukags

Citat: mkt poslato 05 Januar, 2013, 16:23
Sharbat Gula 17 years later, 30 years old
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553142_10152427719540298_1609388481_n.jpg
bilo na Nacionalnoj geografiji dugacka reportaza kako su je posle toliko godina trazili po pustinjama, nalazili slicne, da bi je nasli u zabiti i ne bas bas najsrecniju

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Kanarinac

Citat: Alchemist poslato 05 Januar, 2013, 18:22
bio vic... al evo i slikovito  ;D

Nije Kanarinac pokojni!

mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 05 Januar, 2013, 17:23
imam i drugaricu koja uopste ne moze da podnese da gleda u necije oci ako su svetle boje ni ono kad su obicno plave ili zelene a kamoli neka takva neobicna boja

Sestriæ moje GospD®e ima stra¹nu frku od svetlih oèiju. Bukvalno se pla¹i. A garant æe mu se zalomiti takva neka. ;D

TEEfqd

sve zavisi kako skapiras tu osobu kao licnost. da na prvi pogled izgleda spuki,da, ali to je samo izgled

Dragana friz


ikomline



ikomline


mkt

 8)

[attachment deleted by admin]

mkt