Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

WOLVERINE


Silvana

Dakle. I onda ka¾u „¹to mora da nauèi pesmicu“. A ovo mo¾e da nauèi. Pritom mu ostavi¹ èitanku da se njom poslu¾i. Ali ¹ta æe kad ne zna da èita?




I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

El Jefe

Sud na Novom Beogradu ,plakat na stubu
Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

silvana dala si mu 2???? ma keca za kraj skolske godineee breee i kazna njegovim roditeljima debelaaa nekaaaa!!!! pu nije ni cudo sto nam drzava ide u kurac kad neko uci decu da su ovo pesnici .... mada sam prisustvovala kad je moj bivsi rekao klincu a sto citas knjigu orlovi rano lete su bili u pitanju, kad si gledao film...tog trenutka je on dobio u glavu ja mislim istom tom knjigom a klinac je morao naravno da je procita...ne mogu da verujem da sam mogla da budem toliki debil i da budem sa nekim ko je takav, al srecom opametila sam se brzo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Balcan, ja da sam profesor i ako mi je neko miran na casu i ne bezi i koliko toliko normalno dete, dao bih mu 2
A ako je neko dosao da mi pomera bulju pa i ako zna za dva bogami druzili bi se duze...


http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/156267_279047462217907_1505300711_n.jpg

Silvana

Dala dvojku, ima reèenicu. Imam jednog koji nema ni reèenicu (ono: poèetno veliko i taèka na kraju, ali da bude gramatièki ispravna i da nije budala¹tina), pa ako njemu dam jedinicu, ovom moram dvojku. Uostalom, zamenica ministra me je zvala da me pita ¹to dajem jedinice kad je ona na popravnom sa uèenicima razgovarala o fudbalu i svi su imali dvojke. Dakle, govorimo o krivim Drinama. Vi¹e volim da posvetim to vreme nekome ko hoæe nego da ga gubim na nekoga ko neæe.
Da, i ne uèim ih ja da su Ðani i dru¹tvo pesnici. Sastav je na temu ljubavi i on je recimo odgovorio na temu. Ko je znao da spomene pesnike, dobio je trojku  :P
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

slusaj duso ne radi se o bezanju sa casova svi smo mi to radili, ali ovaj klinac zivi u ubedjenju da je ono sto je napisao ISPRAVNO, i da kao takvo ima neku literarnu vrednost, drugo silvana predaje u osnovnoj skoli, da dete koje zavrsi osnovnu skolu ide u srednju sa ovakvim stavom i nacinom razmisljanja je pogresno, doduse tu silvana nista ne moze da uradi jer ona to dete ima samo 45min dnevno a to bi dete pre svega trebalo da nauci kuci, nazalost vecina dece kuci nauci samo odredjenu dozu gluposti, nevaspitanja, bezobraznosti, i totalno pogresne moralne vrednosti. opet kazem prisustvovala sam necemu takvom pa sam se vrlo brzo opametila, meni takav stav u zivotu ne treba i ne zelim tako nesto za svoje dete...po meni ovim roditeljima bi neko trebao da odrzi lekciju i to kvalitetnu ako moze batinama :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: Silvana poslato 16 Decembar, 2012, 19:43
Dala dvojku, ima reèenicu. Imam jednog koji nema ni reèenicu (ono: poèetno veliko i taèka na kraju, ali da bude gramatièki ispravna i da nije budala¹tina), pa ako njemu dam jedinicu, ovom moram dvojku. Uostalom, zamenica ministra me je zvala da me pita ¹to dajem jedinice kad je ona na popravnom sa uèenicima razgovarala o fudbalu i svi su imali dvojke. Dakle, govorimo o krivim Drinama. Vi¹e volim da posvetim to vreme nekome ko hoæe nego da ga gubim na nekoga ko neæe.
Da, i ne uèim ih ja da su Ðani i dru¹tvo pesnici. Sastav je na temu ljubavi i on je recimo odgovorio na temu. Ko je znao da spomene pesnike, dobio je trojku  :P
preduhitrila si me, naravno duso da ne mislim na tebe vec na njegove roditelje :-* znam da nije do tebe :-* ti si neko koga bi ja zelela za svoje dete kao nastavnika :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Silvana

Znam te, ti to iz sebiènih razloga, ne iz obrazovnih  :-*
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

ne ne ja to iz sebicnih obrazovanih razlogaaaa :P znam sta slusas od muzike tako da sam sigurna da mom detetu ne bi pustila djanija :-* :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM



April

Do you want to be right or do you want to be free?

Lazic

Citat: Silvana poslato 16 Decembar, 2012, 19:43
Dala dvojku, ima reèenicu. Imam jednog koji nema ni reèenicu (ono: poèetno veliko i taèka na kraju, ali da bude gramatièki ispravna i da nije budala¹tina), pa ako njemu dam jedinicu, ovom moram dvojku. Uostalom, zamenica ministra me je zvala da me pita ¹to dajem jedinice kad je ona na popravnom sa uèenicima razgovarala o fudbalu i svi su imali dvojke. Dakle, govorimo o krivim Drinama. Vi¹e volim da posvetim to vreme nekome ko hoæe nego da ga gubim na nekoga ko neæe.
Da, i ne uèim ih ja da su Ðani i dru¹tvo pesnici. Sastav je na temu ljubavi i on je recimo odgovorio na temu. Ko je znao da spomene pesnike, dobio je trojku  :P

[facepalm]

A ja mislio davne '86-te da je Zmajeva nagrada onako, ni¹ta posebno...

Silvana

Od ’86. do sad Zmajeva nagrada je verovatno oti¹la nebu pod oblake. Sad slavimo ako znaju ¹ta proèitaju AKO èitaju...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

Jebiga, tad sam je dobio...[hello] :-*

mkt


balcan girl

Citat: Silvana poslato 16 Decembar, 2012, 23:37
Od ’86. do sad Zmajeva nagrada je verovatno oti¹la nebu pod oblake. Sad slavimo ako znaju ¹ta proèitaju AKO èitaju...
potpuno te razumem pogotovo kad cujem devojcicu od 14 godina koja me pita a sta znaci hiperaktivan, temperamentan, elokventan, poliglota, stereotip, moral, etika, itd.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!