Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

Eee zveri ispod tog sala je jedna super zgodna zenska.... samo se maskirala LOLOlooo

Popsy

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Decembar, 2012, 18:39
Danas sam slikao. Taj motor stalno stoji na istom mestu.
Mene duuuu¹a zabolela, prosto ne verujem da nekog mo¾e tako da boli .!.  [prebicute] [prebicute] [prebicute]

misli¹



nece nista da mu fali ;)

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Gvozden

Auu Popsi,,,,ja bar gliser pokrio.... da sam znao poklonio bih ti prekrivac kupljen ovde original uvozni! Sve samo da legenda ne mrzne......

UFF

To popsijevo prevozno sredstvo nije motorcikl
tako da je sve ok

Popsy

nece nista da mu fali (kad sam vec zaboravio da ga pokrijem na vreme) :D a ionako samo da prodje vikend (posto radim ko crnac) opet ce da se vozi, pa ce sneg da padne sa njega... kad mu ne smeta blato, ne smeta mu ni sneg... nije to neki zenski motor, vec pravi muski :P :P :P 
Ni blato, ni ki¹a, ni sneg, ni Popsy mu ne mogu ni¹ta :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

UFF

Citat: Popsy poslato 15 Decembar, 2012, 02:00
Ni blato, ni ki¹a, ni sneg, ni Popsy mu ne mogu ni¹ta :D :D :D

[clapp]



A ja sumnjao u tebe kad si mi rekao da si resio da ces da pocnes da vozis motore  [facepalm]  [doh]

SSZGO

#13686
Citat: YoYa poslato 15 Decembar, 2012, 00:18
Citat: SSZGO poslato 14 Decembar, 2012, 23:22
ne kapiram? pricalo se o prodaji vozila

ja ne prodajem nista...

prodavao ili ne ,,, kao sto si sam rekao takva bezobzirnost govori sve o vlasniku,,,

da, govori da je glup sto ga nije zamaskirao za prodaju...

ja cu moj motor da vozim kako ja hocu, puca mi q dal ce da stoji na suncu ili na snegu jer nije on kupio mene nego obrnuto
aj da mu sneg nesto radi pa da ga sklonim, mozd amu i radi ali nedovoljno da bih se cimao oko toga
ili sunce, kad bih mu trazio hlad to bi sacuvalo boju 5% sto bi mi dalo 1% profita kod prodaje a istovremeno bih izgubio 20% profita na izgubljeno vreme...

i kad ga prodajem nalickacu ga da sto lepse izleda da bih ga sto lakse prodao i kupicu nov

ti slobodno gledaj  na motor ko na svoju religijsku ikonu ili kao na drugara, sto se mene tice motor je tu da mi zavrsi posao i da ga maksimalno iskoristim...

ako ti to nesto govori o vlasniku, nemoi da kupujes motor od mene :) idi pa trazi neki za koga je vlasnik emotivno vezan pa se dogovarajte oko cene
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

YoYa

mesas  loncice,,,
siris diskusiju a vrlo je jednostavno... misim bole me uvo sta ti i kako,, ali nemo lupas gluposti kako ti dodju

SSZGO

Citat: YoYa poslato 15 Decembar, 2012, 03:29
mesas  loncice,,,
siris diskusiju a vrlo je jednostavno... misim bole me uvo sta ti i kako,, ali nemo lupas gluposti kako ti dodju


ajde bre decko nemam pojma sta trabunjas i sta citiras i sta koji q si hteo da kazes
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mareskin

Citat: YoYa poslato 15 Decembar, 2012, 03:29
mesas  loncice,,,
siris diskusiju a vrlo je jednostavno... misim bole me uvo sta ti i kako,, ali nemo lupas gluposti kako ti dodju


Onda pola poruka na forumu ne bi postojalo ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

na svu sreæu da æe smak sveta...

@mareskin:
to su napojnice...:D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 15 Decembar, 2012, 12:23
na svu sreæu da æe smak sveta...

@mareskin:
to su napojnice...:D

A ja hteo da se bavim raèunarima :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

KIZA73

Samo me zanima koliko ljudi na ovom forumu sebi moze da priusti da se bezobzirno izdrkava na svom motoru jer ce da kupe novi kad im dune  [neampojma]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.



coolermaster

nista gore do sporog interneta

mkt


mkt