Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

jer ovo mali tuki sa osusenim jajima ili veliki klidza sa razvucenim usminama?  :wtf:

Hohštapler

...ja mislim da je to klid¾a... samo ¹to je to verovatno ne¹to krenulo pogre¹no jo¹ u razviæu...
Èekam ¹ta æe struèniji da ka¾u....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

misa-pei

Za ovo va¾i
"Onda ona izvadi pièku".
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.




UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Decembar, 2012, 01:33
...ja mislim da je to klid¾a... samo ¹to je to verovatno ne¹to krenulo pogre¹no jo¹ u razviæu...
Èekam ¹ta æe struèniji da ka¾u....


Toyota Topless Banned Commercial Androgynous Model / Funny 2012 Japan - Carjam TV HD

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

cone

pa klitoris je valjda, fazon, zakrzljali penis, sad kod nekih je razvijeniji a kod nekih ne  [neampojma] mislim da toga kod nas nema, nego tamo kolumbijke i tako te



balcan girl

odakle ti ideja da su to kolumbijke? genetski problem moze odmah da se resi, postoji procena da se u americi javlja jednom na 100000 ljudi, imaju obicaj da operisu odmah sve zavisi koje organe poseduje unutra...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: cone poslato 14 Decembar, 2012, 02:12
pa klitoris je valjda, fazon, zakrzljali penis, sad kod nekih je razvijeniji a kod nekih ne  [neampojma] mislim da toga kod nas nema,

Ne  znam, brate, moj je prilièno zakr¾ljao.

 :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

serbduck


  Nije smesno, ali je zanimljivo...



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

bucko

Citat: cone poslato 14 Decembar, 2012, 02:12
pa klitoris je valjda, fazon, zakrzljali penis, sad kod nekih je razvijeniji a kod nekih ne  [neampojma] mislim da toga kod nas nema, nego tamo kolumbijke i tako te



Ovaj sa klipa je nas,iz nekog pièkovca,bio na ekskluzivu il tako nesto na prvoj.

The One

i lièe i ne lièe  [neampojma]
Andrej Pejiæ

a u reklami je Stav Strashko


- novi trend crossgender  [ludak]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

goranvojska

el smem da se javim da je ovaj moj komsija iz vojske,samo na radu u belom svetu.sa mojom srednjom cerom isao u skolu i jos tad je bio vidno feminizovan,kazu takav se rodio.