Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


Lazic


Ripley

Ne znam gde da okacim ovu sliku, meni je zanimljiva i izgleda do oo

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


Milomir27

Citat: Laziæ poslato 22 Septembar, 2012, 02:01
Poku¹avao na vi¹e naèina da sa telefona po¹aljem sliku pijanog kretena koji reklamira hercegovaèki duvan, pa nisam uspeo, pa zamalo poslao sliku 3 geja koji ve¾baju za paradu, pa ni to nije uspelo, u meðuvremenu do¹ao kuæi, pa se svaðam sa glupom nokiom pola sata, jer ne mogu iz inboxa da prebacim sliku nigde, a kad zabodem kabl, ne jebe inbox 5%, sve u svemu pojeba me roðeni telefon vi¹e puta veèeras... [facepalm] [facepalm]

A sti¾e slika 3 geja i jednog zombi gejlorda... 8)

edit:
probah Yoyinog Fazera 7+1, mnogo dobra sprava, samo sam se smrzo u majci k'o pièka... [yahoo]

edit2:
pobedio sam nokiu...:D
a da te ja malo u pedu,sto nisi zvao  [bejzbolka]

Milomir27

Citat: cbrr1 poslato 22 Septembar, 2012, 12:33
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 Septembar, 2012, 12:27
Citat: mareskin poslato 22 Septembar, 2012, 12:22

So true  [clapp]

...tako sam ja letos jurio osu po nogivici od ¹orca na oko 100kmh... kad me je ¾acnula za butinu (2 puta u 2sek!) mislio sam da æu da bacim korman iz ruku! :D
ja razvlacim hondu ali bas bas na zrenjanincu,i onaj deo ispod kacige i naravno samo u majici,i osetim takav bol na  levoj strani torzoa...i pustam korman na levoj strani i stipam se udaram,ali problem desna ruka joc na gasu,osecaj tela kad se uspravljam i povlacim nayad ali na onom delu izmedju zadnjeg sedista i mog,vracam se nekako zgrabim korman naravno pustio gas,i takav strah adrenalin mix svega,zamalo da se razbijem...podignem majicu,a ujed pcele ose tacno na levoj sisi...koliki je to bol bio ja vam ne mogu opisati...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

zmiya

 ;D

[attachment deleted by admin]

zmiya


zmiya


zmiya


zmiya


zmiya


zmiya


zmiya

 [rofl]

[attachment deleted by admin]

joka


joka



CBRR1