Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Da mi je znati ¹ta si tra¾io kada si na¹ao ovog lika  :D

Kanarinac

Kakva budaletina. Eto zasto treba da se legalizuje upucavanje iz cista mira na licu mesta!

Joker

Citat: Ga¹par poslato 22 Avgust, 2012, 12:37
Da mi je znati ¹ta si tra¾io kada si na¹ao ovog lika  :D

Poslao mi je tvoj decko... :P :P :D
Izbacio neko na face... Otisli smo svi u q... Ja bih obesio svakog kome je ovo bar malo zanimljivo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major


zmiya


zmiya


zmiya


Major


Gašpar

Citat: Joker poslato 22 Avgust, 2012, 12:43
Citat: Gašpar poslato 22 Avgust, 2012, 12:37
Da mi je znati šta si tražio kada si našao ovog lika  :D

Poslao mi je tvoj decko... :P :P :D
Izbacio neko na face... Otisli smo svi u q... Ja bih obesio svakog kome je ovo bar malo zanimljivo...

Muvaš mi dečka? Slepče jedan! Mislio sam da smo drugari, a ti nož u leđa. Kosu ću ti počupati kad te budem video :D

mkt


mkt


Kengur

Kako volim ove pametne...  [facepalm]

UFF


Kengur

Cekam je na odg, pa cu je zakopati linkom :D

Inace, isli smo zajedno u srednju... I koristimo svaku priliku da se isprozivamo, s tim sto je uglavnom dobro zakopam.
Jedna je od onih sto misle da se inteligencija meri prosekom ocena iz skole i sa faxa...

zemunboy


Joker

Citat: Kengur poslato 22 Avgust, 2012, 16:36
Cekam je na odg, pa cu je zakopati linkom :D

Inace, isli smo zajedno u srednju... I koristimo svaku priliku da se isprozivamo, s tim sto je uglavnom dobro zakopam.
Jedna je od onih sto misle da se inteligencija meri prosekom ocena iz skole i sa faxa...

E moj bitch, tvoje vrsnjakinje jos uvek koriste to W... Ponekad zaboravim koliko si ti jos uvek mawi... ;D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Pomazis me po donjoj glavi some :P

Nema to veze sa godinama, jednostavno su zaostale u razvoju tamo kod 8 razreda...

Doduse ova nije, ova je tek pocela posle srednje da se vraca unazad. skinula jedno 10 kila, porasle joj sise i istripovala picku... :)

Phoenix

Citat: Kengur poslato 22 Avgust, 2012, 16:36

Jedna je od onih sto misle da se inteligencija meri prosekom ocena iz skole i sa faxa...

sva sreca pa ne misli da je intelekt proporcionalan duzini shtikle!
ej a ako misli daj broj da umochim i ja malo [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

zmiya

 ;D

[attachment deleted by admin]

Kengur

Nej da da rava, ja kad sam mogao nisam, sad kad hocu i kad su joj porasle sise ona nejjj da daaa :D