Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya


joka

 :o

[attachment deleted by admin]

joka


joka


KIZA73

 :o Nije smesno ali je zanimljivo...covek se zapita...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

apu

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Maj, 2012, 17:04
Citat: apu poslato 14 Maj, 2012, 16:39
ja stalno po NS-u viðam neke nabeðene bembare na kojima pi¹e "BMW much better then sex" :D i svaki put se userem od smeha kad vidim :D
Ima i onaj sivi clio na kome pi¹e "Clio is much better than sex!", i to mislim da ga neka riba vozi..

Pa u tome i jeste fora:) trebalo bi da pi¹e THAN umesto THEN :) ali masa ljudi ne primeti glupost, zato sam i postovao ovde... 

P.s.  Nadalina,  èime se ti ono be¹e bavi¹? :)

Hohštapler

 [rofl]
pazi kad nisam ni primetio... èitam napamet! :-[
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Srpski jezik najbolji na svetu

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

robbief



Britain's Mike Hailwood, winner of the 350 cc Junior Tourist Trophy race, roars round Creg-Ny-Baa corner on his second lap round the Isle of Man circuit in the United Kingdom, on June 6, 1962. Riding an Italian MV Augusta machine, Hailwood's average speed for the 6-lap, 226.4 mile race was 99.95 mph. (AP Photo)
smooth

Lazic

160kmh prosek na ostrvu Man, sa tim gumama i koènicama, dakle naklon do zemlje... :D [klanjam_se]

Major


Nadalina

#8073
Citat: apu poslato 15 Maj, 2012, 08:16
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Maj, 2012, 17:04
Citat: apu poslato 14 Maj, 2012, 16:39
ja stalno po NS-u viðam neke nabeðene bembare na kojima pi¹e "BMW much better then sex" :D i svaki put se userem od smeha kad vidim :D
Ima i onaj sivi clio na kome pi¹e "Clio is much better than sex!", i to mislim da ga neka riba vozi..

Pa u tome i jeste fora:) trebalo bi da pi¹e THAN umesto THEN :) ali masa ljudi ne primeti glupost, zato sam i postovao ovde...  

P.s.  Nadalina,  èime se ti ono be¹e bavi¹? :)

Bavim se engleskim, kad mi plate. ;)

Elem, ako vec hoces da pametujemo - moze, nije problem.
Dok ne ufotkas te BMW - ove koje vidjas sa natpisom koji sadrzi THEN smatram da nisi dobro video ili da su zeznuli u stampi - namerna omaska u ovom slucaju je skoro pa nemoguca. ;) I, ne mozes da kazes da je fora napraviti gresku te vrste u masovnoj produkciji (then umesto than) - nije fora vec je imbecilizam. :)
Jer, ako pise BMW much better then sex prevod bi bio: BMW (je) postao mnogo bolji a onda (usledi) sex - naravno, prevedeno metodom: braca Rusi pricaju engleski.

A, evo i za same previde svih nas - mozak, pri citanju, prima informacije i obradjuje ih shodno nasim ocekivanjima, pa tako i u ovom slucaju - svi mi cemo procitati i skontati onako kako treba, bez obzira kako je napisano (jedno vreme je na FB bio i onaj tekst napisan sa umetnutim brojevima, permutovanim slovima itd. i opet ga je svako procitao kako treba - tj. kako bi trebalo da je napisan). ;)
Tudje omaske ne znaci da cemo ih i mi primetiti i da ce one uticati na nasu percepciju.
Doduse, ako sam placena da ispravljam tudje greske, a u ovom slucaju nisam, naravno da cu biti detaljnija i obracati paznju. ;)

Jos nesto nije jasno?

A evo i jedne zanimljive....
Fotkano u Ruzveltovoj, pre nekoliko godina....
Dzukela u podznaku

UFF

Citat: Nadalina poslato 15 Maj, 2012, 15:02
BMW much better then sex prevod bi bio: BMW (je) postao mnogo bolji a onda (usledi) sex

pa sta je tu netacno?
pre ce da sedne sa mnom u bmw nego sa svojim deckom u juga i kad sedne onda kaze uuu koliko je ovaj auto bolji i onda sledi sex ;)  8)

Nadalina

Citat: UFF poslato 15 Maj, 2012, 15:08
Citat: Nadalina poslato 15 Maj, 2012, 15:02
BMW much better then sex prevod bi bio: BMW (je) postao mnogo bolji a onda (usledi) sex

pa sta je tu netacno?
pre ce da sedne sa mnom u bmw nego sa svojim deckom u juga i kad sedne onda kaze uuu koliko je ovaj auto bolji i onda sledi sex ;)  8)

Nije netacno, al` nije ni reklamni slogan iz prostog razloga sto se time implicira da je bmw bio los. ;)
Dzukela u podznaku

UFF

ne

time se kaze da je bmw mnogo bolji (od ostalih automobila a ne od samog sebe u proslosti)
to da je bolji od sebe u proslosti se podrazumeva pa nije to jugo da ga ne menjaju i ne razvijaju

Nadalina

Nisi u pravu jer ne moze konstrukcijski da stoji tako i da implicira to sto ti tvrdis.

Ali, ok - i da se slozimo oko toga da moze da stoji then, ne moze da stoji ostatak slogana...
Tj, moze ako ga je pisao neki Rus ili Srbin - Englez ili Amer nikad ne bi tako napisali, cak i da je u pitanju samo fora.

Dzukela u podznaku

UFF

ma moze bre da stoji sta oces i kako hoces ko kaze da treba da bude pravilno? :D
poenta je samo da dobijes sex :D

Plazma Keks

a australijanac? a kanadjanin? a irac? .... :P