Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.




Major


despic

voznja sa ovakvom kacigom je nebezbedna :P :P :P
klasican divljak

Taraba

Jesi ti gledao film? Onaj bre tresne sa 2km visine na glavu i razvali beton tom kacigom.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

K_A_W_A

Potrebno je samo povezati tacke i dobijate odgovor o kakvom se druzenju radi  [rofl] [rofl] [rofl]

mkt


Major

#7128
Citat: despic poslato 10 April, 2012, 13:21
voznja sa ovakvom kacigom je nebezbedna :P :P :P

moze se okarakterisati i kao nasilnicka [rofl] [rofl] [rofl]


mkt


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

a belo stekuju po fijokama hhahah na sve strane po kancu

Taraba

Ovo je varijanta,
- "Kolega, kum mi slavi sinu kr¹tenje pa mi treba loma."
- "E, za kuma sve. Eve ti 100g skanka. O'¹ malo lobe?"
- "Mdaaj kad veæ ima... za ne daj Bo¾e"

[rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt


Major

Bar je ubo kako se sta pise ;D

bigbad86

Ubio bi ja njega, sta se koji qrac prijavljivao idiot?!

Plazma Keks

jbg, trebale mu pare u ovoj besparici...

bigbad86

Vidi se sa 3 km od tv ekrana da je namestaljka i da samo traze GLUP narod koji ce da prevare, tj da ih nateraju da ispricaju svoju bedu, sokiraju publiku i onda ne daju pare nikome. Da ima zagarantovana suma kao u Milioneru pa ajde al ovako cim kazes laz onda si pao i dobijes spic u bulju. I na detektoru lazi ne mogu da se postavljaju pitanja tipa "da li mislite...?" jer detektor lazi detektuje suvu LAZ a ne cita misli. Znaci jesi ili nisi ubio, ukrao, jebao... A ne "da li mislite da ste dobar covek"? To bre niko ne zna, to mi varira od raspolozenja!

Plazma Keks

sta ces, iskoriscavaju narod zarad gledanosti... a sto se tice dobar covek, to zavisi od toga kako te ko gleda...

zmiya