Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Da, verovatno ce klinac da se maskira da bi meni ostetio motor... Njega boli tuki sto tu stoji motor...

Uglavnom se bune matore drtine... Kamere su na ulazu, i u hodniku... Nemoguce ih je izbeci... I u liftu...

Neka ce ih uvatiti... Uostalom, u zgradi nema 1000 muskaraca... Ima 30 stanova, i nek je 60 muskaraca lako ces naci pocinitelja... Po gradji... Odmah eliminises bar 80%, od ostalih 20 si bar sa njih par ok... Znaci kuc kuc na vrata i lako ih poducis...

ЯЭВОЛУТИОН

nije isti rukopis....a na otisku na papiru pise "ako vam smeta motor......" tako da im je covek lepo rekao.....a sta ako je vertikala sa dva ulaza sa interfonom na vratima....ni kamera ne treba..nema ko nego on.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ma brate ja ti kazem da ti se ne isplati da se kacis ako imas nesto sto mogu da ti ostete a ti kako hoces

ja da sam ostavio prvu poruku a ti mi izvratio sa drugom pozvao bih nekog ortaka i rekao mu da dodje sutra uvece da ti sjebe motor
ces ga nadjes qrac kad zivi na drugom kraju grada a po gradji ne odgovara nikome iz zgrade :D

ja se posle samo pravim lud a ti mozes slobodno da se bijes sa celom zgradom dok ne naidjes na jaceg od sebe
zivis u kuci pa nisi razmisljao o tome

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Plazma Keks

@kengur
stvarno, sto bi koji Q mlatio coveka itd.. kad ti je motor sjeban? lakse ti je da odes kod komsije i dogovoris se, popijes pivo i svi srecni

goranvojska

ja bi pre kod komsinice.jebes motor.

Phoenix

stvarno,shta je gore,da ti neko obori motor ili da ti obori zenu  [rofl] [rofl] [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

pa ko te jebe kad si se zenio :D

Kengur

Omlatio bih ga na keca pa da ima dva i po metra... Za svakog postoji lek. Uostalom, za sve postoji cena...

Sto bi on meni sjebao motor ako je motor u hodniku sa strane? Hodnik nije njegov, nego svih stanara... Tako da moze da ga duva.
Ako je on primitivac i ne moze da mi pokuca na vrata i lepo mi objasni sta mu smeta, sjebe mi motor, onda cu ja biti primitivac i izlomiti ga. Jebe mi se za motor, ako sjeban popravicu ga, gomila lima i plastike... Stvar je principa...

UFF
Brate, a jel stvarno mislis da ce on razmisljati dok ti kaci poruku na motor, da se maskira, pozove ortaka iz Borce i slicno? Ne... Znaci bice na kamerama...
Moze on da tvrdi kako nije, ali cim mi je okacio poruku znaci da njemu smeta, i onda mu lepo polomis picku i cao...
Zivim u kuci, ali ziveo sam i u stanu, doduse na kratko, ali sam stigao da napusim nekog klupog taxistu koji je umislio da je parking njegov... Da vidis kako posle moze lepo da objasni sta zeli...

Taraba

A koji ti motor be¹e vozi¹?  [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kengur


goranvojska


Phoenix

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2012, 19:15
pa ko te jebe kad si se zenio :D

brate si chuo za termin zvani "karma" zajebano to mlogo
ako te ne daj Boze stigne kad se budesh ozenio,pa na zenu ima da ti se popne ceo Vidikovac i pola Rakovice a i deo Pevca [rofl] [rofl] [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

AndreyRR

znam dva jebaca kao ufa koji su se ozenili
ne smeju da prdnu bez zenine dozvole,a kamoli
nesto ozbiljnije  [rofl] [rofl]

UFF

Pazi da mi zena bude glavna u kuci to nema teoretske sanse ma kakva da je picka
A to za njene buduce jebace je moguce
Ali koga boli kurac ako to radim ja moze onda i ona vazno je da je i meni i njoj lepo ;)

zmiya

Jel ovo tema o slikama ili palamudjenju?

zmiya


zmiya


zmiya


zmiya