Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


Plazma Keks

harman kardon.
to pre lici na neki denon ili sony.

dao bi ja njoj da mi proveri

borkos

Borisa,UFF je svoj Harman vec nastelovao...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

UFF

stelujem ga ponovo skoro svako vece  :P
jbg kad ne umem sam pa mi treba pomoc

Gašpar


borkos

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2012, 01:23
stelujem ga ponovo skoro svako vece  :P
jbg kad ne umem sam pa mi treba pomoc

Paaa daaaaa,Harman nema memory buton pa mora svako vece druga cava da ga steluje...Touch sensitive device... [cheers]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Gašpar


UFF

Steluje svako vece druga dok ne dodje ona da ga usteluje keko treba :D

Harman Kardon Beautiful Sound [official commercial]

borkos

Jedno slovo glavu skida...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

borkos

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2012, 01:39
Steluje svako vece druga dok ne dodje ona da ga usteluje keko treba :D

Harman Kardon Beautiful Sound [official commercial]
Mislim da ce pre on otici nego sto se ta pojavi...That is in your nature...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

mkt

bio sluzbeno do modernog muzeja pa evo par fotki ako nekog zanima

mkt


borkos

Citat: mkt poslato 09 Februar, 2012, 01:43
bio sluzbeno do modernog muzeja pa evo par fotki ako nekog zanima
Jel to postavka takva ili je i tamo lom zesci?
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

mkt


mkt


mkt


borkos

Voleo bih da imam ovaj beli sa BG tablama...Bio bi kao Harvi Kajtel u filmu Zli Porucnik...ZLO...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Gašpar

Prodao ga moj drugar pre par meseci i to jedva. Dve godine mu stoji na oglasu. Pocetna cena mu je bila 5000, prodao ga u nekoj zameni, ko zna koliko malo je dobio. Felne je imao strasne, 21. Jedino sto motor nije bio njegov, nego neki Fordov 3.0 , ostalo sve original


borkos

Citat: Gaspar poslato 09 Februar, 2012, 01:52
Prodao ga moj drugar pre par meseci i to jedva. Dve godine mu stoji na oglasu. Pocetna cena mu je bila 5000, prodao ga u nekoj zameni, ko zna koliko malo je dobio. Felne je imao strasne, 21. Jedino sto motor nije bio njegov, nego neki Fordov 3.0 , ostalo sve original



E jebi ga,dusu su mu uzeli...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Gašpar