Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya


zmiya


zmiya


zmiya


Gašpar



Uncle Bob

 :D

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

 :D

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Kanarinac

Citat: UFF poslato 06 Februar, 2012, 22:42
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420338_235941909823445_100002229120228_528450_2059019672_n.jpg

Bitno u celoj prici je kad je koja slika slikana. Posto je prvih dva dana bilo isto kao na gornjim slikama. Tek su juce uspeli da ociste ulice. Od ovakvih stvari mi se uglavnom prikenja

monsterbnt

Citat: Kanarinac poslato 07 Februar, 2012, 00:00
Bitno u celoj prici je kad je koja slika slikana. Posto je prvih dva dana bilo isto kao na gornjim slikama. Tek su juce uspeli da ociste ulice. Od ovakvih stvari mi se uglavnom prikenja

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 12 Septembar, 2011, 21:09
Smrt SVIMA!!!!

lord_oblivion

Sinoæ sam prolazio preko Slavije i Terazija, Bulevarom, bagerima su tovarili sneg u kamione kod Moskve.
Svaki dan prolazim Vojvode Stepe, Kumodra¹kom, jadno.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

KIZA73

Ne prozivaj nego lopataj...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

misa-pei

E, Kanarinac, ima¹ HVALA od mene, ne mogu zahvalnicu.
Država je najveći neprijatelj naroda

SSZGO

ove donje slike slikane u julu :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Citat: Kanarinac poslato 07 Februar, 2012, 00:00
Bitno u celoj prici je kad je koja slika slikana. Posto je prvih dva dana bilo isto kao na gornjim slikama. Tek su juce uspeli da ociste ulice. Od ovakvih stvari mi se uglavnom prikenja

Slazem se
Ali ko da je to bitno?
Treba ima razlog bre

borkos

Pa u Srbiji i jeste fora u tome da to sto nije bitno je u stvari jako vazno...I obratno...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Kanarinac

Stvar je u tome da ima nekih iskompleksiranih koji ne zive u BGu i onda na svaki moguci nacin gledaju kako da podbadaju. A u stvari ne kapiraju da su glupi ko kurac. Mrzi me da trazim sad po vukajliji ali voleo bih da vidim komentare na ovo. Kapiram da se bolumenta tamo skupila sa komentarima: Da BG je ociscen,a mi ovde u Nis moramo lopatamo da izadjemo iz kuce i slicno...