Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Има и цела књига издата о њему. Толико је релевантна да је у целој књизи DJONI уместо D¾ONI
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Kanarinac

Porediti pedere sa pravoslavljem je u najmanju ruku retardirano da ne budem prostiji.
Mige je totalno u pravu, niko vam nista ne prica niti namece u sta treba da verujete, ovde bar, ali se zato par vas "modernih" koji ne verujete ni u sta naslo da serete i pravite se pametni i objasnjavate nekome kako je religija pogresna. A kako 100% znas da to vase nije pogresno?
I da se razumemo, nisam neki vernik tj ne drzim se striktno posta, ne idem u crkvu redovno, ali se trudim da budem posten i da ne budem stoka.

Biker-Boy

Pa ne treba ti religija da bi bio posten i da ne budes stoka, to su neke najosnovnije norme ponasanja u zivotu.
I feel the need..... the need for speed !!!

Taraba

Ako je proizvod ljudskog ponasanja (postenje i  ljudskost) posledica straha od sveviseg bica koje ce vas prognati u pakao na vecno ispastanje za grehe, onda je to vise neka ucena zar ne?
Kao kad kazes detetu, jedi spanac pa ces dobijes posle tortu. Ako ga ne pojedes, onda nema telefona ili crtaca ili cega god.

Sa druge strane, i to je bolje od onih koji se ponasaju kao stoka pa misle ako odu u crkvu i ne jedu meso par puta godisnje da je "sve ok".
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kanarinac

Ne, nisam mislio da cu da idem u pakao, nego da postujem nek religijska nacela i pokusavam time da se vodim.

UFF

Citat: Ivicat poslato 06 Januar, 2019, 14:21
Ja napisah juce. Plecka od praseta. Gomila vode i cvrste materije. Ali tako podeljena da postoje kosti, zglobovi, hrskavice, misici, tetive. I rezultat je skladno i savrseno kretanje. Mi, pored sve tehnologije i znanja, jos uvek ne uspevamo da dobijemo takvo kretanje.
Tako da, tesko da je sve to nastalo samo od sebe.

PS: Sada se prase pece. Detaljna analiza anatomije praseta sutra ujutru. :D



[balavi]



Citat: Taraba poslato 06 Januar, 2019, 17:27
Ako je proizvod ljudskog ponasanja (postenje i  ljudskost) posledica straha od sveviseg bica koje ce vas prognati u pakao na vecno ispastanje za grehe, onda je to vise neka ucena zar ne?
Kao kad kazes detetu, jedi spanac pa ces dobijes posle tortu. Ako ga ne pojedes, onda nema telefona ili crtaca ili cega god.

Sa druge strane, i to je bolje od onih koji se ponasaju kao stoka pa misle ako odu u crkvu i ne jedu meso par puta godisnje da je "sve ok".

[rofl]


Citat: Kanarinac poslato 06 Januar, 2019, 16:57
A kako 100% znas da to vase nije pogresno?

koje nase ako ne verujemo u nista?


ako to nista ne postoji onda smo u pravu sto verujemo u nista  ;)
a ako ne postoji ipak je to nista pa smo i dalje u pravu zar ne?  [rofl]


i ja verujem u sunce, za razliku od boga sunce mozes da vidis i osetis i zahvaljujuci njemu se zivot na ovoj planeti nastavlja (+ mozemo da vozimo motore.. leti)

ko zeli da me ubedi da to nije zbog sunca vec zbog alaha ili hrista koga vec morace da ga dovede kod mene na informativni razgovor prvo da utvrdim autenticnost :D

Lazic

Citat: Kanarinac poslato 06 Januar, 2019, 16:57
Porediti pedere sa pravoslavljem je u najmanju ruku retardirano da ne budem prostiji.
Mige je totalno u pravu, niko vam nista ne prica niti namece u sta treba da verujete, ovde bar, ali se zato par vas "modernih" koji ne verujete ni u sta naslo da serete i pravite se pametni i objasnjavate nekome kako je religija pogresna. A kako 100% znas da to vase nije pogresno?
I da se razumemo, nisam neki vernik tj ne drzim se striktno posta, ne idem u crkvu redovno, ali se trudim da budem posten i da ne budem stoka.
Stvarno koje to na¹e? Nauka? Znanje? Pamet?

1. Nisam moderan, ali hvala na komplimentu.
2. Ne serem, pogotovo ne na temu boga i religija.
3. Ne pravim se pametan. To bi podrazumevalo da sam glup pa da glumim da nisam. Nisam genije, al' mi jako malo fali da jesam, za razliku od mnogih koji misle da su popili svu pamet sveta...

Pravi si peMzioner da zna¹... :P :-* Samo fali da sad ka¾e¹ da je Zemlja ravna ploèa... :o ;D

mali_zmaj

Ja imam svoju vjeru..,mislim na papiru sam pravoslavac.....,ne moze mi niko,niti papa,patrijarh,ajatolah ,biblija,sveto pismo ili kuraan reci kako da vjerujem,u sta da vjerujem,na koji nacin da vjerujem,ne treba mi niko govoriti sta je skromnost,postenje,istina,dobrota,ili bilo koja vrlina!!  Ja to tako gledam....
jin-jang

Lazic

Naravno, samo kako stalno od vernika dobijam struèna mi¹ljenja da sam lo¹ èovek ako sam ateista... Realno se vi¹e pona¹am hri¹æanski nego pola "hri¹æana" koje poznajem...

El Jefe

Изнећу ваш случај Далај Лами када одем код њега на аудијенцију, колега Змају
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


mali_zmaj

Nemoj Lami reci nista..,zadnji put je nahuskao gomilu monaha na mene,kako su mi tad obrijali glavu,tako sam celav i dan danas!!  ;)
jin-jang

Hurricane

Citat: Ivicat poslato 06 Januar, 2019, 14:21
Ja napisah juce. Plecka od praseta. Gomila vode i cvrste materije. Ali tako podeljena da postoje kosti, zglobovi, hrskavice, misici, tetive. I rezultat je skladno i savrseno kretanje. Mi, pored sve tehnologije i znanja, jos uvek ne uspevamo da dobijemo takvo kretanje.
Tako da, tesko da je sve to nastalo samo od sebe.

PS: Sada se prase pece. Detaljna analiza anatomije praseta sutra ujutru. :D



Mene zanima, jel ova slika sa neta onako neka ilustracije radi i ¹ta je jebeno ovo prosuto po njoj i kakvog uticaja ima na ukus?

I jo¹ jedno pitanje, jel jedete prase posle ponoæi ili mora da svane bo¾iæ, tj jesam li d¾abe postio ceo dan ako navalim na prase u ponoæ, jel neæe da gorim u paklu?

jevta

Moja vera je izmeðu mene i tamo neèega.
Ne  treba mi menad¾er za moju veru

El Jefe

Кад почне пуцњава и меци лете око главе, одједном сви почну да се крсте.
Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

Citat: Hurricane poslato 06 Januar, 2019, 21:04
...ako navalim na prase u ponoæ, jel neæe da gorim u paklu?

U ponoc hristos se rodi, i napad na ushato stvorenje. :D

Gavrolini

Svakako pecenica i ne bi trebala da bude prase ali to je vec druga prica.

®or¾

Uragan,po pleæki je posut ruzmarin i jo¶ poneka travka,ne mogu da prepoznam jer je izgorelo.Kao i sa svim zaèinima,neko voli neko ne,ruzmarin bolje ide sa blejaèima ,a sa meketaèima fantastièno

PECA BMW

Citat: UFF poslato 06 Januar, 2019, 18:49

i ja verujem u sunce

Znaci verujes u boga RA .

Znao sam ja da ti vuces neko egipatsko poreklo i oni isto bili neimari samo im kontejneri bili vise siljati .

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !