Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]











Citat: zVuk poslato 05 Januar, 2019, 20:18
...nema razloga da budes osetljiv ako si siguran u svoju veru....
Vuèe svaka èast...  [cheers]

eclipse4

Citat: Dukags poslato 05 Januar, 2019, 20:42
New York 1965.




je......i ovo je isto slika rimskih vojnika koji testiraju grcku balistu  (kolorizovano)




jos jedna kolorizovana kad vec volite stare slike.....




francuski vojnik se vraca kuci posle rata,godine 1945 god


MIGE

Citat: zVuk poslato 05 Januar, 2019, 20:18
...nema razloga da budes osetljiv ako si siguran u svoju veru....
ima ako neko pljuje po mojoj veri..i te kako sam osetljiv

eclipse4


Jovan D

Citat: MIGE poslato 05 Januar, 2019, 21:57
Citat: zVuk poslato 05 Januar, 2019, 20:18
...nema razloga da budes osetljiv ako si siguran u svoju veru....
ima ako neko pljuje po mojoj veri..i te kako sam osetljiv
okrenes drugi obraz, tako nekako pise cini mi se...

mrle

Sreæan vam badnji dan Srbi moji. Vidimo se ujutru na slu¾bi.

mrle

I uveèe na paljenju badnjaka, vidite da donesete najveæi, da celo selo vidi da ste najveæi domaæini i jo¹ veæi Srbi.

Hattrick


Lazic

Citat: MIGE poslato 05 Januar, 2019, 21:57
Citat: zVuk poslato 05 Januar, 2019, 20:18
...nema razloga da budes osetljiv ako si siguran u svoju veru....
ima ako neko pljuje po mojoj veri..i te kako sam osetljiv





Ko ne zna engleski, poruka je sledeæa:

Vi ste duh koji upravlja kosturom koji je saèinjen od zvezdane pra¹ine(doslovno), oblo¾enim mesom, dok ja¹ete stenu koja pluta kroz svemir. Ne pla¹ite se nièega...

Ko ne zna, jedini razlog za¹to postojimo je zato ¹to je u ranoj mladosti sunèevog sistema bilo nekoliko supernova relativno blizu koje su razbacale unaokolo elemente od kojih smo napravljeni mi, na¹i kosturi i sve ostalo oko nas... Doslovno smo zvezdana pra¹ina... Kad tako sagleda¹ stvari, koja je razlika izmeðu na¹e i bilo koje druge vere? Tvorac je valjda napravio i kosmos i zvezde i pra¹inu i sve nas, ne mogu da zamislim da postoji tvoraca koliko i religija i da je svaki imao neki svoj recept... Drugo, kad pogleda¹ ljudsku istoriju i na¹e vere, koja je taèno poenta bilo koje religije? Ljubav? Mr¾nja? Tolerancija? Sputavanje spoznavanja sveta, prirode, kosmosa? Spaljivanje "nevernika" na lomaèi zato ¹to se ne sla¾u sa crkvom? Blagosiljanje zloèinaca pre i posle zloèina nad braæom Zemljanima koja avaj nisu iste vere? Svi ljudi na planeti su rod i to nije nikakva dogma nego matematièka neumitnost, nije srpski bog doveo Srbe na Zemlju, jevrejski Jevreje, arapski Arape, svakoga za sebe... Ili mo¾da i jesu da bi se zabavljali gledajuæi nas kako se lo¾imo da je na¹ bog jedini... Na stranu ¹to su Srbi i ostali do ne tako davno bili mnogobo¹ci... Kao stanovnici male plave taèke u beskraju bi trebalo da smo bar toliko svesni da su sve vere i pro¹le i sada¹nje i buduæe, na¹e... Prièam o vernicima, nama ostalima je sve to podjednako sme¹no i nebitno... :-*  [cheers]

UFF

neka veruje ko hoce u sta hoce ali nek gleda svoja posla
to sa verom ti dodje isto kao i sa gayevima
samo se vi jebite ali kuci u svom krevetu :D

Lazic


El Jefe

Ја сам гледао Азру у Загребу 1979 или 1980. Концерт је био феноменалан, звук, текстови свирка. Рекао сам пријатељу, ови ће бити нај већи бенд у Југославији. После тога годинама наставили су са свиркама која се претворила у буку, фалш певање и криминално свирање, издавање двоструких , троструких албума и набацивање стихова лопатом. Концерт у Сарајеву где изнајмљује разглас за 200. марака и каже ко их јебе, сведок Раденко музички. Дакле потпуно је у праву за блејање које ће да траје 40. година. О свом блејању не говори ништа.
Друштво за заштиту од животиња

mrle

Citat: Laziæ poslato 06 Januar, 2019, 03:08
Citat: MIGE poslato 05 Januar, 2019, 21:57
Citat: zVuk poslato 05 Januar, 2019, 20:18
...nema razloga da budes osetljiv ako si siguran u svoju veru....
ima ako neko pljuje po mojoj veri..i te kako sam osetljiv





Ko ne zna engleski, poruka je sledeæa:

Vi ste duh koji upravlja kosturom koji je saèinjen od zvezdane pra¹ine(doslovno), oblo¾enim mesom, dok ja¹ete stenu koja pluta kroz svemir. Ne pla¹ite se nièega...

Ko ne zna, jedini razlog za¹to postojimo je zato ¹to je u ranoj mladosti sunèevog sistema bilo nekoliko supernova relativno blizu koje su razbacale unaokolo elemente od kojih smo napravljeni mi, na¹i kosturi i sve ostalo oko nas... Doslovno smo zvezdana pra¹ina... Kad tako sagleda¹ stvari, koja je razlika izmeðu na¹e i bilo koje druge vere? Tvorac je valjda napravio i kosmos i zvezde i pra¹inu i sve nas, ne mogu da zamislim da postoji tvoraca koliko i religija i da je svaki imao neki svoj recept... Drugo, kad pogleda¹ ljudsku istoriju i na¹e vere, koja je taèno poenta bilo koje religije? Ljubav? Mr¾nja? Tolerancija? Sputavanje spoznavanja sveta, prirode, kosmosa? Spaljivanje "nevernika" na lomaèi zato ¹to se ne sla¾u sa crkvom? Blagosiljanje zloèinaca pre i posle zloèina nad braæom Zemljanima koja avaj nisu iste vere? Svi ljudi na planeti su rod i to nije nikakva dogma nego matematièka neumitnost, nije srpski bog doveo Srbe na Zemlju, jevrejski Jevreje, arapski Arape, svakoga za sebe... Ili mo¾da i jesu da bi se zabavljali gledajuæi nas kako se lo¾imo da je na¹ bog jedini... Na stranu ¹to su Srbi i ostali do ne tako davno bili mnogobo¹ci... Kao stanovnici male plave taèke u beskraju bi trebalo da smo bar toliko svesni da su sve vere i pro¹le i sada¹nje i buduæe, na¹e... Prièam o vernicima, nama ostalima je sve to podjednako sme¹no i nebitno... :-*  [cheers]

Pobrkao si lonèiæe oko pravoslavni vere i gore navedenog.

MIGE

opet da napomenem..nemojte mi dirati veru..ja vama ne diram neveru,katolicizam,budizam,islam,raspale motore iz sedamdeset i neke,misljenja pojedinaca zasto je dobro ili lose nemati porodicu,zasto je dobro ili lose imati auto ovaj ili onaj,itd..nikad ne osudjujem i ne diram nikoga i nedozvoljam da niko moju veru dira..nemojte to da radite,u stanju sam i sa familijom da zaratim a tek sa forumasima,to mi nije problem

MIGE

oo  da...a tek mi je gust za one sto ih je stvorio univerzum...to mi je poseban gust

Ivicat

Ja napisah juce. Plecka od praseta. Gomila vode i cvrste materije. Ali tako podeljena da postoje kosti, zglobovi, hrskavice, misici, tetive. I rezultat je skladno i savrseno kretanje. Mi, pored sve tehnologije i znanja, jos uvek ne uspevamo da dobijemo takvo kretanje.
Tako da, tesko da je sve to nastalo samo od sebe.

PS: Sada se prase pece. Detaljna analiza anatomije praseta sutra ujutru. :D


Lazic

#41258
Citat: MIGE poslato 06 Januar, 2019, 13:48
oo  da...a tek mi je gust za one sto ih je stvorio univerzum...to mi je poseban gust
Naravno bata Mige, tebe je stvorio neki poseban sveti duh... :P :D :-*



@Ivica:
Nemoj bre to da radi¹ dok nas teraju da jedemo ribu... :o ;D [balavi]  [balavi] [balavi]



@Mrle:
Kako sam pobrkao lonèiæe? Pravoslavlje je starije od kosmosa? Ako pogleda¹ genetiku, svi ljudi, èak skoro pa sva ¾iva biæa na planeti Zemlji su rod, ista stvar je i sa religijama, ne postoje na¹e i njihove, osim u glavama ljudi koji ne razumeju svet oko sebe... :-* [cheers]



@El ¹ef:
Znam da je izjavio javno da na Balkanu ¾ive samo 4 naroda, severni, ju¾ni, istoèni i zapadni Srbi...

Ostoja

Citat: El Jefe poslato 06 Januar, 2019, 13:09
Ја сам гледао Азру у Загребу 1979 или 1980. Концерт је био феноменалан, звук, текстови свирка. Рекао сам пријатељу, ови ће бити нај већи бенд у Југославији. После тога годинама наставили су са свиркама која се претворила у буку, фалш певање и криминално свирање, издавање двоструких , троструких албума и набацивање стихова лопатом. Концерт у Сарајеву где изнајмљује разглас за 200. марака и каже ко их јебе, сведок Раденко музички. Дакле потпуно је у праву за блејање које ће да траје 40. година. О свом блејању не говори ништа.
Ako se ne varam, prvi pu su se pojavili na koncertu na livadi Cmrok i to je bilo 1979...
A albuma je bilo koliko hoæe¹...
Vi¹estrukih..
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...