Glavni meni

Kupujem za Suzukia Gsx-r 600 K9 auspuh HITNO

Započeo Pex-YZF-R6-Tuning, 28 Mart, 2011, 03:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pex-YZF-R6-Tuning

Kupujem za Suzukia K9 600. auspuh slican ovome sa slike



akrapovic,leo vince,yoshimura,remus i slicni modeli... kratki znaci modeli kao ovaj akrapovic sa slike...

Kupujem za ovaj model, moze i zamena da dam ovaj originalni auspuh za drugi uz doplatu...




HITNO......

Cale

Citat: Pex-YZF-R6-Tuning poslato 28 Mart, 2011, 03:38
Kupujem za Suzukia K9 600. auspuh slican ovome sa slike



akrapovic,leo vince,yoshimura,remus i slicni modeli... kratki znaci modeli kao ovaj akrapovic sa slike...

Kupujem za ovaj model, moze i zamena da dam ovaj originalni auspuh za drugi uz doplatu...




HITNO......
Ha,ha,ha.Kako  je mali... [rofl]

SSZGO

nije lakse da skines komplet top, dodje mu na isto :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Joker

Ja mislim da ima moj drug istu takvu na prodaju... Ne mogu trenutno da ga dobijem ali cim budem imao neku info saljem poruku.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Pex-YZF-R6-Tuning

Pa skidao sam ,ali nije to to.. skiniu onda top i ti sa r1 :D ,ocu samo da stavim neki kretki izduv..a ovaj cu da prodam ili da menjam za kratki izduv uz doplatu moj.. jel me ovaj smara... ima dva jedan sam skroz razvucao,sve povadio i stavio nije to to.. ne moze akrapovic i slicni auspusi da se cuju ... originalni je nula... pa da stavim onda kratki auspuh... javi ako ima druze drugar tvoj na prodaju... treba mi sto pre..

Joker

Prodao je... Jbg... Mislio sam da jos uvek ima pa da pomognem ali jbg.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Veske

taj sa slike nije za k9 600..ja prodao akrapovica gp za k9 pre mesec dana,jbg..

Pex-YZF-R6-Tuning

ma znam da nije ovaj od k9 ovo ti je od r6 samo sam dao primer kako da izgleda izduv...

MIGE


Pex-YZF-R6-Tuning

nasao sam neki auspuh.. videcemo sta ce ispasti za koji dan...

Andjelo


Pex-YZF-R6-Tuning

moze... ma da razmisljam da izbacim lonac ispod repa..

RRa¹ko



Pex-YZF-R6-Tuning

jbg, ja sam lud ko struja pa svasta radim,ocu da izbacim katalizator kao sto sam uradio na drugoj k9 za stazu.. i ocu da napravim bez znaci samo cevi i to je to.. RRasko cujemo se za dan dva za onaj dogovor nas od pre neki dan...

RRa¹ko

ma to katalizatori bzv guse motor ionako... izbacuj to odmah ;D
pisi kad stignes ;)

Pex-YZF-R6-Tuning

ma odma se to izbaciva, i ide bez katalizatora :D ..... koji ce mi djavo...... pisem ti drgar kad stignem .... :)

Veske

jel si ovaj motor sa slike uzeo od brzog? ako jesi,to na njemu je moj fabricki auspuh,a uzeo sam mu skorpiona..

Pex-YZF-R6-Tuning

na koji mislis ovaj sto mi je na avataru ili ovaj sa air brasom ?

Veske