Glavni meni

Bikers Meeting Cantavir 26 Mart 2011

Započeo Atirudra, 26 Mart, 2011, 21:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Atirudra

Pozdravce Manijaci! Mali susret bajkera iz okoline, dosli smo iz Subotice s grupom od 50 bajkera od 11 do 111  [ludak] godina,
bilo je super  [clapp]  . Ko veliki defile od Subotice do Cantavira tridesetak KM, voznja motorom  [klanjam_se] the best! Raje bilo je oko 300  :'( , lepih motocikala jedno 10-15  :-[ , IQ vozaca niske kategorije jedno 20tak  [ludak] , ostali su se odlicno proveli.
Od programa bilo je spora voznja tj takmicenje , gde su ucestvovali klinci na krosericama njih 6-8 samo  [zvizdi] . Ulaznica nije bilo  [thumb_up], tako da sve u svemu tako je bilo  [yahoo] ! Par fotki samo kao nagovestaj kako je bilo.

[attachment deleted by admin]
-------------- -_- ---------------

Atirudra

uskoro sledi video izvestaj  samo da ga prebacim na moj utube kanal!
-------------- -_- ---------------

lord_oblivion

Cekamo  [yahoo]

Ovaj matori sa IZH-om je legenda  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Atirudra

Prvi video -Koliko raje i dame a i par motora u okolisu, kafic na cosku je super proso , pola raje je tamo proveo dan  [yahoo]

Cantaver Bikers meeting March 26 2011
-------------- -_- ---------------

Atirudra

za 25 min dolazi sledeci video link tu -UPDATE ko nidde na svetu samo za VAAAAAS :) moto mani JAKE
-------------- -_- ---------------

Atirudra

Video o specijalnom izlepljenom coperu sledi posle uploada! A spora voznja klinaca tukaj nizeee

Kids on cross bikes = Slow ride competition
-------------- -_- ---------------

Atirudra

ispunio obecanje super custom choperishka , u detaljima mozete pauzirati !!!!  :o ziveli

Very special custom chopper -Cantaver bikers meeting
-------------- -_- ---------------

Atirudra

Isto mesto drugo vreme 2009 ta (jos sam uzivo na 125tici Yamahi TDR ) kad sam ovo skinuo , imam celi dosije o moto susretima na koje sam oso u fotkama i u video snimcima . Lagano kvalitet snimaka raste , iako ove godine nisam bas dao sve od sebe , mogo sam napraviti jos video , recimo s defilea, al sam zakasnio s kretanjem zaprico se s nekim bajkerima, pa nisam se ni setio da namontiram foto aparat nedde  [neslusam].

Bikers Meeting Csantaver Serbia 21 03 09
-------------- -_- ---------------

SSZGO

trebao si vlasnika choppera da snimis, da vidimo kakav je hippiee u pitanju
mozda nekome to lici na neki sredjen chopper ali meni lici na zalopojku "igrala se deca"
jedino sto tera gumu od kola kao zadnju pa mu dodje jeftinija zamena :)

a klip u prethodnoj poruci, sta reci a ne zaplakati...

da li je jaci onaj sto dize onu kantu pola metra uvis na relaciji od 3 metra
ili ona dvojica sto rade drag race na onim sklopocijama (glavne baje u selu)
ili onaj sto spaljuje gumu oslonjen o autobus pa posle gleda, "a brate al sam je spalio, a"

mozda je ipak pobedio audi tt sa prve slike
ovima mozd ai oprostimo mozd anemaju kesha za bolje, ali tt -
spojler, felne i onda seljanija od nalepnice na soferci...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zmiya


SSZGO

xaxa, ja cu da stavim tablicu sszgo, valjda si tad baja, kad stavis svoje ime na tablicu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

svetac

od svega i svacega na choperu je zanimljiva ona policijska palica!  [rofl]  [rofl] ko zna mozda neko pozeli da ga ukrade!!  [ludak]

Atirudra

Citat: SSZGO poslato 27 Mart, 2011, 10:15
trebao si vlasnika choppera da snimis, da vidimo kakav je hippiee u pitanju
mozda nekome to lici na neki sredjen chopper ali meni lici na zalopojku "igrala se deca"
jedino sto tera gumu od kola kao zadnju pa mu dodje jeftinija zamena :)

a klip u prethodnoj poruci, sta reci a ne zaplakati...

da li je jaci onaj sto dize onu kantu pola metra uvis na relaciji od 3 metra
ili ona dvojica sto rade drag race na onim sklopocijama (glavne baje u selu)
ili onaj sto spaljuje gumu oslonjen o autobus pa posle gleda, "a brate al sam je spalio, a"

mozda je ipak pobedio audi tt sa prve slike
ovima mozd ai oprostimo mozd anemaju kesha za bolje, ali tt -
spojler, felne i onda seljanija od nalepnice na soferci...
Bravo baki volim kad je covek SPECIFICAN u svojim izrazavanjima a ti bogme jesi to u DETALJE opiso! Hvalavi hahhahahaa, za potraznju imam jednu fotku s tipom , nazalost video nemogu metnit jer to nemam a skup je doso kraju :) THE END juce po podne !
-------------- -_- ---------------

Atirudra

Vlasnik -Vozac THE BEST choperishke na Bajkers Meetingu tj Moto Susretu Cantaver , (moje misljenje je da je vozac sasvim skladno u stilu ko i motor - i to 100 posto ) pa izvolte OPPSUDITE VI kako i sta mislite!?  ;) [hello]

[attachment deleted by admin]
-------------- -_- ---------------

svetac

hmmmmmmm,svasta ova majka zemlja trpi!!!  [pomazi_me]

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor


Pjero

Pa da u ovoj zemlji ima i "seljaka",ma to su oni "jadnici"sto proizvode hranu...kakvi luzeri
Ja mislim da njima treba dekretom (iz beograda)zabraniti da poseduju i voze motore
Mrs svi na njivu i kopaj,sta tu ima da se bajkerisu...to je za neke druge "CLANOVE"

Stvarno su smesni u bozju mater
Samo opusteno i pun gas,ako se drugacije ne naredi.