Glavni meni

koliko cesto perete motor?

Započeo balcan girl, 25 Mart, 2011, 22:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

evo danas sam dobila kritiku sto motor nisam oprala pre voznjeee [blahblah] [blahblah] po meni je to cisto gubljenje vremena koje ionako nemam dovoljno za voznju da ga perem pre i posle voznje...ja ga perem posle mislim ionako ce da se isprlja zar ne? koliko puta vi perete motor?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivan1979


lord_oblivion

Jawu jednom godisnje (ne po sezoni nego bas godisnje). Upravo sam je danas okupao i provozao da se osusi dobro  :D
Sto se Honde tice videcemo, najverovatnije dva ili tri puta u sezoni  8)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

balcan girl

znaci nisam samo ja kako su me ono bese nazvali a da SLJAPKO!!!!! :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

gmum44

STAAAAAAAAAAAAAAAAA?????PERE SE!!!!!! JOJ!AAAAAAAAAA GDE???USTVARI GDE IMA NEKI DOBAR SERVIS ZA PRANJE MOTORA???
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

balcan girl

hahahahhaah gmum sta se deres hahahha cujem odlicno hahahhaha ne znam ja svoj perem sama :D osim posle duzih putovanja ko bre da sastruze one bube :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

rboban

Samo nakon KISNIH voznji......
Ride It Like You Stole It

gmum44

ups necem vise!!!se derem!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

balcan girl

hahahha e hvalaa ti moje bubne opne ti se zahvaljujuuu hahahahaha a ti rboban gori si od mene hahhahhahaahha mogu da se tesim :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Cubric

Kad ga userem po ki¹i, tada ga obavezno operem da se ona prljav¹tina ne spekne. Inaèe ga perem kad sam mnogo dokon.
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

balcan girl

evo vidite sta su uradili ovo je bila fotka pre nego sto je opran i pre voznje  :P uopsteee nijeee mnogoo prljav zar ne?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

aleksr6

motor mora biti svaki dan kao da je izasao iz salona,felne obavezno

balcan girl

e pa onda koliko naplacujes za pranje?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

rboban

Cist motor je produkt bolesnog uma...... [rofl]
Ride It Like You Stole It

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

perem tek kad lancanik ne moze da se okrece vise od bata i kad treba da dodje kupac :)

perlx

Pranje motora priziva kisu. :)

Gašpar

Motor je uvek cist kao suza. Musice se skidaju odmah nakon puta, motor se pere kad se ohladi.
Dok ga vozim po lokalu, perem 1-2 puta nedeljno, najcesce vikendom. Uzivam u tome.

BANE BROTHERHOOD

pa operem ga posle staze ako nisam mrtav umoran i ako lancanik ne moze da se okrece od blata [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ko proshli put kada smo bili na stazi  a ko je bio ZNA o cemu PRICAM!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gile_ExtremeBoy

Jedno nedeljno a ponekad i na 2 nedelje leti kad je suvo vreme, ali sa spricem i krpicom svaki drugi dan.  :D
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...