Glavni meni

yoshimura rs-5 sa cbr600 na cbr1000??

Započeo RRa¹ko, 25 Mart, 2011, 00:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RRa¹ko

lik mi nudi za male pare yoshimuru rs-5 sa njegovog cbr600..

merili cevke pri izduvu i njegova malo deblja, zbog katalizatora il cega vec... sve u svemu moze da se navari na moju fabricku cevku!

jel stavljao ovo neko, probao?? drugar kaze da je sa k5 600 stavljao izduv na k6 1000 i da je pucao i jako se cuo(sto mi i ne smeta u principu), ali dal moze da utice na performance ili mozda na masinu to ne znam, pa rekoh mozda ima neko ko zna...

gledao na ebay-u, spolja izledaju indenticno rs-5 za 600rr i za 1000rr, jedino unutra dal ima neke razlike??

dal da stavim sa 600rr il ne??  [neampojma]


UFF


rboban

Ride It Like You Stole It

UFF

Pa neznam
Ali revolution, ja i jos neki sa kim je pricao ocigledno nismo
a nisi ni ti :)

RRa¹ko

e hebo me pas trebao sam ''obavezno'' da stavim, ovako ne ide.. ;D

uff kao strucnjak za lepotu status: odobrio ;D
revolution                          status: odobrio
jos neko?

SSZGO

daj ti nama BR tog lika sto prodaje pa da ti kazemo jel moze il ne moze...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 25 Mart, 2011, 07:22
daj ti nama BR tog lika sto prodaje pa da ti kazemo jel moze il ne moze...


svaka ti ko u Njegosa....nego vidis da krije informacije...za to bi valjao neki auto ban...nije lepo saputati u drustvu.
Vise necu nista da mu pricam...nece dete da slusa...ta Zoshimura je ionako samo komad deblje cevi...lepo dizajnirana i brendirana
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

kawa ninja

Citat: revolution poslato 25 Mart, 2011, 08:39
Citat: SSZGO poslato 25 Mart, 2011, 07:22
daj ti nama BR tog lika sto prodaje pa da ti kazemo jel moze il ne moze...


svaka ti ko u Njegosa....nego vidis da krije informacije...za to bi valjao neki auto ban...nije lepo saputati u drustvu.
Vise necu nista da mu pricam...nece dete da slusa...ta Zoshimura je ionako samo komad deblje cevi...lepo dizajnirana i brendirana
@ Revolution
 Ovo na kraju si odlicno opisao..... lepodizajnirana i BRENDIRANA....   [thumb_up]

 Kod Roberta dobijes lepo dizajniran top ali brend nije zvucnog imena medjutim + kod Roberta je prilicno manje para a kvalitet isti i ispunjava ti zelje kod ugradnje jer si tu i gledas kako radi i jos imas privilegiju da ako ti se nesto ne svidja odmah moze izmena...
oko kvaliteta brendiranih topova pogledaj na njegovom sajtu one koje je popravljao posle padova i sta je izvlacio iz njih(mislim na nekvalitetan materijal koji se nalazi unutar lonca a, a nije dostupan pogledu prilikom kupovine)
Kod te Josimure neces nista vise dobiti nego sa Robertovim topom , samo ces dati vise para i plus je to za 600
Sa Josimurom takodje neces dobiti vise k.s. nego sa Robertovim topom(i sa jednim i drugim dve maximum tri k.s.)sto ces realno vrlo tesko primetiti...dobices lepsi izgled i zvuk slican onom koji cujes na trkackoj stazi

Ako mogu da glasam .... moj glas ide za Roberta i to model koji je i UFF preporucio od inoksa sa istom kapicom( na slici belo crveni cbr)


A ako zelis mnogo vise snage baci pogled na linkove

http://www.motopuls.hr/images/stories/TESTOVI/T087/087TIS_Akrapovic.pdf

http://www.motopuls.hr/images/stories/TESTOVI/T098/098TI_Akrapovic_exhaust.pdf
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

ЯЭВОЛУТИОН

Ma ni Akrepovici nisu bas takvi dizaci konjova, ako ne premapiras ECU i promenis filter....a za to je potrebno mnogo vremena, jedan dyno sto, izbor rzlicitih filtera za vazduh, i filing zaosecaj. Konji da, ali gde...da li ti trebaju konji u tom rezimu, koliko kilometara prelazis u tom rezimu obrtaja.
anegdota:
K5 Suzana 1000, poznata kao brutalan motor fabrikanac i K5 suzi sa P commanderom, yoshimura linijom, racing bregastama, ,kn filterom i racing diznama. rezultat,.Po gardu je druga neupotrebljiva, jedva krece, i brlja na leru, trosi kao mecava. Ona fabrikana je dere od semafora do semafora. Na autoputu fabricaka nemoze ni da pridje...na 240 na sat nadrkana suza odlazi kao da stojis....ali sta joj vredi ti konji tamo visoko u obrtajima, kad vecina vozaca provede 90 posto vremena koristeci 3/4 obrtaja na motoru od litre....cemu 200 ks, kada imamo puteva koji lice na oranje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

i sto ribice lakse pamte R , nego komplikovane i kompleksne reci kao SM i CROSS....eventualno ako bi ono drugo pisali kao X...ali to ih asocira na sex. pa ne bi da ispadnu lake devojke :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

RRa¹ko

kad sam cuo maretove yoshimure kako pucaju danas sve mi je biilo jasno..  [klanjam_se] [klanjam_se]

a ako ovaj lik ispali stavljam 'race ada' i to je to!

mada me jako cudi sto ovo niko nije stavljao? msm ipak je ovo srbistan [glavazid]

Gašpar

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2011, 18:16
cemu R kad postoji SM? :)
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]


Oduvek se lozim na RR, ali juce sam probao SM i mogu reci samo da sam nakon voznje 5 minuta bio bez teksta  ;D

kawa ninja



I zato sto ih zovu picolovci.... ;D ;D ;D...... [balavi]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green