Glavni meni

Trazim Spravu za trcanje

Započeo MIKA ARHANGEL, 23 Mart, 2011, 22:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIKA ARHANGEL

Trazim da kupim spravu za trcanje ,potrebna mi je za dete da trci zbog gojaznosti. Koje su cene tih rekvizita,ima li polovnih sta kako i zasto je to dobro ili nije,Hajde pomozite ko to zna.

Taraba

Traka za trèanje nije ba¹ blaga prema zglobovima nogu koji trpe dosta velika optereæenja prilikom trèanja.
Preporuèujem vijaèu. Lak¹a je za zglobove i trening je bolji tj. intenzivniji u odnosu na trèanje.
10 minuta preskakanja - 10km trèanja... ko izdr¾i naravno :D

Novac potro¹ite na zdraviju hranu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

despic

taraba...apsolutno ti je svaka na mestu..
plus mozda box dzak koji moze da se nadje za 3-5 soma din...
a najjeftinija traka je oko 200e i pitanje je koliko ce i kako raditi...pritom zauzima gomilu prostora :)
klasican divljak

Dutchman

najbolje su ti one sprave za nordijsko skijanje to je izmedju sobnog bicikla i trake a najmanje shteti zglobovima ... imash to po ovim Metroima i Tempo itd ... ili najbolje www.limundo.com i www.halooglasi.com .... inache najbolja sprava za mrshavljenje je shuplja kashika , burgija fi20 i kroz kashiku ;)

svetac

Citat: MIKA ARHANGEL poslato 23 Mart, 2011, 22:54
Trazim da kupim spravu za trcanje ,potrebna mi je za dete da trci zbog gojaznosti. Koje su cene tih rekvizita,ima li polovnih sta kako i zasto je to dobro ili nije,Hajde pomozite ko to zna.

moj mladji ima isti problem navodno je "piknik tip".lekar je naglasio da nista nesme sto opterecuje zglobove! samo plivanje ako postoji mogucnost! evo pliva jos malo pa god dana!

zzz

Sto rece Dutchman, orbitrek (kros trenazer, nordijsko skijanje itd.) je i jeftinije resenje, a znatno manje opterecuje zglobove od trcanja.

SSZGO

hmm

imam ja negde onaj orbitrack

koristio sam ga ranije, sad skuplja prasinu

mozda bih ga prodao za 50 jura...

al gde si ti? nisi u bg?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

svetac


SSZGO

marka je noname tj kupljen je u metrou i placen tacno 100 e

slike, pa najobicniji orbitrack

ovako nekako izgleda:
http://www.lankafree.net/classifieds/images/13036_2011022358.jpg
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dzigi Boy

Dobra sprava za trcanje uopste nije jeftina...to za 200E je najobicnije smece......

Ja imam u sobi traku, ne mogu naci fotku da vidis i mogu da ti kazem da sam je platio 500E polovnu......ali ja sam godinama trcao, pa iz zelje da se ponovo vratim u formu sam investirao u istu.....

Ali nemas nikakav racun da je kupujes kada za te pare mozes da platis visegodisnju teretanu gde sve imas na raspolaganju....

Inace te price da ubijas kolena mogu da stoje isto koliko ih ubijas i kada trcis napolju....ja imam bolji recept, podesim uspon na 15% dam joj 3,6km/h i hodam 1 sat..............veruj mi da curi voda sa mene po traci nakon 15 minuta....uglavnom ja sam odro 20kg uz biranje ishrane i traka.................


Znaci ne trcis negu fursa uzbrdo..........ako nemas trim na traci to vec nije dobro, a na toj od 200E nemas nista.....