Glavni meni

Sajam motora u Londonu 03-06.02. 2011

Započeo velimlje, 22 Mart, 2011, 02:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velimlje

Citat: kawa ninja poslato 22 Mart, 2011, 02:29

@ Velimlje nema tamo ( tema z 1000sx) slike koje si obecao...

Obecanje , evo krece , da postavim i ovde ...
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Toliko se radujem odlasku da moram unapred da najavim !!!

Ocekujte gomilu fotografija !!!

Inace glavni moto sou za Englesku je vec bio , kasna jesen u Nacional Exibition Centu pokraj Birminghama , ali , posto je sam London toliko veliko trziste da zasluzuje sajam , dolaze ponovo , u organizaciji MCN-a i jos nekih

Jedva cekam , izmedu ostalog da uzivo vidim K1600 GT , novu Yamahu Supertenere ( video sam je , ali na kratko i nisam seo na nju ) Diavel , itd itd ...
A probat cu da sto vise slikam , pa koga sta interesuje

Inace na Show dolaze Freddie Spencer , Randy Mamola , Kevin Schwantz , Neil Hodgson , Dougie Lampkin , John McGuiness i pored njih ove tetke



evo ga i njihov web sajt , da proverite , dok ne stignu slike od motora , posle vikenda ...

http://www.fuelgirls.co.uk/home.asp
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Posto ne verujem da cu uspeti tetke da ubedim da mi daju intervju za Moto Manijake  :D :D

Evo kako je to uradio Playboy TV , oni su profesionalci

http://www.youtube.com/watch?v=npgreFJAxfs#ws


You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje


Evo ovako , bio na sajmu , bilo je super , ali moram da se izvinem , mnoge fotografije mi nisu uspele , izgleda moj fotoaparat polako odustaje …
Inace Londonski sajam nije sajam na kome se predstavljaju noviteti po prvi put , ono sa sedenjem kojekakvih tetki na motorima kojima ne mozete da pridete , vec obrnuto , vi sedate na motore .. a ima i poneka tetka … evo ugodaja na sajmu i poneka tetka


-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Da pocnem na neutralnom terenu , da ne primam kritike , oldtajmeri
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Suzuki
novi GSXR 600 i motor koji lici na Optimus Prime  :D  , nemojte neko da se ljuti , molim vas …
-

-

-

-

-

-
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

 Triumph
Seo sam na novi mali Tiger , deluje vrlo solidno …
-

-

-

-

-

-

-
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Kawasaki
... probao sam novi sport touring SX1000 , sa bocnim torbama , ali vidite i sami da sam prevelik za njega …
Inace na Kawasaki standu bila je dobra guzva oko novih motora , pogotovu nove 10-ke
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Yamaha
Dosta velika prezentacija , ja mislim da je jedino Harley bio veci ( tamo me mrzelo da odem ) i slicne velicine kao Honda i BMW
Za razliku od prosle godine , imali su Super Teneru 1200 i dobro sam je pregledao i seo na nju ..
Da se razumemo , rekao sam milion puta , nema ljutnje , moje misljenje …
Po kvalitetu izrade , osecaju za kormilom itd .. Yamaha je vrlo blizu GS-u , negde mozda bolja , negde malo losija , ali je odskocila debelo od ponude drugih japanaca . Varadero je sad bas daleko pozadi .. ( u tom segmentu , da ne bude kritike !!  )

pitanje dali ce novi CrossTourer , kad izade ostaviti Yamahu i BMW u prasini ???
Inace , Yamahin stand sam obisao i zato jer su u bescenje prodavali garderobu i slicno sa nekim brojem 46   :D :D :D
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Honda
jer ovaj sajam ipak nije toliko vazan za mnoge proizvodace , nije bilo novog Crossrunnera i prototipa Crossturera , mozda dogodine …
Ali je bila Honda VFR 1200 .. mnogo neobicno kad nema rucice kvacila  :D  :D  :D
Motor je vrhunske izrade , tu nema pitanja , ali ja , za moje gabarite cekam kad i dali ce da se pojavi T model …   sa kvacilom  :D :D
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Ducati
Vec su poceli uveliko da reklamiraju Rossija , ima i garderobe sa brojem 46 , al je mnogo skuplja nego kod Yamahe , tako da nisam tu nista kupio :D
Novi Diavel izgleda bas tako , ko djavo … mada meni deluje dobro kraci i manji od V-maxa , kome je , predpostavljam , konkurencija , inace interesantan motor …
Ponovo sam seo na Multistradu i da ponovo kazem
Moj GS , kad ode , bice zamenjen cistim turerom , tako da ni GS , ni ST , ni Multistrada nisu vise moje prvo interesovanje , ali Multistrada je mnoooogo drugcija od druga dva ( GS i ST .. )
Laksa , manja , oseca se sportski motor mnogo vise nego kad sednes na druga dva ..
A prilazem i dokaz da ima matoraca koji nisu pali na ‘’agresivni marketing’’ BMW-a :D
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

BMW
Velika zelja mi je bila da vidim i probam novi K 1600 GT/GTL
I , po cenu ponovnih kritika sa Pitove stane , da padam  na agresivni marketing , moram da kazem da sam se zaljubio u taj motor …
Necu da vas gnjavim , ako vas to neinteresuje , ali motor je manji nego sto bi se to moglo zakljuciti po slikama … sve komadne ‘’padaju’’ u ruke , a moja zena , kad je probala sediste , kaze da necemo sa GS-a na RT-a , nego na GTL-a , samo je jos otvoreno pitanje : kad ? … nazalost , ne bas skoro , mozda kad budu imali dve godine stare polovne modele . Ostaje da se nadam …
Inace , obavezno idem na testiranje , to necu da propustim , kazu negde u martu …
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Revolution show
Slike nisu bas uspele , bila gomila nekih strob svetla i efekata , mojoj kameri se nikako nije svidalo ..
Bili su Randy Mamola , Kevin Schwantz , Freddie Spencer i jos neki , nekoliko stunt sofera , pojavio se i Charlie Borman na Adventureru , on voli da ga dize na zadnji  :D :D
Evo par uspelih slika
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

kawa ninja


  [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]...... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]...odlicno , svaka cast.., [thumb_up]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

velimlje

Citat: kawa ninja poslato 22 Mart, 2011, 03:06

   [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]...... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]...odlicno , svaka cast.., [thumb_up]

Drago mi je da ti se svida , nadam se samo da neko ne zameri izbor motora koje sam slikao ili neki komentar , nije zlonamerno :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

kawa ninja

Citat: velimlje poslato 22 Mart, 2011, 03:10
Citat: kawa ninja poslato 22 Mart, 2011, 03:06

  [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]...... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]...odlicno , svaka cast.., [thumb_up]

Drago mi je da ti se svida , nadam se samo da neko ne zameri izbor motora koje sam slikao ili neki komentar , nije zlonamerno :D

Odlican  [thumb_up] saaamo postavlja mislim ko bi mogao da zameri na ovako interesantnim fotkama  [clapp] [thumb_up] ja uzivam...
I ovaj but & guz ... [balavi]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green