Glavni meni

heblovi,power comander,auspuh,guma 190...

Započeo PRINC, 20 Mart, 2011, 18:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Citat: PRINC poslato 22 Mart, 2011, 17:17
Citat: K_A_W_A poslato 22 Mart, 2011, 15:44
Tako je RR. Od NOvog Sada do Ade ima da se jase i jase, jer se vozi kroz sela, pa ide sporo. NS-Backi Jarak-Temerin-Backo Gradiste-Becej-Backo Petrovo Selo- Mol-Ada ;)
pa tu ima da se vozi od jutra do sutra,mozda je bolje da posalje,pa sam da kacim?valjda nije tesko skinuti lonac?
Ja sam isao 2009 da mi napravi Y pipe za K9, on mi je naplatio to 70 jevreja, ali sa putem me je izaslo 100 jevreja. Znaci iz BG do Ade i natrag treba negde oko 350km.

ЯЭВОЛУТИОН

Stani bre kasno sam video, a bas sam hteo da ga minusiram....hmmm, sada je glupo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

RRa¹ko


gixxer

Fixni zovite u prepodnevnim casovima, broj mob:064-405-72-22,inace BG-NS autoput 70 km,NS-Ada preko Temerina i Beceja 70 km i kao sto neko ovde rece motorom nista nije daleko

RRa¹ko

ma ima neki put ja isao preko zablja, blize ok 20-30km a i mnogo brze.. nije problem otici ako nece da uzme preko 150e, ako je 200e i preko bolje da uzmem yoshimuru sa ebay-a za 300e!

PRINC


UFF

hexagonal je 160e
karbonska kapica je +40e

te cene su bile prosle godine
savetujem da se ode licno jer tamo mozes da dogovoris za sirinu cevi tj dubinu i glasnocu zvuka kao i duzinu auspuha
Ali glavni razlog odlaska nije to vec montaza
Selna koja nosi top ulazi u cenu a granu do topa naplacuje nesto malo i upravo je to razlog odlaska jer ce ti ovde to izadji skuplje plus malo ko u bg vari prohram plus robertov var izgleda profi - evo slike
A da ga je tesko naci to je tacno ja sam dva puta isao i oba puta sam ga jedva nasao :D
jbg kad nigde putokaza nema

UFF

Neverujem da cete dobiti popust ako idete oboje ali moze da vam bude jeftinije ako odete ovako
mi bi radije vozili ali je bilo hladno i padala neka kisa taj dan pa smo ih zato oterali na prikolici

UFF

Evo kak izgleda stari model auspuha na gpz-u
oni su mislim 120eur komad
znam da ima jedan i za 80e to je najjeftinije ali je model sa lulom na kraju

UFF

Evo ga hexagonal bex karbonske kapice na cbr-u i to vrlo vrlo glasan

UFF

A ovo je isto hexagonal zavrsetak ali se suzava dole i zavrsava u krug
pored toga je i kraci i NENORMALNO je glasan na ovom englezu
Model je inace bio prototip i nama je bila prva ugradnja a radjen je kao kopija onog malog kratkog kao na novoj R6

RRa¹ko

pa ne znam ako je preko 200e, onda bi bas morao da razmislim da li vredi il da dodam neke pare pa da kupim yoshi!! zvacu sutra coeka pa kad mi kaze kliko sta za RR onda cu da vidim! hvala svima na slikama, odlicnu su radovi!   [cheers]

Cale

Ja sam kod Robija prosle godine ugradio oval za 130 e.Malo je bilo skuplje jer smo preradjivali y racvu.Inace,prezadovoljan sam.Robert je skroz ok lik,nekad je vozio motore pa se sa njim mozete vrlo lako sporazumeti a pedantnost,profesionalnost,kvalitet,materijali...sve je za 5 +.Operacija je trajala oko 2 sata,stare auspuhe sam ostavio kod njih i poslali su ih brzom postom.I jos da znate,u Adi postoje dve firme za auspuhe.Kakva je ova druga ne znam ali Robijeva je  [thumb_up].

Joker

Evo ja se javljam dobrovoljno da idem sa vama... Ne trebaju mi izduvi ali voznja moze biti lepa...
:)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

RRa¹ko

to mare kralju [clapp]

inace zvao sad coeka kaze 120e jer nema karbonske kapice, znaci ceo prohromski i naravno ovalni! nije mi jos poslao slike sa nekog cbr1000 al ovo sto vidim na ovom cbr600 je mnogo grdno, no videcemo kad coek posalje, ovde se i ne vidi ceo a i karbon je!

edit: ipak je 1000rr na slici  :D

PRINC


UFF

Zajebi to
pitaj ga jel moze da ti uradi neki pljosnati kao kopiju akrapa

RRa¹ko

evo sta je coevek radio na cbr-ovima:



[attachment deleted by admin]

RRa¹ko


UFF