Glavni meni

heblovi,power comander,auspuh,guma 190...

Započeo PRINC, 20 Mart, 2011, 18:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

e bre ljudi

ovo je moj komsija i dobar lik,

samo ne zna da se snalazi na forumima

tako da nemojte vise da ga minusirate :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

RRa¹ko

samo ti njemu reci da se ne izdrkava na ljude i da se ponasao kao sav kulturan svet i plusevi ce doci sami od sebe.. ;)

BANE BROTHERHOOD

UAAAAAAAAAAAAAAAA   PROTEKCIJAAAAA ZNACHIIIIII BRATE IVANE!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Dzigi Boy

Citat: SSZGO poslato 21 Mart, 2011, 13:49
e bre ljudi

ovo je moj komsija i dobar lik,

samo ne zna da se snalazi na forumima

tako da nemojte vise da ga minusirate :)


Ovo nije u redu!!! sszgo lobira da je komsa dobar lik!!!?????? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Ovaj je sva zajebao...kolko je bio na forumu 24h????

PRINC

idemo iz pocetka:
vratite se na pocetak oglasa.vidi te postavio sam oglas, i posto nije "dobro" napisan ajde da se sprdamo."vidi ga nekulturni,vidi mu ocene,ma on je rekorder....".
i vi pricate o nekom razmenjivanju iskustva, solidarnosti ,pomoci...
kada vam covek odgovori na vase provociranje naravno vi se skupite kao copor i nastavite sa prozivanjem iako niste u pravu ali nema veze ima nas i vise i ko ga jebe jaci smo.
izvinja vam se za grubih reci koje sam napisao, ali niste u pravu nikoga nisam prvi dirao...

p.s. nema nikakve protekcije sszgo je samo realan!

RRa¹ko

mozda si njemu dobar lik meni nisi, a i kako da budes... ja tebi kazem da si rekorder i da ne razumem oglas a ti meni odgovaras da sam malouman???
cemu to??

ja sam ti i pisao da objasnis da bi ljudima bilo jasnije sta trazis i gde da te upute, bas zato sto sam hteo da ti pomognem a ne da ti kazem da si nepismen... sve si pogresno protumacio!!

a ne mozes nas da krivis sto te kinjimo za minuse, jer ko god da je za 4dana dobio 12minusa znaci da je dosao da nas zajebava il coek jednostavno kreten! ok prvi put si na forumu pa ti je donekle oprosteno!!

samo nisi smeo da se razbacujes uvredama jer zamisli one cine da se ljudi uvrede!!!

evo ako gdin lobista kaze da si dobar a i izvinio si se, onda nek bude da si OK lik! nek bude tako dok ne dokazes suprotno! dobrodosao  :P :P :P

PRINC

volim motore i godinama u nazad ih vozim..zato sam i dosao na forum.
Ne razumem se ni malo u kompijutere i ne snalazim se na forumima verovatno je to produkt toga sto sam lose postavio oglas i sto se nisam u samom pocetku predstavio...
izvinuo sam se za grube reci i evo izvinjavam se jos jednom.

Kengur


Havarisan

spustite loptu malkice. evo od mene jedan plusic za izvinjenje.

RRa¹ko

kasnite momci rasprava zavrsena ;D

a sto se tice oglasa ja vec pisao da mi treba neki izduv za 1000rr al niko se nije oglasio! zanima me bas kakve pravi  taj robert iz ade, svi ga hvalite a nigde ne videh neki njegov izduv?

ako zna neko ili ima neko iskustvo s njim nek se izjasni!  [watching]

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Dzigi Boy

Bow Joberi ga dizu u visine kao da je Yoshimura.....a moze da ti zalepi nalepnicu koju hoces hehhehe [yahoo] [yahoo] [yahoo]

RRa¹ko

to mi zvuci kao ono sa klimama u kini ;D jel moze da bude RRasko? ;D

nama na cbr1000 se i ne vidi izduv tako da mi ne treba ta nalepnica, vazno je bude kvalitet i dobar zvuk! mi kad prodjemo kroz baru ili nas uhvati kisa zadnja guma baca po izduvu kao besna! a i mora da se cuje da valja, kanta zvuk imam i sad! jel ima neko da je stavio taj izduv od roberta?? koliko para se krecu izduvi kod njega??

Dzigi Boy

Ja nisam i nemam pojma, a trebao bi nesto preduzeti jer si mu oba topa prazna i nema nicega u njima...

UFF

imao sam ih ja na dva motora
nisu ko svetski brendovi ali je dovoljno dobar zvuk
malo su glasniji od ostalih ali to je verovatno zato sto kupci tako traze
provozacemo se sad kad se prolepsa vreme pa ces cuti kako zvuci na cbr600f

PRINC

Ljudi molim vas zovite i mene kad budete isli, moram staviti bolji auspuh jer cu ovaj febricki iscupati,izgaziti i baciti u cubre!

BANE BROTHERHOOD

ono o protekciji je bila shala zajebancija i nadam se da si tako i shvatio  ;D ;D ;Dali evo samo zato sto si ivanov komshija od mene dobijash jedan veeeeeliiikiiii plus + ;D ;D ;D ;D
i salu na stranuuu ZIVELA PROTEKCIJA!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]Dobro ti nama dosao brate i naravno LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE BRO!!!! [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF


despic

a bio si kul tip...
bas sam te zgotivio i onda napises ovako nesto :
"izvinuo sam se za grube reci i evo izvinjavam se jos jednom."

siso :)
klasican divljak

Joker

Kakvi ste ljudi pa to je strasno... Vidite da coveku nije do druzenja... On samo  hoce
-heblovi,
-power comander honda cbr1000rr 04,
-guma 190,
-auspuh

i sta sada vi tu glumite, "predstavi se" bla bla bla bla... :)))
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...