Glavni meni

Tema o gumama

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 19:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

@Misterx
Deals gap.....inace prilicno vijugav put bez sanse da poteras motor kako treba osim na par ravnih deonica....put je prilicno uzak i preopterecen pogotovu vikendom....dosta harlejase i likova sa raznim kolima dosta usporavaju celu pricu, ali dozivljaj toliko krivina u dvadesetak kilometara je verovatno fantastican....ne zanm kolika je prosecna brzina, ali verovatno je veca oko Avale...a nisam brojao krivine....mada ih nema toliko....
Svako divljanje preko ogranicenja je sankcionisano od strane pandura...navedose 7 patrola sa radarima u 11 milja....dakle brzina jeu okvirima dozvoljene uglavnom....dakle oko 60 do 80 na sat...korektno za vozikanje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MISTER X

@ revolution

Cesta je takva da je zaista glupo iæi br¾e od 80 km, a to je brzina gdje se je najljep¹e i najle¾ernije fino naginjati lijevo, desno bez stresa,  velike tura¾e i pretjeranog andrenalina. Ja takve relacije naprosto obo¾avam.

ЯЭВОЛУТИОН

ma kad put diktira brzinu to je ok, ali neki put (narocito subotom popodne posle prenosa \gpa)nekako i dodje da zavrnem gas...sad zamisli u toj situaciji ogranicenje brzine i radare na svakih 2.5  kilometra.....7 patrola na 11 milja (11x1.6 je 17.6) je klasicna otimacina para....kao kad bi stavili 3 radara na Avalu....uf, bolje da im ne dajem ideje..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: Ga¹par poslato 21 Oktobar, 2010, 19:09
Dakle, koje gume imate na motoru?
Kako ste zadovoljni? Koje gume kupiti a koje nikako ne kupiti?
I molim vas, neka bude iz licnog iskustva...

Ja na Kawi imam Dunlop Qualifier  [thumb_up] i prezadovoljan sam gumama, dok sam vozio jednu K7 600 na Michelin Power Pilot, i mogu reci sve najgore o toj gumi [thumb_down]
i ja imam te gume na gsr i jako jako sam zadovoljan
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MISTER X

Citat: revolution poslato 28 Decembar, 2012, 12:50
ma kad put diktira brzinu to je ok, ali neki put (narocito subotom popodne posle prenosa \gpa)nekako i dodje da zavrnem gas...sad zamisli u toj situaciji ogranicenje brzine i radare na svakih 2.5  kilometra.....7 patrola na 11 milja (11x1.6 je 17.6) je klasicna otimacina para....kao kad bi stavili 3 radara na Avalu....uf, bolje da im ne dajem ideje..

Kad se ide na takav ðir prvo proðe najbolji meðu sporima i na kraju dionice mobitelom javi koliko pandurije ima i gdje su po prilici. Mo¾e skrenuti pa¾nju i na kakav pjesak ili ¹oder u zavojima. A onda po gasu nastupaju  mudonje.

ЯЭВОЛУТИОН

ali na 2.5 kilometra po radar....tu kurcu srece nema :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

nove gume kakva sreca...


i kakva razlika u ponasanju motora

bolje ide, bolje koci, bolje u krivinu...

ne znam ni koje su, neke bridgestone

evo slika ako neko provali

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/486138_4341713096291_528045814_n.jpg
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

G_a_j_a

Bridgestone S 20..
Kazu da je odlicna guma...  [neampojma]

Damnmoto

Videh neki Sf u casopisu sa maxxis gumama, kao sagovska tabla je sara, debeljuskasta i jako lepa guma za zicane tockove. Imao sam na bajsu takve dok sam vozio hardtejl za ulicu i sjajno su mi odgovarale. Mada motor je nesto sasvim drugo. Kako se na ovom polju Maxxis pokazao i kakve su im cene i dostupnost?

Plazma Keks

koje si imao, downhill specific ili highroller?

Darko

mnogo sam u dilemi sta da radim jbg , u zadnjoj gumi imam sraf , a vidim da je vec jednom cepovana , a guma je skroz ok i sa dobrom sarom , cak i po sredini , i sad ne znam dal da uzimam drugu , ili ne  , koliko je sigurno jbg...otkud znam...cinjenica je da ove sezone necu mnogo da ga cepim i majmunisem se , jer sam zbog povrede imao pauzu od jedno 3-4 god , ali opet... dal je moguce da pukne taj kurcic ili izbije cep ????

Damnmoto

pravo da ti kazem nisam siguran bilo je to pre 6 godina. Guma jako okruglasta sa extra sirokom sarom (kao sakovska tabla)_ maltene od ruba do ruba, felne su bile 24

eclipse4

ja koristim michelin pilot power 2CT,cini mi se fantasticne,neznam drugima.

Kanarinac

Moze cep da izbije, nije da se nije desavalo. Ako neces da menjas gumu odnesi da je vulkaniziraju i miran si.

Sto se 2ct tice, odlicna civilna guma. U voznji se odlicno ponasa, a moze lepa km da se predje sa njom

eclipse4

neznam prvi put ih koristim....za sada kao sto rekoh izgledaju odlicno,ko nove,nakon 1000km....a u voznji su mi perfektne,drze put,na srecu nije bilo sitnih proklizavanja itd.

metarex

nase igraliste dok nam nisu postavili kamere. sad max 2x u sat vremena inace stize kazna kuci

http://youtu.be/Dmo1xNUCv_s

http://youtu.be/TOYDyt6j1C0
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Slaninar

Citat: Darko poslato 21 Januar, 2013, 17:40
mnogo sam u dilemi sta da radim jbg , u zadnjoj gumi imam sraf , a vidim da je vec jednom cepovana , a guma je skroz ok i sa dobrom sarom , cak i po sredini , i sad ne znam dal da uzimam drugu , ili ne  , koliko je sigurno jbg...otkud znam...cinjenica je da ove sezone necu mnogo da ga cepim i majmunisem se , jer sam zbog povrede imao pauzu od jedno 3-4 god , ali opet... dal je moguce da pukne taj kurcic ili izbije cep ????

Krpljenje peèurkama, hladno lepljenje i nema¹ brige - neæe ispasti. Èep koji nije peèurka, koji se stavlja sa spoljne strane, mo¾e da ispadne.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen