Glavni meni

izduv-top-auspuh-kako god to zvali :)

Započeo Gavrolini, 17 Mart, 2011, 01:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

neki pristojan izduv,po mogucstvu ovalni, da  moze na 600ccm.  Placam do 50-60e.

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Havarisan


Gavrolini

ne bih fabrikante a pogotovo ne od 1000ccm jer mi treba za moj TT...a sa takvim izduvima mislim da ce da se cuje kao fen.

Havarisan

nece, probusen je. imam terminjonija ovalni 150e karbon. ovaj od desetke ti mogu dati za 40e.

Gavrolini

Citat: Havarisan poslato 17 Mart, 2011, 13:29
nece, probusen je. imam terminjonija ovalni 150e karbon. ovaj od desetke ti mogu dati za 40e.
ae posalji mi na mail sliku da vidim na sta lici :)
[email protected]

Havarisan


Raja

Imam protocni F-1 karbonski,polovni sa ZZR600  100e taman za taj motor

rboban

Za jedan cilindar je MNOGO bolji komorni ako se ja pitam.... a i za dVa!!
Ride It Like You Stole It

aca-pn

Al komorni ne gruva i nema dubok zvuk kao protocni :) I ako hoces da objasnis zasto mislis da je bolji komorni ?

kawa ninja


@ Havarisan                                                                                                                                                                                      ajd okaci sliku tog Terminjonija  u karbon varijanti ako ti nije problem...
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Dutchman


KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Havarisan

Citat: kawa ninja poslato 17 Mart, 2011, 20:04

@ Havarisan                                                                                                                                                                                      ajd okaci sliku tog Terminjonija  u karbon varijanti ako ti nije problem...
nije problem slikacu. on je za kawu sa tri srafa.

kawa ninja

Citat: Havarisan poslato 20 Mart, 2011, 11:19
Citat: kawa ninja poslato 17 Mart, 2011, 20:04

@ Havarisan                                                                                                                                                                                      ajd okaci sliku tog Terminjonija  u karbon varijanti ako ti nije problem...
nije problem slikacu. on je za kawu sa tri srafa.

Ok mislio sam da se nesto nabudzi al sacekacu mozda naleti nesto ....   [thumb_up]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Brrka

Imam fabricki od YZF750R sa sve cevkom koji ide do grana, nije progoreo, nije otvaran, 50e.