Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

miljanpravnik

kupite bre vi¹e Neosa, posustajem....al ipak obavezno gledam!!

ЯЭВОЛУТИОН

А да скупимо паре да га откупимо и да га ритуално спалимо ....да не морамо обавезно да гледамо...а уз то могли би и Павела да линчујемо ...о истом трошку :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Pop

 [rofl]  [dobarpost]

Gledam li gledam.... Na trenutak cak i progledam, i cim se udaljim od oglasa opet taraba na ocima... Sad akumulacija za vikend ;D

"Грме танки џефердари..."


Laki-zr

Samo proveravam dali je prodat!!!

perlx


ljilja-pei

Pogledavam obavezno, pogledavam...
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Mare70a

Citat: revolution poslato 01 April, 2011, 08:27
А да скупимо паре да га откупимо и да га ритуално спалимо ....да не морамо обавезно да гледамо...а уз то могли би и Павела да линчујемо ...о истом трошку :)

Ha,ha,ha,e sad se nasmeja. [rofl]
Evo,pogledao ga i ja
veloce come un proiettile

The One

Citat: ljilja-pei poslato 01 April, 2011, 14:40
Pogledavam obavezno, pogledavam...
ja se sve neækam al ipak obavezno je... [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Dzigi Boy

Citat: revolution poslato 01 April, 2011, 08:27
А да скупимо паре да га откупимо и да га ритуално спалимо ....да не морамо обавезно да гледамо...а уз то могли би и Павела да линчујемо ...о истом трошку :)

Joj iskidah se od smeha......ritualno spalimo????? hahhaha sad cu vam ispricati jedan dogadjaj iz mladosti na ovu temu.....

Pocetkom devedesetih...91..92. u mom kraju Limanu, ekipa se okuplja ispred jedne zgrade, gde prolazi odlican bulevar, a sa druge strane poljana za oranje????? A mi sedimo na cosku zute zgrade gde se nalazi mesni odbor SPS ali mi smo sve to prefarbali i stalno smo radili na uredjenju naseg coska....a velikim slovima je pisalo MINISTARSTVO PROPASTI...samim tim mi smo se zvali ministri!!!!!!

I sada mozete zamisliti stalno okupljanje 24h na tom cosku, a svi smo bili klinci koji su bili vise puta na Grobniku, gleda se Mad Max......i odjednom je uvoz dozvoljen i svi teraju neki motocikli ili neka naturpijana kola.....znaci taj kraj nije mogao da zivi od nas????? Ekipa samo sedi i smislja manjijacenja na drumu????? [yahoo] :P [djavo] [zena]

I sada odjednom se neki tip nasao pametan da iznajmljuje skutere na Strandu??? hhehehe i Ministri iznajme 3 komada, i naravno izpred ministarstva ministri u krug unistavaju skutere..bacanje, skakanje u voznji...itd.... [srednjiprst] [yahoo]

I kako je vece odmicalo, ekipica se premesti malo na Miseluk i tamo nstavi manijacenje....i jadan skuter izdahne i posto nismo mogli vise da ga startujemo, resimo da ga KAZIMO!!!!!!!! [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

I kolektivno se spustimo sa Miseluka na most i stanemo iznad Stranda i u hiseteriji bacimo skuter sa mozta dole na kupaliste Strand..........i skuter raspizdi i explodira kao u filmu i pocne da gori...bruhahhahahahhahahh pa ja vama ne mogu da opisem koje je to bilo vristanje????? majko mila evo smejem se dok kucam....... [rofl] [rofl] [rofl]

Jedne od zapazenih akcija Ministara su kolektivno odlazak na Gorbik sa 4 Una Dizela renta car naravno.....mozete zamisliti kako su ta kola izgledala????? Nisu se svi ni vratili hehhehe [rofl] [rofl] [rofl]

Onda unistavnja Micubisija Sapora divljaka bez ikakvih papira ( kupljen na cosku Ministarstva za 10 minuta skupili lovu ) da prisutimo jedno unistavnje kao u Med Maxu...verovali ili ne..Micubisi je preziveo pun krug na Miseluku u prvoj brzini pun gasssssssss............nakraju je ipak zavrsio razbijen i u plamenu..... [rofl] [rofl] [rofl]

Onda jedna nocna akcija, paljenja siptarskih trokolica na pijaci...hahahahhahahaha pa nocne borbe vatrogasnim aparatima.......posle odemo na pumu i na hidrantu operemo vozila od beline.....

Znaci stalno je bila neka histerija, a love su svi imali, i skoro je svako vozio sta je hteo????

Jedino je zalosno sto su Ministri tokom godina desetkovani, pa nas je danas jako malo zivih jbg......



Ali skuter kada je explodirao????? bruhahahaha

Laki-zr


ЯЭВОЛУТИОН

Ја не смем ни да причам. Плашим се да неко од доушника не чута, па да ме ретроактивно казне....а имали би основа за доживотну. Срећна околност је што су дела застарела па ми не могу ништа...ваљда
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzigi Boy

Ma daj pricaj zabole te????

miljanpravnik

Prièaj Revolucijo na¹a, i onako se  nadamo da æe se ovo sve uru¹iti, pa jovo nanovo.

a da....pogledao...i dalje je na prodaju....

Laki-zr


BANE BROTHERHOOD

evo pogledao  OBAVEZNO opet!!! ;D revolucijaaa breee [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

pajacbr


Laki-zr


ЯЭВОЛУТИОН

Ево донесох напокон коначну одлуку. Нећу више ОБАВЕЗНО да ГЛЕДАМ и тачка. Гледам нонстоп исти скутер...почео је већ и да ми се свиђа. Моје дете га је видело док сам куцкао нешто на компјутеру и рекло да би могли да га купимо. Запостављам породицу због њега. Запостављам посао .....Добијам жељу да га купим...али не ...јачи сам ја него што мисле..нећу....нећу више ни обавезно да гледам, утиче на стање свести..ломи ме.
МАЂИЈА И ТО ЦРНА
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

plamen_ks


Ivan1979

Od kad sam prestao da pod obavezno pogledam svakog dana tera me neki teski maler, prvo ispred KSTa a danas na plazi u pesku  [facepalm] ......   od sada svakog dana obavezno gledam.

Brate plameni prodaj ovo sto pre inace odosmo svi u q