Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

svetac

obracam se cenjenom auditorijumu u nadi da ce imati razumevanja za moje odsustvo juce,iz opravdanih razloga nisam POGLEDAO! no,sada to cinim da ne remetim ovaj suncani pocetak dana!

ЯЭВОЛУТИОН

Dzaba obavezno gledanje i sjajna nalepnica kada niko ne nudi pare...a i gazda se ne javlja...mozda je vec prodao vozilo....ali svejedno ja OBAVEZNO POGLEDAO JOS JEDNOM
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BANE BROTHERHOOD

EVOOOOOOO .... ZNACHIIII ISPOSHTOVAO SAM I OBAVEZNO POGLEDAO JUTROS!!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

svetac

prati li neko dali se vlasnik motora ili ti covek koji je postavio ovu temu uopste oglasava, i na kojoj se strani poslednji put OBAVEZNO oglasio!!

Pop

Mozda on samo obavezno pregledava a ne oglasava se :)

"Грме танки џефердари..."


Gašpar

Citat: pajacbr poslato 22 Mart, 2011, 02:35
Ponosan sam na sebe jer redovno obavezno pogledavam.., a ako par dana budem odsutan, jel mogu moja deca da me odmenu?

Moze, ali kad budes znas da neces biti ovde, samo vikni "Nemojte me, zvacu decuu!!! "  ;D

Cale

Ljudi,ja ne mogu vise [vrucina]...Znam da je Obavezno ali jbg.

perlx

Nisam juce pogledao i odmah dobijem temperaturu  [glavazid]
Sad cu ceo dan obavezno da gledam.

pajacbr

Evo odlozicu put jer OBAVEZNO je OBAVEZNO i tu nema price..., evo pogledavam...

jager

Usput samo da bacim pogled....

zmiya

auuu,pa ¹to  mi ne skrenuste pa¾nju,tek sad prvi put gledam..stvarno niste kolegijalni.. [doh]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 22 Mart, 2011, 16:41
auuu,pa ¹to  mi ne skrenuste pa¾nju,tek sad prvi put gledam..stvarno niste kolegijalni.. [doh]
zbog toga te i bije maler...od sada svaki dan da obavezno pogledas protivu uroka
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

kawa ninja



Smorio sam se od gledanja  .......pomagajte   .....    ljudi.... [yahoo]  al kad je obavezno   ......evo  GLEDAAAAAAAAAAAAAAM
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

mkt

ko OBAVEZNO ne pogleda celava mu keva

ЯЭВОЛУТИОН

ima nova tema o aeroxu od istog autora, nije obavezna za pogledati ali valja se zbog uroka :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

isterivac

Citat: mkt poslato 22 Mart, 2011, 20:07
ko OBAVEZNO ne pogleda celava mu keva

Moja nije, pogledao sam :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

miljanpravnik


gane

i dalje obavezno gledam....

Laki-zr

Auuuuuuuuuuuu i ja sam pogledao bas je do 00