Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

niikolanixy

opet sam pogledao ne vredi

Dzigi Boy

ja ne kapiram sta gledate???? idem da spavam pa ima sutra da mi objsnite.....??

vlada_dee

Da li si OBAVEZNO pogledao? OBAVEZNO pogledaj pa ce ti se sve samo kasti...
[vatromet]

RRa¹ko

jer ja moram da napisem nesto ovde?? mislim tema mi se ne svidja nista posebno al ako je obavezno evo i ja da se upisem u temu ;D

necu da me sretne prodavac neos yamahe na ulici i da kaze vidi ga ovaj sto ne gleda a obavezno je ;D ;D ;D

gane

dobro jutro, obavezno danas da se pogleda... [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak]

ЯЭВОЛУТИОН

ajde bre sjebaste coveku oglas...a samo ste trebali da OBAVEZNO POGLEDATE...niuje niko pominjao komentarisanje
ps
dobro jutro...obavesno pogledao
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Pop

Aaaaaaaaaaa  >:( za vikend nisam imao kad  [neampojma] da obavezno pogledam, i isti mi je prosao poprilicno gadno... Ne sme mi se ovo vise desiti!  [nono]

"Грме танки џефердари..."


BANE BROTHERHOOD

dobro jutro svima !!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] opet pada kisha jbte .....REKOH  daj da odmah pod hitno OBAVEZNO POGLEDAM .....mozda prestane da pada majku li joj !!!!  [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Ja odoh da radim...ponedeljak...pogledao obavezno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

The One

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 21 Mart, 2011, 09:50
dobro jutro svima !!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] opet pada kisha jbte .....REKOH  daj da odmah pod hitno OBAVEZNO POGLEDAM .....mozda prestane da pada majku li joj !!!!  [djavo] [djavo] [djavo]

pomislih isto!  :)

plus grrrrr ponedeljak
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

gmum44

Obavezno sam i ja pogledao!!!i recicu i drugima da OBAVEZNO pogledaju! :P
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Gašpar

Tu sam, tu sam, ne brinite, nisam zaboravio  ;D

jager

Samo da ispunim svoju graðansku du¾nost i obavezno POGLEDAM...

;D

Ivan1979

OBAVEZNO PIOGLEDAO  al jebiga opet  ponedeljak  [dunce]

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

isterivac

Pogledao najposeceni oglas! Ajd da skupimo pare pa da mu kupimo yamahu, ipak je sada zna pola drzave :D da nam bude maskota! :DDD
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Pop

Citat: jager poslato 19 Mart, 2011, 01:14
Meni dosadilo da pogledavam non-stop na ekranu, pa sam od¹tampao oglas u A0 formatu i zakaèio na zid. Sad ga obavezno pogledavaju i ostali ukuæani.
;D ;D

Govorim tiho i nosim OBAVEZNO sa sobom  ;D

"Грме танки џефердари..."


isterivac

Citat: Pop poslato 21 Mart, 2011, 13:14
Citat: jager poslato 19 Mart, 2011, 01:14
Meni dosadilo da pogledavam non-stop na ekranu, pa sam od¹tampao oglas u A0 formatu i zakaèio na zid. Sad ga obavezno pogledavaju i ostali ukuæani.
;D ;D

Govorim tiho i nosim OBAVEZNO sa sobom  ;D
jooooj... komedija :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

BANE BROTHERHOOD

evo upravo promenio lezajeve oba tocka i lanac i lancanike i svecice na staroj dobroj kamili pa rekoh  ajde sta se mora nije teshko i naravno OBAVEZNO POGLEDAO!!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

The One

mo¾e se biti neozbiljan al neobavezan je opasno, bez obaveze je druga kategorija  [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet