Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

bice da me tera maler zato sto ne gledam :D ajd sad gledaaaaam obaveznoooo  :o :o :o :o :o :o :o :o :o
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

...auh...leb ti razani...kad sad nisam slogirao.... :o ...kako bre ja ovo ne videh do sada...? [neampojma]

juga

Pa , ne gleda¹ redovno i vidi¹ onda ¹ta se desi!

BOKYBOY

Citat: juga poslato 13 April, 2014, 22:30
Pa , ne gleda¹ redovno i vidi¹ onda ¹ta se desi!

...au Jugo brate...pa sto mi bar ti ne javi da pogledam na vreme... [facepalm]

juga

Mora da si zaokupljen drugim stvarima, sada malo br¾e gledaj da da ne zaostaje¹! ;D

bigbad86

Sad me jebu u Beogradu za placanje poreza. Vrv zato sto nisam pogledao...

Ivan1979

Bolje da pogledam na vreme,,, dosta mi sexa do kraja nedelje  :D

VR 46

Twist of wrist!

mali_zmaj

redovan brzinski pogled,protiv uroka!!
jin-jang

cone

pogledao i dao plus, valjda ce i mene Bog sutra pogledati na ispitu  [pomazi_me]

ZEMZEM

Evo i ja pogledao, poèeo sam da èitam od prve strane da budem u toku. Stigao do 48 i poèelo da mi se ne¹to manta u glavi. Obeæavam da æu posle male pauze nastaviti i proèitati celu temu do ujutro da mogu ponovo da pogledam i budem u toku.  :o  [panic]

Vale

AAAHHHAAAAAA ..ja vidim u nekim segmentima zivota me nesto nece ili stalo...pa vidim dodju ljudi,pogledaju...pa valjda sutra ili u za neko kratko vreme odavde predju u 'sta vam je izmamilo osmeh'.....tako da  :o  :o  :o ...pa kud puklo da puklo....  :D (al nek pukne na radost)ili mu ovo dodje kao bacanje novcica u fontanu....samo jeftinije  [rofl]

cone

ja kad god dodjem i pogledam, uvek bude bolje.. efikasnije je od bacanja novcica, mene tamo nikad nije htelo

K0le

Èek' da vidim  :o
Mada ne znam kako treba da se gleda, al' æu se potrudim  ;D

juga

Mora¹ da gleda¹ jako inaèe nema efekta!

BOKYBOY

...mislim da deluje samo kada se gleda a ne trepce...sto duze,to bolje... :)

K0le

Gledam izuzetno ali jako i opet æorak, ne ide mi da ga j..
A da probam iz zaleta da gledam ?  :D

juga

Jel si vido da sam bio u pravu! ;)

UFF

Da vam vas administrator objasni kako ovo funkcionise :)

DZABA GLEDATE ako na br mob iz prvog posta ove teme SVAKI put kad pogledate ne posaljeste sms sadrzaja: "pogledao sam"

kako bi autor oglasa umeo da ceni velicinu i potencijal naseg foruma kao mesto za oglasavanje :D

ajmo od sutra svi po jedan sms cisto covek da vidi koliko smo poseceni :)  jbg rekao je obavezno, nema zajebancije sad

ZEMZEM

Nemam mob, u kazni sam roditelji mi oduzeli do daljnjeg. Mogu samo da gledam u temi  [neampojma]