Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

RAmireZ

Samo jedna stvar je bolja od seksa.

ЯЭВОЛУТИОН

diesel je za brazdu.....
Koliko sam skontao i Vin Dizel i Bus vilis su metar i sumska jagoda, tako da ih ne racunam u ozbiljne ....kao ni midget kruza...koji nije cak ni celav .....
Stetam je nesto bolji...tako da ...
A ti Borcanac, psssss...o geyevima
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

a nece da bude brus vilis ok ali vin disel nije bas metar i sumska jagoda on je 182cm sto znaci da sam od njega vislja samo 3cm bez stikli :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Ma sve to ispod 190 je metar i sumska jagoda.....jos ako nema 100 kila.....nije ni covek.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

sve ispod 197cm je po meni metar i sumska jagoda ako se nakacim na stikle koje imam to mi je visina :P e sad sto se tice kg to me vec i ne zanima mnogo :D obicno me zanimaju samo moji kilogrami :D jos 4 i smiricu se majke mi :P
a da gleam i neveruem :D 8)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: balcan girl poslato 05 Januar, 2013, 16:55
a nece da bude brus vilis ok ali vin disel nije bas metar i sumska jagoda on je 182cm sto znaci da sam od njega vislja samo 3cm bez stikli :P

[rofl] brus vilis je po imdb-u visok 180cm, ¹to je drast'æna razl'ka...:P

balcan girl

ako cemo po googlu na jednom sajtu pise 180, na drugom 182, 185 itd :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Al su visokiiiiii, moze da pije jogurat bez saginjanja.....midgets :) a kao face...jedina faca u midget izdanju je Ramon Dekker "diamond"...ostali mogu da duvaju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

pazi ovako mani me patuljaka al jedna stvar vidi diamonda vidi vina

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

za vina cu i da se sagnem za jogurt :P :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Jebiga, pretekao te d¾ej za 20 godina...:P

balcan girl

a jel znas ti lazicu za onu foru sa radija kad slusaoci treba da pogadjaju koji je pevac narodne muzike u gostima i sad voditelj da pomogne slusaocima kaze pa ajde za sta se uhvatite ujutru kad ustanete i zove slusalac javi se u program i kaze a da niste vi mozda mile kitic..voditelj pocne da se smeje i kaze ne nije mile kitic u pitanju vec bora spuzic kvaka :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bokilic

Citat: balcan girl poslato 05 Januar, 2013, 21:12
sve ispod 197cm je po meni metar i sumska jagoda ako se nakacim na stikle koje imam to mi je visina :P e sad sto se tice kg to me vec i ne zanima mnogo :D obicno me zanimaju samo moji kilogrami :D jos 4 i smiricu se majke mi :P
a da gleam i neveruem :D 8)
ali to u horizontalnom polozaju kad se dvoje vole..nema veze.
visina je bitna samo za gledaoce okolo..
brmmmm

balcan girl

hahahahaha to sto ti bokilicu mislis da na svetu postoji samo jedna poza (misionarka) to je vec tvoj problem kad je velika razlika u visini jakooo velikiiii problem predstavlja bilo sta osim togaaaaaa :P a da mrzim misionarsku pozuuuu :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bokilic

ma....ja sam mislio na lezanje jedan preko drugog....nebitno ko ce da lezi gde,
a moze i sa raznih strana...
probaj..pa ces videti..ja sam pola zivota furo sve neke vislje za glavu,znam o cemu ti pricam...
na kraj krajeva...:)
brmmmm

balcan girl

bokilicu to sto je od tebe vislje za glavu za isto toliko je nize od meneeee :P ja sam od tebe vislja za dveeee :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bokilic

meni nesmeta,i pristajem..to ti je vec 50% posla gotovo :P
nemo sad da traim slike po kompu da vidis kolko si vislja od mene,jedva za glavu :P dobro,malo vecu glavu :)
brmmmm

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] opustenooo i hvala na ponudi al ne treba snasla sam se i za visinu i za tezinu i za sve sto mi treba  [cheers]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bokilic

brmmmm

Dragana friz


gleam i ne verujem....  [rofl]  ;D