Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


Alchemist

obavezno gledanje se nastavlja...  ;D

You're just jealous cause voices are talking to me

balcan girl

 :o :o :o :o :o :o :o :o :o
gledam sutra se muz vraca  8)
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

ako me nema u krevetu sam ili sam na poslu :D :D :D :D kome trebam neka me zove na mob :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

e jebi ga . ..A ja tvom muzu poslao slike sa zezanja....znas ono kad te uff pipa....uopste nije to shvatio kao zezanje....pomilja je neki vrat i nekog goluba...i neku vodu...ili davljenje...bio je prilicno uznemiren, nisam ga bas razumeo   [neampojma] [neampojma]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ma pominjao je goluba kojeg mi je spremao za rucak
da on je u njihovoj vezi kuvarica :D

ЯЭВОЛУТИОН

A dobro...verovatno ga nisam razumeo....odmakao sam u tom momentu slusalicu od uva. A sto je galamio dak je pricao o tom rucku...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Pa zagoreo mu pa smo ga malo drkali zbog toga ;)

balcan girl

mene milica da pipa?!? Ne postoji takva fotka revolution :D I milice mi se izvinjavamo ako je na rucku pile bilo tako malo da si mislio da je golub :D dodji opet koljemo nesto tada velicine eto kao revolution :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gašpar

Citat: balcan girl poslato 28 Decembar, 2011, 18:07
mene milica da pipa?!? Ne postoji takva fotka revolution :D I milice mi se izvinjavamo ako je na rucku pile bilo tako malo da si mislio da je golub :D dodji opet koljemo nesto tada velicine eto kao revolution :P

Kad pecete vola?  ;D ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 28 Decembar, 2011, 18:07
mene milica da pipa?!? Ne postoji takva fotka revolution :D I milice mi se izvinjavamo ako je na rucku pile bilo tako malo da si mislio da je golub :D dodji opet koljemo nesto tada velicine eto kao revolution :P
Nemate vi nista moje velicine za klanje....nego vidi ti UFF spremi da pojed(b)e nesto od 30 ak leta.....kakvi pilici, to je samo za salatu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

balcan girl

pa evo milica ce sama da kaze da li sam ja nekad zakazala kad je trazio salatu nekad kod mene :D :D ja uvek isporucim ono sto obecam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a vo ce biti cini mi se za srpsku novu godinu na trgu i kuvana rakija i vino :D valjdaaa :D tako je bar bilo do sad :D mada ja sam resila 14. januara idem na zlatibor kod rodjaka na zurku highlandera :D obecali mi dve igracice mmmmm volem igracice :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Tihi_ZR

Pozdrav svima, lalalalallalalalalaalla  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Evo ja sam prvi koji ove godine obavezno gleda......za nekih 9 godina i neki mesec cemo obeleziti 10to godisnjicu obaveznog gledanja :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

The One

ja sam prva manijakinja koja je pogledala obavezno za sretnu i uspe¹nu 2012.
:D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

joka

Gledam, samo sad veæ stariji!  [thumb_down]                [cheers]

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me