Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

nemaju svi burazera u americi

a mozes za te pare odes i u selo na 12 meseci :D

samo tamo nema sak, fak long time :D

Major

Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2011, 15:28
ja razmisljam o ovome posle doceka

http://www.putniktravel.rs/Destinacije/1410/1.1+TAJLAND+BANGKOK+%2B+PATTAYA+-+HIT+PONUDA.shtml

Malo je to dana za tu destinaciju. Mi kad budemo isli idemo na najmanje 20 dana.

AndreyRR

Citat: UFF poslato 21 Decembar, 2011, 09:33
nemaju svi burazera u americi

a mozes za te pare odes i u selo na 12 meseci :D

samo tamo nema sak, fak long time :D
daleko od toga da ne bih otisao na tajland
koliko sam dobro procitao tri nocenja si u bangkoku a pet u pataji    bataji  ;D ;D ;D
za te pare u selu mozes da zivis sto godina  ;D ;D ;D

UFF

jeste malo ali to je sto se nudi trenutno
ili tako ili da kupis kartu samostalno pa kad stignes ides gde hoces, kad hoces i vratis se kad ti dosadi tj kad potrosis pare :D

dzimika

Citat: UFF poslato 21 Decembar, 2011, 09:46
jeste malo ali to je sto se nudi trenutno
ili tako ili da kupis kartu samostalno pa kad stignes ides gde hoces, kad hoces i vratis se kad ti dosadi tj kad potrosis pare :D
ja kad sam pitao mikulu on mi je rekao da upravo tako i odem, zlaja kad je isao bio je mesec dana
kartu je nasao za oko 650e kod lufthanse, ali kaze da je zakasnio za akciju koju je turkish pravio i bila je oko 400e sa svim taksama
tamo opusteno mozes da nadjes stan za male pare (sada mozda za jos manje zbog poplava a zlaja je ja mislim platio stan za mesec dana 200e sa klimom, kablovskom i odlicno opremljenom kuhinjom) i da iznajmis neki motorcic tamo i da uzivas

UFF

650e sa aerodromskim taksama?

+200e za stan i vizu i prevoz tamo = isti q ko preko agencije

i ko ce da ti da godisnji mesec dana?

Lazic

malo godisnji, malo bolovanje, voila...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Cuti, budalo... Heftacu nijedan... :P

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], kako si se samo prepoznao...?

UFF

A Gaylord is a about 100x10^999 times more insulting than all of those words combined. Unlike many other definitions claim, Gaylord cannot be beaten by "fuck you" or any other insult.


[rofl] [rofl]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Alchemist

 [ludak] [ludak]

po jedan za obojicu...
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic