Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

joka


Lazic

i dalje, vredi pogledati...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic


Major


ЯЭВОЛУТИОН

Ja som dobio pouzdane informacije, da duda ivkovic nije dao reprezantivcima da obavezno gledaju, i da je to razlog sto nas grci isprasise...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy

Nemojte vise da gledate, Gashu to sve nervira :D :D :D

Major

Mi samo postujemo postavljaca teme koji kaze obavezno pogledajte!

:)

zemunboy

Daaaa, ali Gasha je VLAST :P :P :P

PS: i vozi Daciu, imajte milosti :P

Major

Onda gledamo neobavezno  [zvizdi]

Lazic

Ljudi, braco, prijatelji, dugujem Gasi izvinjenje, danas sam presao nekih 415km u Daciji sandero stepway 1.5dci, odlican autic, nema snage preterano, ali za ne nervozne vozace, majka, trosi k`o zippo, lezi odlicno, mesta koliko hoces, zavrsna obrada za te pare, savrsena, klirens veci nego kod pola kvazi dzipova, udoban kao stari francuzi...

Alchemist

 [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

evo gledam... kamenolom  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic

#1174
kad rece kamenolom, setih se kuda smo je veceras proterali, Kepo se krstio...!?! Od Kosjerica do Brda Grad, 10-ak km, katastrofe za obicna kola, strmo uzbrdo, jer smo pogresili put... A ovi sto su isli za nama, najebase k`o zuti, podavismo ih prasinom...Tarabic, Gane, Velja na cb500 :o , Veljin ortak, novi manijak od veceras...

Taraba

*cough* Celo jutro iska¹ljavam onu pra¹inèinu od sinoæ. Moja crna jakna je postala maskirna od pra¹inèine.
Ja se sledeæi put vozim Daèiom!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

Meni keva stalno prica, izadji malo napolje, odmori kompjuter. Ali, kako ja njoj da kazem ako je obavezno za gledanje, kad se ona ne razume u to?

Taraba

#1177
Daj joj da pročita celu temu, biće joj jasnije.... ili će da te pošalje u neku psihijatrijsku ustanovu [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a


Lazic