Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Cemu ti sluzi vizir...? Neiskusno... :o

Alchemist

Citat: Taraba poslato 13 Septembar, 2011, 10:24
Tako nekako. Samo je ova bila veæa od kondora.  :o

A jel imala i zubiæe k'o T-rex i kand¾ice k'o grizli???  :o  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

Taraba

Citat: Lazic poslato 13 Septembar, 2011, 10:55
Cemu ti sluzi vizir...? Neiskusno... :o

Na samom ulazu u zonu, kod one rampe. Vozio sam 45-50, podigao vizir, ali sam imao cvikere za sunce.
Kako sam podigao vizir - PLJAS! u èelo. Padne mi na obod cvikera, i poène da mili ka nosu.
Veæ sam prestao da gledam kuda idem i ukljuèio autopilot. U trenutku kada prolazim kapiju, jebena bubetina se nekako provlaèi kriz cvikere do mog desnog oka i poèinje ¾urka.
Poslednja misija u ¾ivotu joj je bila da me ubode par desetina puta i da mi se triumfalno popi¹ki u oko.

Citat: Alchemist poslato 13 Septembar, 2011, 11:44
Citat: Taraba poslato 13 Septembar, 2011, 10:24
Tako nekako. Samo je ova bila veæa od kondora.  :o

A jel imala i zubiæe k'o T-rex i kand¾ice k'o grizli???  :o  [rofl]

Izgledala je ovako nekako  :o

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

joka

Pa ovo je sa druge planete, mo¾da si sad zara¾en nekim tamo¹njim virusom! Treba te na posmatranje! [rofl] [rofl]     [cheers]

Alchemist

eto sad moram i obavezno da gledam i da posmatram...  [facepalm]  [rofl] [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic

A kolege, kad su te videle...? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Taraba

Ja vi¹e ne gledam... ni kad vozim. Jebeno [rofl]

A kolege... pusti ih u kurac. Ja parkirao odmah na ulazu, kako bi, jelte, izvadio jebenog aliena iz oka.
Uðem u firmu da isperem otrove iz oketa, a ovi moji re¹e da mi odguraju motor "malo" dalje.

U tom nailazi kolega i pita ih gde sam ja, kad oni guraju motor. Neko iz mase ka¾e "Slomila se budala, odvezli ga do hitne"
Vrhunac je ¹to se lik istraumirao do jaja.[rofl] 2 min kasnije izlazim iz firme da parkiram motor, a èovek k'o da je video duha.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], joooj, kakva scena, majko mila...

mkt

novak djokovic ovde samo da vam pozelim dobar dan hahaahah
kombo zajebancija

prpa_zr

da se zapljunjem i danas...

Major

u jbt koja bubetina!
Od sad cu preko kacige da stavim i masku za varenje  [rofl]

Gledam ali pazljivo!

RAmireZ

Pogledao skuter, a pogledao i Alien-bubu!
A da napravimo jednu temu sa spiskom blesav¹tina koje su nam se dogodile? Osim ove bube sigurno ima jo¹ budalastih i unikatnih do¾ivljaja. Jel i ti sad misli¹ na Laziæa ? He, he, he ...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Taraba

Laziæ ima svoju temu... u stvari 2-3. Jedna mu je bila malo za sve pizdarije koje je pravio i pravi i dalje. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

joka

Kako neki pro¾ive ceo ¾ivot, ne otvarajuæi oèi, mislim da ipak treba gledati, i pogledati!   [thumb_up]    [cheers]

Tihi_ZR

Pauziram sa ucenjem da bih  obavezno pogledao i danas. :)

despic

ja se ponizno izvinjavam, nsiam gledao neko vreme...vracam se na duznos'
klasican divljak

mkt

Danas je cetvrtak. ovo je gore, nego subota, ali mnogo bolje nego ponedeljak.. Ali malo gore od petka. Ali cetvrtak ipak malo bolje nego sreda. Cetvrtak cak bolje nego nedelja, zato sto u nedelju sutradan je ponedeljak, a cetvtkom sutradan je petak
OBAVEZNO POGLEDAVAJTE SVAKI DAN

joka

Ako je obavezno, onda je moranje!  [thumb_up] Pogledao!      [cheers]

Major


prpa_zr

Citat: mkt poslato 15 Septembar, 2011, 00:58
Danas je cetvrtak. ovo je gore, nego subota, ali mnogo bolje nego ponedeljak.. Ali malo gore od petka. Ali cetvrtak ipak malo bolje nego sreda. Cetvrtak cak bolje nego nedelja, zato sto u nedelju sutradan je ponedeljak, a cetvtkom sutradan je petak


pazi.. zanimljiva stvar.. apsolutno isto tumaèenje raspolo¾enja kroz dane u nedelji imam jo¹ od srednjo¹kolskih dana..

a utorak je slabiji od srede ali ipak predstavlja olak¹anje jer je ponedeljak pro¹ao :D

obavezan i ovoga jutra