Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

zlatko1

#900
Ja ne znam zasto al mnogo mi bolje prija ocima pogledati mkt-ov avatar ili tako nesto slicno :P [yahoo].Mozda se i ne razumem toliko u motore  [zvizdi]Pitam samo da znam u cemu j e greska. [neampojma]

mkt

e pa ako je tako onda druze slobodno obavezno pogledaj   [yahoo]  ojsaaaaa

prpa_zr

obavezno gledam u mkt-ov avatar :D

prpa_zr

ima neko hipnotièko dejstvo :D

Major

Citat: zlatko1 poslato 15 Avgust, 2011, 08:20
Ja ne znam zasto al mnogo mi bolje prija ocima pogledati mkt-ov avatar

Gledam njegov avatar i samo videh mkt-ov profil. Taman sam hteo da priupitam da nisi mozda "opredeljen" drugacije - - - - - - - - >  [gej] kad onda malo skrolovao na dole i vidim SKACUUUU LI SKACUUU

mkt

obavezno hipnotisu
pa vidim da su se neki opustili i da ne pogledavaju, pa rekoh da ih malo animiram

zlatko1


Gledam njegov avatar i samo videh mkt-ov profil. Taman sam hteo da priupitam da nisi mozda "opredeljen" drugacije - - - - - - - - >  [gej] kad onda malo skrolovao na dole i vidim SKACUUUU LI SKACUUU
[/quote]Ako sam motomanijak al bas toliko druze  poludeo nisam.A reci sad da ne prija nekako ocima.

daca.ZZR6

Stalno gledam i pratim  [cheers] [yahoo] [cheers] [yahoo]

ЯЭВОЛУТИОН

poverljiva informacija...
Misa pei nije gledao i eto sta mu se desilo...ufff redovno gledao i ...menjao BMW za Stroma...mislim i nije neki pomak, ali bar nije iscasio rame.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Revolucija za moderatora teme!

Gledam, gledam :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

daca.ZZR6

Gde ja da gledam vi¹e,"  majku mu j..........." Ima ne¹to za mene?????


[neampojma] [neampojma]

UFF

Gledam i dalje u nadi da ce strom da se zameni za jos jedan kratkotrajni

ili za dop :)

svejedno

Major

Od jutros mi tema skroz drugacija!

ЯЭВОЛУТИОН

valda ce ovak kratkotrajni da proradi kako bog ljubi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

daca.ZZR6

Stalno pratim i gledam i gledam   [rofl] [dancing]

Major

gledam veceras umesto da sam na beer festu :(

mkt

i ja obavezno gledam al kasno ..ubise me komarci dole

Jefta

HAHAhahahAHHAHAhahahaha boze pa ja sam tek sada provalio da je ova tema krenula kao oglas. Hahahahaha kakvi ste spameri :D