Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

jager

Citat: mkt poslato 31 Maj, 2011, 02:30
a da su samo obavezno pogledali svega toga nebi bilo

Ma da su normalni, svega toga ne bi bilo. U tim Amerikama, ¾ive svakakvi ljudi....

[rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat
Napisao 10 November 2010 - 16:57 PM
To se, zove zloupotreba foruma kroz besplatno reklamiranje i prilicno sam uveren da to dobro znas. Cak i ova tema je zloupotreba foruma jer ovo pitanje postavljas javno, a ne pitas urednike i moderatore kroz pp, kako bi trebalo.

Prosto, neka se svaki drugi domaci forum izbori kvalitetom, a ne pozivanjem forumasa sa ovog foruma na svoj forum koji ima istu tematiku. U ovaj forum je ulozeno puno vremena (5,5 godina), rada, pa i novca da bi okupio ovoliko ljudi i nije fer da neko preko svega toga ovde poziva ljude koji su ista ciljna grupa, na svoj forum koji je juce otvoren.

Ovaj forum je vise puta bio zloupotrebljen na takav nacin, sto mnogi forumasi znaju jer su dobijali email-ove i poruke da odu na ovaj ili onaj forum. Mnogi iz najbolje namere i odu na neki od tih foruma, pa vise danas i nije problem postici par stotina clanova u par dana. Medjutim, nakon nekoliko meseci ljudi lako shvate politiku tih foruma i strukturu ljudi koji ga vode i zato ni jedan forum nije prisao ni blizu nama. Ako forum vode ljudi koji otvoreno zagovaraju mrznju prema nekome, koji psuju i prete i koji su pre svega neotesani i bez minimuma licne kulture, nije ni cudo zasto ljudi ne zele da na takvim forumima ucestvuju. Na ovom forumu, ma sta drugi pricali, svi urednici vode racuna o svom ponasanju prema forumasima i necete videti da neko nekome preti ili ga vredja. Sad, moze uvek da se desi neki propust ili greska, ali to svakako nije nasa politika, za razliku od velike vecine drugih.

Na zalost, mnogi su lakoverni i povodljivi, sto im ne mogu zameriti jer prosto nisu imali dovoljno vremena i prilike da sagledaju stvari na pravi nacin. Zato se na mahove po pravilu i pojavljuju novi senzacionalisticki forumi na kojima je uvek ista ekipa (sto po nikovima mozete lako prepoznati), koju na okupu drzi samo mrznja i zavist prema nama. A to je uglavnom generisano njihovom frustracijom i neostvarenom zeljom da kod nas budu glavne face. Da nije zalosno, bilo bi smesno.

Ovaj da je na vreme obavezno pogledao, ne bi ovoliko nalupetao... [ludak] [ludak] [ludak]
Stvari se odvijaju upravo suprotno od prognoze... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Gašpar

Lazic odmara od foruma 14 dana zbog objavljivanja privatnih poruka  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

 [rofl]   [policaja] kaze da moramo da budemo kulturni i da pazimo na izrazavanje?  [rofl]

evo mu kulturno onda  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

balcan girl

Pa jebem mu mater, ko kaze da se mi ne izrazavamo kulturno u pizdu materinu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

A u qrac bre balcan girl prestani vise da psujes u picku materinu!

R.I.P.

Au pizdu materinu, jebote jel ovo mora bas svaki dan da se gleda i rekli smo da nema psovanja i da bidnemo fini :))))))
ride in peace

Lazic

Citat: Gaspar poslato 31 Maj, 2011, 11:44
Lazic odmara od foruma 14 dana zbog objavljivanja privatnih poruka  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Nista privatno(strogo zabranjeno), samo javno, u tri picke lepe materine otisli... Kad moram da lajem... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

obavezno sam pogledao... Jeb`o im pas mater njima... Ovo ce od sad biti tema za ventiliranje stresa, dodjes, kulturno se uzdignes, psujuci k`o kocijas i usput obavezno pogledas... [rofl] [rofl] [rofl]

joka

Pogledao, protiv uroka od ki¹e. Za vikend Moto susret u Novom Beèeju, pro¹le godine jjjaaaaaaaakooooo pokisli,gledaæu svaki dan! [thumb_up] [cheers] [cheers] [cheers]

Lazic


joka

Kake sam sreæe, u vra¾iju mater, odma - BAN! :(      [cheers]

Lazic

pih, u vrazju mater, moze i socnije, slobodno, picka mu materina...

joka

Pa, da probam. U krvanjsku li pièku krvavu materinu i sjebenu babinu, i nejebenu sestrinu, da je jebe tata! [thumb_up] [cheers] Jel se popravljam?

balcan girl

Sta koj kurac nema kise, kod mene krece jebena oluja u pizdu materinu eto gledam kakva ce govna da padaju sad u picku materinu bas!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

joka

Nisam ni shvatio ¹ta sam napisao, a veæ me sramota, ima i dece ¹to gledaju tu slike! :-[

Lazic

Ko bre jos gleda oglase...? Osim ovih sto obavezno gledaju... [rofl] [rofl] [rofl]

joka

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]     [thumb_up]     [cheers]    [watching]     [cheers]

Lazic

Do kurca, i ovde je upravo zagrmelo...

joka

Da nije neko prdno, ili jo¹ gore, da nije pu¹ten neki pièkin dim, tojets, topovski udar? [neampojma]     [cheers]