Glavni meni

2010. KTM 690 Enduro

Započeo DUCATISTA, 09 Jun, 2023, 22:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DUCATISTA

Prodajem KTM 690 enduro 2010. Godiste. Motocikl je u odlicnom stanju, pogotovo za enduro motocikll. U mom vlasnistvu je od marta prosle godine. Razlog prodaje je zato sto nemam vremena za enduro voznju. Za godinu i par meseci koliko je kod mene presao sam nesto vise od 1500km, od toga samo tri lakse endure voznje od po 50-100km I sve ostalo po gradu I okolini Kragujevca. Takodje , malo sam presao s njim I zato sto mi nije jedini motocikl, pa samim tim me zamene ne interesuju. Ovaj motocikl sam kupio da bih zasao malo u enduro svet, ali sam shvatio da niti imam vremena, niti je to za mene. Motocikl poseduje dosta dodatne opreme:
Motocikl poseduje:
-K-tech opruge napred I pozadi ( originalne opruge idu uz motocikl )
-Leo Vince slip-on top homologovan ( originalni top ide uz motocikl )
-SW-motech rep i modularni rek za teret
-SW-motech proširena ploča za teret
-Preradjeno sediste, poseduje 3 zone razlicite tvrdoce ( prednji deo je tvrdji, za voznju u stojecem polozaju, u sredini meksi deo s dodatkom gela, za udobniju touring voznju, pozadi srednje tvrdo, za teret)
-UNI sundjerasti filter
-Motocikl je remapiran u svakom modu voznje, odlicno se ponasa
-LED dinamicki migavci
-Kratke rucice kvacila I kocnice ( produzenja rucica idu uz motocikl )
-Prekidac za rucno ukljucivanje ventilator
-Low-temp prekidac za ukljucivanje ventilatora
-Prosirenje copave
-Enduro preklapajuci retrovizor ( originalni idu uz motocikl )
Takodje uz motocikl idu I filteri ulja I ulje ( sve original KTM ) za mali servis, nabavio sam preventivno, a nisam presao dovoljno da dodje servis na red ( motociklu je bio uradjen servis kada sam ga kupio, I u narednih par stotina kilometra bi trebalo da se uradi, servisiran je kod prethodnog vlasnika na 2000km I ja sam planirao tako da nastavim ).
Jedan migavac je negde nestao u enduro voznji, narucen je nov, cekam da stigne iz Nemacke ( nisam nasao isti u Srbiji ), ako neko u medjuvremenu kupi motocikl, bice mu prosledjen migavac.
Motocikl je trenutno na 227xx km, povremeno provozam po gradu, cisto da ne stoji. Motocikl je garaziran, stoji na stenderu u grejanoj garazi.
Cena 4950e, moguce korekcija za ozbiljnog kupca, za clanove foruma dodatni popust.
Proba motocikla samo uz kaparu u iznosu motocikla.
Za sva pitanje stojim na raspolaganju 066006727



Ducati 1098 R

DUCATISTA

Ne znam zasto, ali nesto nece slike da ubaci u odgovor, probacu sutra opet, a naravno saljem slike ukoliko je neko zainteresovan :D
Ducati 1098 R