Glavni meni

Ввв амарок

Započeo friziderdzija, 08 Decembar, 2020, 14:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: friziderdzija poslato 09 Decembar, 2020, 22:21
Буцко....брате....знам и ја да 3.0 иде ко ненормалан....ал што боли кад га плаћаш, у п.м.   хоћу рећи прескуп ми је...планирао сам да платим 13-14000 еур максимално.
nisi razmi¹ljao o Navari?
Video sam da ih ima sa nekom dobrom opremom.

despic

e ako ce navaru onda moze i bt50, novijeg ragnera jos bolje
klasican divljak

bucko

#22
Vidi mu sulundare , steta sto je ford a kosta ko tri amaroka  [balavi] [balavi] [balavi] ima oko 600 ks


friziderdzija

Навару сам пробао и доста је груба, ренџер...врло добар, одличан штавише...мада онај који се мени свиђа је 2014 и млађи а то опет кошта око 17000.
Амарок ми изгледа да даје највише за неке нормалне новце....

mrle

Citat: friziderdzija poslato 10 Decembar, 2020, 10:45
Навару сам пробао и доста је груба,
pa jesi nind¾a ili mind¾a?

Gvozden

Radili smo svojevremeno za Isuzu i vozili Dmax-ove. Jesi probao D-Max? I stara (2009- ) i nova verzija je odlicna. Reg se na teretno, motori su odlicni. Mislim da ima najmanju potrosnju u klasi. A ako znas onu kafanu na Ibarskoj sto drze dva brata, e pa jedan je novog dmaxa opalio u betonjerku iz krivine. Pukao blok autobusu i ulje bilo po puu. Prevrnu je lik ceo kamion i sa pikapom sleteo sa puta. Auto nije imao prednji deo, a on se povredio tj ogrebao po ruci dok je otkopcavao pojas. Mislim da ti to je najbitniji detalj kod svih ovih vozila. Dmax, pa ostali. Ford ne racunam, skuplji je i to je neka druga prica.

CBRR1

Citat: friziderdzija poslato 09 Decembar, 2020, 10:25
Јесам...није страшно. Иако је само 2.0 има велики обртни моменат и уопште није тром. Наравно, после алфе, тешко да може нешто да ме одушеви.

hahahahahahaahhahhahahahahahahhaahhaahhaahhhahaahhahaahhahahahahahahahhahahahahahaahhahahahahahaa ali uvek se nasmejem komentarima ovog tipa ahahahahhahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahha

friziderdzija

Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2020, 17:19
Citat: friziderdzija poslato 09 Decembar, 2020, 10:25
Јесам...није страшно. Иако је само 2.0 има велики обртни моменат и уопште није тром. Наравно, после алфе, тешко да може нешто да ме одушеви.

hahahahahahaahhahhahahahahahahhaahhaahhaahhhahaahhahaahhahahahahahahahhahahahahahaahhahahahahahaa ali uvek se nasmejem komentarima ovog tipa ahahahahhahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahha
Не видим шта је смешно???

Ivicat

Gvozden ti je dao dobar predlog. Mislim da je Dmax najprodavaniji pickup u Srbiji. Ako se dobro secam, u Britaniji je proglasen za najpouzanijeg a Amarok je bio pri dnu liste.

friziderdzija

Нема их на огласима...знам да су добри, комшија ми држи сервис за исузу и гледао сам нов...али 35000 ми је превише

Gvozden

Sad vidim da si iz Èaèka, bas sam tamo kod kruznog toka sam radio Isuzu salon, pored Opela. :D
Pogledaj i space cab, automatic. 3.0 slobodno stariji model. To su maltene kamionski motori koji su fino doterani i rastereceni. Prelaze boga oca. Mislim da su bili oko 25-27K. Vozio sam dosta tih pikapova i dzipova. Ovo ti je pravi pikup na sasiji. Da si video onaj slupani, ne bi razmisljao o drugom. Steta sto su ga rasturili za delove. Da su ga ostavili tako slupanog i da znas da je covek izasao ogrebnog dlana...ne treba bolja reklama. Sad je uvoznik Triton ili tako nesto. Pre je bio Graditelj iz Novog Sada. Ali cujem da mozes sve da se dogovoris, probaj ga barem da znas razliku. Srecna kupovina! :D

Ivicat

#31
Trio iz NS je distributer za Isuzu. Pristupacni i normalni. Sa moje strane, sve preporuke za njih...

edit: Pozivi ih i pitaj da li imaju nesto polovno. Mozda rade staro za novo.

CBRR1

Citat: friziderdzija poslato 10 Decembar, 2020, 21:08
Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2020, 17:19
Citat: friziderdzija poslato 09 Decembar, 2020, 10:25
Наравно, после алфе, тешко да може нешто да ме одушеви.

hahahahahahaahhahhahahahahahahhaahhaahhaahhhahaahhahaahhahahahahahahahhahahahahahaahhahahahahahaa ali uvek se nasmejem komentarima ovog tipa ahahahahhahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahha
Не видим шта је смешно???

"Наравно, после алфе, тешко да може нешто да ме одушеви."


Jel realno da treba da ti objasnjavam?

®or¾

Rend¾era sam imao pet godina,dobar auto.D-max pravi auto,rend¾er mu nije ni do kolena.Malo ih je po oglasima,samo iz jednog razloga,to ko kupi,kupio je zato ¹to mu takvo vozilo treba,a ne za kuracanje.Relativno skup ,no Isuzu u tom segmentu pa dve godine niko.Vrhunsko vozilo,Trio trenutno nema ni¹ta polovno ali veæ sada imaju vozila,2019, sa ozbiljnim popustom,novi naravno,proizvedeni tokom pro¹le godine,na proleæe æe biti jo¹ veæi popusti.Po ceni rend¾er je mnogo povoljniji

friziderdzija

Citat: CBRR1 poslato 11 Decembar, 2020, 17:47
Citat: friziderdzija poslato 10 Decembar, 2020, 21:08
Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2020, 17:19
Citat: friziderdzija poslato 09 Decembar, 2020, 10:25
Наравно, после алфе, тешко да може нешто да ме одушеви.

hahahahahahaahhahhahahahahahahhaahhaahhaahhhahaahhahaahhahahahahahahahhahahahahahaahhahahahahahaa ali uvek se nasmejem komentarima ovog tipa ahahahahhahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahha
Не видим шта је смешно???

"Наравно, после алфе, тешко да може нешто да ме одушеви."


Jel realno da treba da ti objasnjavam?
Мсм да сујета проговара...за неупућене....овај промерак је код мене 7 година и за то време је био модификован више пута...мотор је чипован на 186 хп и 400 нм, кочнице замењене ... брембо кљешта,вешање...еибах опруге и полиуретански силени.  Сам аутић је тежак 1410 кг са пуним резервоаром...

friziderdzija

И да наставим...не одушевљава ме ништа преко 2000ццм ....просто не дам 70-80-100000 рсд за регистрацију нечега што само вози дупе и не доноси новце....
Камионет гледам да купим за потребе посла...значи на фирму, пдв трте мрте, пошто је теретно заболе ме да ли је 2000 или 5000 ццм...да ли иде ко тајфун или не, битно је да стигне на одредиште поуздано и удобно...
Много хвала свима добронамерним на саветима...

jevta

Jedan moj poznanik imao  land cruiser registrovao kao teretno sav sreæan mala rega.Kada su ga na auto putu oderali zbog prekoraèenja po¹to teretno mo¾e samo 100 priznao da se zajebao.

El Jefe

Ја ћу да купим аутобус да возим жену и децу
Друштво за заштиту од животиња

CBRR1

Citat: friziderdzija poslato 12 Decembar, 2020, 10:10
Citat: CBRR1 poslato 11 Decembar, 2020, 17:47
Citat: friziderdzija poslato 10 Decembar, 2020, 21:08
Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2020, 17:19
Citat: friziderdzija poslato 09 Decembar, 2020, 10:25
Наравно, после алфе, тешко да може нешто да ме одушеви.

hahahahahahaahhahhahahahahahahhaahhaahhaahhhahaahhahaahhahahahahahahahhahahahahahaahhahahahahahaa ali uvek se nasmejem komentarima ovog tipa ahahahahhahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahha
Не видим шта је смешно???

"Наравно, после алфе, тешко да може нешто да ме одушеви."


Jel realno da treba da ti objasnjavam?
Мсм да сујета проговара...за неупућене....овај промерак је код мене 7 година и за то време је био модификован више пута...мотор је чипован на 186 хп и 400 нм, кочнице замењене ... брембо кљешта,вешање...еибах опруге и полиуретански силени.  Сам аутић је тежак 1410 кг са пуним резервоаром...


Druze upropasti me sujeta, vozim Audi s4 i koje crne modifikacije na 186hp pa to danas svaki drugi auto je u tom rangu snage, mozemo o kevlarskom kvacilu da pricamo, mozemo o trapovima da pricamo, cuj eibah opruge, mozemo o izduvu prohromskom od grane do kraja da pricamo, mozemo o agregatu, i ti pricas o odusevljenju....ljudi bre voze premijum klase u rangu svemirskog broda a ti mi pricas da posle alfe tesko sta moye da te odusevi...nije to sujeta vec u pitanju je samo ogranicenost...pozz

Ivicat

Auto je kod nekih odraz licnosti. Pokusaj da se izdvoji iz mase. Alfa gt se definitivno izdvaja iz mora monotonih bmw-ova, audija i slicnih limuzina koje (vecinom) voze skorojevici. Ili skoda koje voze skorojevici u pokusaju.  ;D