Glavni meni

Sherco 0.8 Trial - Trambolina

Započeo Gašpar, 07 Novembar, 2020, 13:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Prodajem trambolinu, Sherco Trial sa oznakom 08 odnosno 100 ccm 2T. Solidan slomivrat za poèetnike.

Uradjena kompletna generalna motora, svi lageru su novi i klip.
Vizuelno sam krenuo da ga sredjujem pa slomio ruku i odustao. Potrebno je jo¹ povezati koènice, ispravne su ali NEMAM creva.

Dakle cvaja, 100 ccm, voðeno hladjenje sa ventilatorom, oba diska. Pali, radi, ide, NE STAJE  ;D

I delove koji nisu na slikama imama. Dakle sve osim creva. Mislim imam i neka creva ali nisu na meru, mogu da ih dam naravno.

Cijena simboliènih 750€. Vredi puno vi¹e, al ©panci idioti zaboravili da mu montiraju sedi¹te, tako da ima FABRIÈKU GRE©KU  ;D ;D ;D








srbac


Gašpar


El Jefe

Што је оно зелено иза кућанског апарата Беко?
Друштво за заштиту од животиња

Gašpar

Kawasaki ZRX1100 C Eddie Lawson  [srce]

Ivicat


Gašpar

Citat: Ivicat poslato 09 Novembar, 2020, 12:37
Sve sve al' sto 500L

Nije moj, u gara¾i ima 10 boksova, kom¹ijski je. Ja sam veran Japancima  :D

mrle


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Navali narode, jo¹ malo pa nestalo

Kostić

ал си нашо цркву у којој ћеш да се молиш а и види сав се распо нема пола делова а и где ће овде неко да вози триал кад нико и не зна шта је то а и спор је ко томос за те паре много

Gašpar

E kad mi ti ka¾e¹ o kolièini delova na motoru....

I reci mi ¹ta osim creva taèno fali?

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

фале му ручка за гас и сунђери и неке ситнице нема он седиште змаје немој да те гаша навлачи ево и од мене је паметнији

Kostić


Kostić

#15
тамо негде почетком седамдесетих на ђердапу су имали такмичење са цигарама ја сам био мали тата ме водио и памтим да се један диго и разбио после се то укинуло не знам због чега немој да гуглаш не постоји ништа о томе на мрежи али ако има неки чика да је фосил а да памти може да ти исприча причу после сам чуо за спидвеј и то ми се свиђало ко клинцу ако сам бајс тако и цепо кожу моји су сви фамилијарно пратили све спортове код нас и у свету и неки су веома а често били по америкама и немачкама и бла бла бла а прве старке сам носио у школу '78ме него дрш се ти сакса и гурај шта се може унас да нисмо шљива од спорта

https://www.youtube.com/watch?v=ICF0eAXpz3w

ево змаје да видиш шта је то ово је затворен тип отворен је мало другачији али качио сам вам триал клипове  пре пет година није вас занимало  :)

Gašpar

Citat: Kostiæ poslato 17 Novembar, 2020, 22:48
фале му ручка за гас и сунђери и неке ситнице нема он седиште змаје немој да те гаша навлачи ево и од мене је паметнији

Nema na slikama, ali ih ima. Nove Ariete crvene navlake, ruèku za gas naravno da ima. Kao ¹to rekoh, nema na slikama. Ima i koèiona creva, ali su du¾a od fabrièkih pa sam zato stavio da nema.

Kostić

#17
знам гашо зезам се али људи слабо прате ту дисциплину па им можда изгледа да је скупо да не неупотребно можда и не капирају да је тај шерко наменски мотор за ту дисциплину па да зајебавају бла бла бла како год ако некога буде баш занимало купиће га не тражиш ти за њега много и претерано у сваком случају ако неко буде и пробао допашће му се јер није исто ко и крос  и ево ти једно  [srce] и [ljubav] ако сам ти повредио емоције нисам намерно а нисам ни хтео и ја се још увек сећам она два картона бесплатног туборга које си ми поклонио

е ал има једна зез трип интрига буталко је имо онај модел звао се шерпа па ми смешно и наравно јава и њен модел ал сам заборавио ознаке

геј  [stop]

misa-pei

Imam negde reklamne flajere za Bultakao, ba¹ za Sherpu. :D :D :D

A da imam malo parica, tako bih ovo slatko uzeo da se lomatam po dvori¹tu... Ih...
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić