Glavni meni

Dobrotvorna svirka i origami radionica, u Festu, za malu Lanu!!!!

Započeo navajo, 30 Septembar, 2020, 15:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Drugari,

Mnogo divnih ljudi i muzicara se odazvalo na poziv i ideju Filimana Mandica, da sad u nedelju, 04.010.2020. god. u klubu FEST, u Zemunu, od srca zasviraju za ozdravljene male Lane i da zajedno sa VAMA sakupe sto vise novca za lek koji je njoj jedina sansa da prezivi!!!

Spisak muzicara, ogromnog srca, mozete videti u originalnom postu!!! (kopiram ovo sam mog posta na fejsu, da ne kuckam sve ispocetka)

Pored svirke ja bih odrzala i ORIGAMI RADIONICU za sve zainteresovane, decu i odrasle!!!

Cena radionice ce biti simbolicna, odnosno iznosice onoliko koliko ko budeo mogao da odvoji za malu Lanu!!!

Ukoliko bude dovoljno zainteresovanih roditelja i dece, radionica za decu bi pocela u 17h, dok bi radionica za odrasle pocela u 18h...mada, mozemo svi zajedno da se igramo sa nasom decicom sve vreme i da zajedno, uceci jednu novu vestinu, pomognemo Lani da dodje do svoje sanse za zivot!!!

Za ORIGAMI radionicu Vam osim dobre volje i priloga za malu Lanu ne treba nista, jer cu ja doneti papir!!!

Postovacemo sve propisane mere zastite protiv sirenja COVID-a!!!

Kutija za priloge ce biti postavljena u 17h!!!

Pored svirke i origami radionice, slikar Jovan Lumbarda je donirao svoju sliku, koja ce biti na aukciji na strani Budi human - Humanitarne licitacije i sav prihod od prodaje slike ce ici za malu Lanu!!!

Takodje, i Vojin Maric, je donirao jednu od svojih gitara, koja ce se takodje naci na aukciji, na istoj facebook strani!!!

Molim Vas, da nam se pridruzite u sto vecem broju da pokusamo da skupimo sto vise para za zivot male Lane!!!

Zamolila bih i sve zainteresovane za origami radionicu, da mi se jave, kako bih mogla da isplaniram program i materijal, u skladu sa brojem i godinama ucesnika!!!
#zalanu #budihuman

U nedelju æe za vas svirati sledeæi izvoðaèi i bendovi, (i jo¹ muzièara iz drugih bendova):
ALEKSA DANIÆ
INKE
FILIMAN
JOHNNY CASH TRIBUTE
SALE JAILBREAK (GUNS N' ROSES TRIBUTE)
MILAN PETROVIÆ
SA©A GAMBIRO®A
LONGPLAY
MR.SWAGGER (Èeka se potvrda)
SAN DEBELIH ®ENA (Èeka se potvrda)
Nikola Iniæ Inke
Rade Maric
Nikola Cozy Baosic
Milan Mpq Petrovic
Nenad Zlatanovic (èeka se potvrda)
Zoran Antiæ
Long Play Novi Sad
Vesna Radic
Aleksa Daniæ
Marija Marah SoulSister
Petar Detliæ
Sa¹a Gambiro¾a

U 17h se otvaraju vrata i postavlja kutija za priloge, nastupi poèinju u 19h i traju do 23h.

Taèan raspored biæe u event-u koji æu naknadno postaviti.