Glavni meni

moto gp trka no 1 jerez

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Jul, 2020, 16:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

pocela i zavrsila se a da nismo ni osetili...uglavnom velika borba do kraja....yamaha sateliska sa quatararom pobedila a pred sam kraj se omlatio marquez......videcemo da li je iskoristio onih svojih 9 macijih zivota....pritiskao je do kraja bez ikakvog razloga....ovog puta nije proslo...rosi dabrao meku gumu i pogresio...vinjales drugi.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

posle prve trke, ostala je velika sansa da neko markeza skine sa trona ove sezone....ko li ce to biti..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

®or¾ GTI

https://www.instagram.com/p/CC05AHNJX10/?igshid=a14gznqg40s1
Markez slomio nadlakticnu kost, jbg, ne gotivim ga ali ne volim da vidim ovakve stvari, svakako ne nekog novog sampiona na ovakav nacin. Brz oporavak.

Darko

Bravo za dedu. Opet je pokazao zasto je deda :)

Gašpar

Au Darko dru¾e, èemu se ti raduje¹....

®ao mi Markeza, ali je sam kriv jer je izigravao budalu. Da mu se samo krivinu ranije nije javio prednji kraj, pa i ajde da ka¾e¹ desilo se, ali ovo je veæ bilo oèekivano.... izgubiæe sledeæu trku sigurno i to je veæ 50 bodova u najgorem sluèaju po njega, a mo¾e da se desi da neæe voziti ni Brno, ne znam koliki je oporavak ramene kosti kod sportista, meni je bio 40 dana bez operacije.


50 bodova i to u trenutku kad se rovit vraæa u sred sezone koja ima 13 trka i 3 nedefinisane. Jedino ako Dorna ne izgura po svaku cenu te 3 nedefinisane, pa da ima ¹anse da stigne... A mo¾da i hoæe.

ЯЭВОЛУТИОН

moze marquez da stigne uz veliki rizik...da mu se desi ovo sto mu se desilo...ne zaboravite da je imao vise padova gotovo bez posledica...ovoga puta je andjeo spao kad je potera pun gas po sljunku....bilo je samo pitanje momenta....rossi je odabrao OPET mek set guma....u pokusaju do dobije prednost...a na stazi su pustali i tvrdi setovi....rossi je osetio da nece izaci na dobro i na vreme odustao....on nema vremena za zarastanje....
crutclow je kralj...covek se omlatio na warm up-u-----neprocenjicvo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Bio je bahat i pao. To je to. Nadam se da æe ga zakrpiti...

zVuk

Citat: Ga¹par poslato 19 Jul, 2020, 19:01

.. izgubiæe sledeæu trku sigurno



tesko da ce uopste trkati na sledecoj..

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Jul, 2020, 19:13
...rossi je odabrao OPET mek set guma....

i vinjales isto...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

vinjal se vozao u vrhu jer je imao dobru start poziciju...rossi se agresivno provlacio ka vrhu sto je degradiralo gumu do raspada....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: zVuk poslato 19 Jul, 2020, 19:24

tesko da ce uopste trkati na sledecoj..



To sam i mislio

zVuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Jul, 2020, 19:31
vinjal se vozao u vrhu jer je imao dobru start poziciju...rossi se agresivno provlacio ka vrhu sto je degradiralo gumu do raspada....

rosi ima problem sa najnovijim meselinovim gumama jos od prvog treninga,brzo ih potrosi, ..

https://www.gpone.com/en/2020/07/17/motogp/rossi-new-m1-but-always-the-old-problems-with-the-tyres.html
Ko se ljuti, uleti mu kruti

srbac

Yamahe su dobre na kraæim stazama. Kad doðu du¾i pravci i Suzuki i KTMovi ima da ih preskaæu !

®or¾

Alja,ja Valeta volim ali gde si ti brate video agresvno probijanje ka vrhu danas? Markeza ne gotivim ali mali vozi za sve pare i uvek se bori do kraja,ubedljivo najbolji vozaè,Eto njega za pet dana na motoru,vozili su i sa te¾im povredama

®or¾

Citat: zVuk poslato 19 Jul, 2020, 17:12
posle prve trke, ostala je velika sansa da neko markeza skine sa trona ove sezone....ko li ce to biti..??
Skinuæe ga neka riba,na stazi,te¹ko


mali_zmaj

èek jel nije Quartanaro na fabrièkoj Yamahi? Nisam pratio danas trku bio na nekoj mezici na selu!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ®or¾ poslato 19 Jul, 2020, 20:24
Alja,ja Valeta volim ali gde si ti brate video agresvno probijanje ka vrhu danas? Markeza ne gotivim ali mali vozi za sve pare i uvek se bori do kraja,ubedljivo najbolji vozaè,Eto njega za pet dana na motoru,vozili su i sa te¾im povredama
marquez tesko da ce sesti na motor za pe dana....pukla je kost koja ide od ramena do lakta....desna ruka....da je kljuvna ili nesto na nozi verujem da bi vozio...sa ovim lomom i da ga nasrafe ko robokapa trpece sulude boove i pitanje kakav ce biti osecaj na kocenju....
rossi vozi na prednjoj gumi,oduvek...ali mi nije jasno po koji put pokusavaju da naprave prednost sa mekom a svi voze tvrdu ....vinjales je samo prvih par krugova mogao da koristi prednost meke gume....neznam da li je odluka njegova ili tima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Meni je iznenadjenje Dovi koji ni sam ne zna kako je zavrsio treci. Ktm pozitivno iznenadjenje, dosta je sam motor napredovao. Bice ovo dobra sezona. Realno je Markez preterao, kontam da tako moze svako da odvoza par krugova, on moze malo vise od tog svakog ali je sad i za njega bilo mnogo.

stilgar

Markezu da zabrane da nastavi trku kad izleti sa staze. Izgleda ko da samo on vozi, a ostali foliraju trku ko oni folirati u onom
Amerièkom folirantskom fajtu. Mislim glupo da ih ofira kako su spori 😂😂😂😂😂
P.S. svaka mu èast za hrabrost i ludost.

zagadjenje

Dajte neki link da se odgleda snimak
Tjuning bud¾ing